Sprawy Koła > Imprezy na Orientacje

XLV Nocne Marsze na OrientacjÄ™ "Manewry SKPT" - 16/17 marca 2019

(1/9) > >>

Tomasz Bieliński:
Zapraszamy na XLV Nocne Marsze na OrientacjÄ™ "Manewry SKPT"! TematykÄ… tej edycji sÄ…: Wiosenne Igrzyska Olimpijskie SKPT.

Opublikowaliśmy komunikat startowy oraz regulamin. Zapraszamy do lektury.

jmk:
Elbląg, raczej z cała pewnością możliwe, ze może to być: wysoczyzna elbląska, prawdopodobnie :)

Michał:
Ale tu pustooooo :(
Hej i co - nikt nie zgaduje gdzie?

Pojawiły się koszulki i o ile mój wzrok mnie nie myli to zapowiada się, że bazą będzie Gimnazjum im. **** Władysława **** w **** (nie powiem gdzie aby nie psuć innym zabawy).

Pamiętam, że jeden z Marszów tam był - świetne miejsce ogniskowe + solidna rzeka do pokonania + błoto bo pełno źródlanych terenów - a przy nich miejsc na umieszczanie lampionów.

Michał:
Jedno ekstra info - jak ktoś ma problem z weryfikacją przy dodawaniu posta - to niech zamiast polskich znaków wpisze znaki zpaytania ?
Wygląda, że jest problem z kodowaniem na stronie:
np.
jedena?cie minus dwa, s?ownie i ma?ymi literami:
dziewi??

Wojtekxxx:
Z koszulki ciÄ™zko cokolwiek wyczytać.  ALe myÅ›lÄ™ ,że możesz mieć racje co do szkoÅ‚y. Wiem o jakÄ… Ci chodzi

Kilka faktów za tym przemawia.

Mieszkam niedaleko  W  weekend wybiorÄ™ siÄ™ rowerem  w te tereny i poszukam Å›ladów ORG ;) Jakbym coÅ› znalazÅ‚ dam  znać
  ;D


Co do weryfikacji trzeba wstawiać znaki zapytania dla Å›/ć itp.    Admin mógÅ‚by to naprawić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej