Sprawy techniczne > Forum

takie male problemy

<< < (2/4) > >>

Rafi:
Ja tes, ja tes pse pani dostalem tym debugiem po twarzy.
A nie mam zaznaczonych zadnych opcji zeby mnie powiadamialo, czy cos. Pojawia mi sie toto przy odpowiedziach, natomiast przy nowym watku nie, czyli tak jak szanownej Pani Prezes (jesli dobrze rozpoznaje ksywki). <wazelina> trzeba trzymac linie wladzy, no nie :wink: </wazelina>

MM:

--- Cytat: "Rafi" ---Ja tes, ja tes pse pani dostalem tym debugiem po twarzy.

--- Koniec cytatu ---

No i co z tego :-) Przeciez mimo tego post doszedl. A "DEBUG" jest takim dodatkiem zrobionym przez Admina, zeby mozna bylo o czyms pisac w tym dziale.
Pozdro MM

Rafi:

--- Cytat: "mmierzejewski" --- No i co z tego :-) Przeciez mimo tego post doszedl. A "DEBUG" jest takim dodatkiem zrobionym przez Admina, zeby mozna bylo o czyms pisac w tym dziale.
--- Koniec cytatu ---

A czy ja sie skarze, ze post nie doszedl? Tylko na tego glupiego debuga!
Nie wiem czy zauwazyles ale z logicznego punktu widzenia sam sobie zaprzeczasz  :? :wink: Jesli debug jest po to zeby mnozyc posty to czemu mi wytykasz, ze o tym pisze "w tym dziale"  :wink:
Pozdr.
R.
PS. I prosze sie jeszcze naumiec cytowac z wcieciem! Chyba starczy wlaczyc BBCode  :wink: Kurde, gdzie jest emotikon z wywalonym jezorem???

MM:

--- Cytat: "Rafi" --- Jesli debug jest po to zeby mnozyc posty to czemu mi wytykasz, ze o tym pisze "w tym dziale"
--- Koniec cytatu ---

Heja!
Mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej. Osobiscie nie mialem intencji, zeby wytykac Tobie, ze "powiekszasz entropie" (chyba tak to sie okresla) tego tematu na forum. Ot jest to temat, o ktorym mozna pisac w tym dziale. Jest tez taka mozliwosc, ze ten debug jest po to, zeby o nim pisac, co tez czynie ;-)
Pozdro MM

Bodzio:
Walk? z koleg? Debugiem jestem juz troche zmeczony, zw?aszcza ze juz mi sie dwa razy wydawalo, ze jest OK. Wynika on z konfiguracji serwera na ktorym jest forum, i nie wiem czy uda sie to przeskoczyc, ale jeszcze zawalcze. Jak sie nie uda, to mozemy go zgodnie uznac za forumowego trolla:)
Najgorzej jest za pierwszym razem jak ktos wysyla, bo nie wie ze wiadomosc doszla, i wysyla jeszcze raz, za drugim juz wie:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej