Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Biegówki  (Przeczytany 6108 razy)

Tomek

  • Wiadomości: 136
Biegówki
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 31, 2007, 13:32:44 pm »

Spoko Rafi, po tej sesji bede mial tyle czasu, ze to Ty bedziesz sie wymigiwal od biegowek:P Nie wiem czy moge zdradzic nowine, ale z tego co ludzie mowia, sa szanse na reaktywacje biegowkowego Nordica. W sprawach technicznych sie nie wypowiadam, bo jedyne czym smarowalem narty to swieczka znaleziona w borodzieju, ale nie wiem czy cos dalo, kleilem sie tak samo jak przed posmarowaniem(i nie mowcie mi tu o myciu sie, nie to mam na mysli:) )
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Biegówki
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 31, 2007, 18:11:42 pm »

Tomek jak by  co równiez sie pisze na smiganie po lesie:)

nARKA
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Duran

  • Wiadomości: 121
Biegówki
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 31, 2007, 20:10:59 pm »

Ano!
Potwierdzam - fanatycy biegówkowi ->szykujcie smary na Nordica!

Jak będzie choć odrobina śniegu - to będzie trasa biegówkowa:)
Wobec takiego obładowania - nie wiem czy jest sens robić trasę pieszą....


W każdym razie jak na BW-SQAD przystało - będzie przygoda!!

Pozdrawiam w imieniu swoim i Szymona-Robota!

PS. Rafi: Jesteś w stanie załatwic jakiś sztorm/burzę/błoto(dla piechurów)? w razie jakby pogoda nie dopisała i świeciło słońce...?
Zapisane
Jasne, ze się uda!

Krzysztof

  • Gość
co to jest 50km
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 31, 2007, 20:51:21 pm »

Cytat: "knovak"
A kto ruszył się z deskami w ostatni weekend (poza naszą grzybiarską ekipą :wink: )


Cóż. I tak trafiłem do grzybiarsta. Bo też się ruszyłem biegówkowo. Świetene warunki. Tak sobie pomyślałem Bieg Piastów 2008...
Zapisane

Rafi

  • Wiadomości: 232
Biegówki
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 01, 2007, 12:06:01 pm »

No no, coraz więcej biegaczy. Ale niestety w ten weekend na biegówki raczej szans nie będzie  :sad: . Prędzej na spacery - w sobotę ma być całkiem ładnie. Trzymajcie więc kciuki za następny weekend. Tym co się wtedy będą szkolić pod Babią jak przetrwać w lawinie też to pomoże, bo inaczej będą się uczyć tylko teoretycznie.

Cytat: "Duran"
Rafi: Jesteś w stanie załatwic jakiś sztorm/burzę/błoto(dla piechurów)? w razie jakby pogoda nie dopisała i świeciło słońce...?

To chyba musiałby być śnieg po pachy żeby piechurzy nie dali rady i jednocześnie było OK dla biegówkarzy - błoto nic tu nie pomoże a wręcz zaszkodzi. Zobaczę co da się zrobić  :wink:

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
Biegówki
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 01, 2007, 13:29:22 pm »

He, he, he, pamiętasz Rafi Nordica na biegówkach? Gdzieś w rejonie Twojej chaty, od Wajerowa do Domatowa chyba, w połowie drogi śnieg nam się skończył...

(racja, między Radocyną 92/93 a MM były Jaworki, załatwione przez śp. Stirlitza który wtedy zwinął się z Radocyny).
Zapisane

Rafi

  • Wiadomości: 232
Biegówki
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 01, 2007, 14:20:53 pm »

Cytat: "knovak"
pamiętasz Rafi Nordica na biegówkach? Gdzieś w rejonie Twojej chaty, od Wajerowa do Domatowa chyba, w połowie drogi śnieg nam się skończył...

Do Leśniewa. Pewnie, że pamiętam. Zwłaszcza dwóch kolesi którzy nie dali mi dobiec do szkoly na nartach bo im się śnieg za szybko skończył :evil:  Nie mogli przeboleć chyba że do plastików śnieg się jakoś mniej lepi niż do drewna. W którym to było roku?
Potem (a może przedtem?) był jeszcze Nordic narciarski w okolicach Kościerzyny. Może jakieś inne też się przydarzyły, ale pamięć już nie ta :sad:
A w zeszlym roku było chyba sporo śniegu - był ktoś na nartkach?
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Tomek

  • Wiadomości: 136
Biegówki
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 01, 2007, 20:18:04 pm »

Nie bylo w zeszlym roku nikogo na nartach. Warunki z tego co pamietam tez nie byly zbyt dobre. I trasy dla biegowkarzy tez nie bylo..
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Rafi

  • Wiadomości: 232
Biegówki
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 02, 2007, 09:56:16 am »

Cytat: "Tomek"
Warunki z tego co pamietam tez nie byly zbyt dobre

No co Ty? Właśnie zerknąłem na zdjątka i ... wygląda na to, że śniegu było w trupa, a co najmniej wystarczająco dla biegówek. I kto tu komu jakieś pigułki powinien sprezentować, co?  ;P

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Tomek

  • Wiadomości: 136
Biegówki
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 02, 2007, 13:57:42 pm »

Mozesz mi sprezentowac Rafi, ja nie mam nic przeciwko prezentom:) Ale wolalbym pokolorowana graniowke. I barwinka w doniczce. Albo w wazonie.
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
Biegówki
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 04, 2007, 15:57:47 pm »

Może być suszka? Gdzieś chyba mi się uchowała, tylko nie pamiętam w której książce  :mrgreen:

(tamten Nordic to był chyba 1992 rok, te drewniaki jeszcze mam, są super jeśli temperatura jest min. -7 st.C  :wink: )
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Biegówki
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 05, 2007, 12:51:17 pm »

Cytat: "Tomek"
Mozesz mi sprezentowac Rafi, ja nie mam nic przeciwko prezentom:) Ale wolalbym pokolorowana graniowke. I barwinka w doniczce. Albo w wazonie.


Kurczaki, a ja myslalam, ze to tylko kobiety lubia dostawac kwiaty...

Pozdrowienstwa z szalonego M.
Aga byla na dni pare. Szarlotka takze byla. O smaku budyniu co prawda, ale tak czy siak pycha :) Jezeli ktos ma ochote, zapraszam. Bardzo cieplo :)
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Rafi

  • Wiadomości: 232
Biegówki
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 06, 2007, 12:10:47 pm »

Cytat: "Tomek"
wolalbym pokolorowana graniowke

Myślłem, że jesteś już dużym chłopcem i wiesz, że najlepiej smakuje problem rozwiązany samodzielnie. Jeśli brak Ci kredek to możesz wykorzystać te przyczepione do klubowych lampionów na InO.  :wink:

Cytat: "Tomek"
I barwinka w doniczce. Albo w wazonie.

W wazonie to proponuję żywca - tym naczyniem łatwiej zastąpić kufel, bo doniczkę przeważnie mają dziury od spodu. Oczywiście cały czas mam na myśli żywca gruczołowatego  :wink:
A ciut poważniej: barwinki poza naszymi kochanymi górkami można znaleźć w wielu ogródkach np. na klombiku przy bloku w Rumi ul. Olsztyńska 1 (po stronie południowej) - serio! Tylko jeszcze nie teraz  :wink:

Cytat: "Hania"
Szarlotka takze byla.

Podejrzewam, że tylko dzięki mnie - zagroziłem, że ostrzegę Agę, że zamiast obiecywanego wielokrotnie na forum i nie tylko apfelkucha może liczyć jedynie na suszone jabłka - i proszę - zaraz się ciacho znalazło  ;P

R.

PS. Żeby nie było, że nic o biegówkach - są szanse, że u nas trochę w najbliższych dniach posypie  :smile:
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Rafi

  • Wiadomości: 232
Biegówki
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 06, 2007, 12:12:45 pm »

Cytat: "knovak"
tamten Nordic to był chyba 1992 rok

Chyba jednak później. W 92 nie miałem jeszcze plastików. Po mojemu 93 albo nawet 94. Trzebaby poszperać w komunikatach.

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
Biegówki
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 06, 2007, 13:26:53 pm »

Cytat: "Rafi"
Podejrzewam, że tylko dzięki mnie - zagroziłem, że ostrzegę Agę, że zamiast obiecywanego wielokrotnie na forum i nie tylko apfelkucha może liczyć jedynie na suszone jabłka - i proszę - zaraz się ciacho znalazło   ;P



... nie sie znalazlo, ale sie zrobilo. Takie male sprostowanie...  Ale moze Aga sie sama wypowie jak wroci  :wink:

PS: W M. nie wiem juz co, po wiosnie powinno byc niby lato, ale jak na razie: lalo ...
Zobaczymy jak bedzie pozniej. A jesli komus sniegu malo, to na zimowisko w imieniu Organizatorek szybko jeszcze  zapraszam, chyba szkolenie nie tylko w stropianie bedzie :)
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)