Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: rzecz o grzybach  (Przeczytany 2520 razy)

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
rzecz o grzybach
« dnia: Grudnia 20, 2006, 17:46:43 pm »

Wczoraj podczas wigili klubowej kilku kursantów(nie pamietam Waszych imion za co serdecznie przepraszam) zapytalo sie o pewnego grzyba:) i bynajmniej nie chodziło o zasłuzonego członka SKPT! jezor    
Obiecałem linki stron gdzie moglibyscie odnaleźć "waszego" grzyba. oto one:

http://www.grzyby.strefa.pl/
http://www.grzyby.net/atlas.htm

Jeżeli wam sie nie uda lub po prostu złapiecie lenia jaki mnie dopadł to opiszcie tajemniczego grzyba jak najlepiej umiecie a postaram sie ustalic jego "tożsamość"

pozdrawiam serdecznie
naLesnik
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Agnieszka

  • Wiadomości: 57
rzecz o grzybach
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2006, 00:53:27 am »

Dzięki wielkie za pamięć, bo naprawdę grzybek mnie (i chyba nie tylko...)  baaaaaaaaardzo zaintrygował :twisted:
Na całej kursanckiej spotkaliśmy tylko jedną taką kępkę, więc sam rozumiesz... Póki co, najbardziej mi to przypomina Pięknoroga Lepkiego, ale stronkę przejrzałam dosyć pobieżnie, więc może jeszcze znajdę coś innego, podobnego :grin:

Pozdrawiam cieplutko :wink:
Zapisane

Stjepan

  • Gość
rzecz o grzybach
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2006, 14:46:28 pm »

Czyżby ktoś poruszał temat grzybiarstwa, tak adekwatny do skpt`owskich klimatów;)))))?
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
rzecz o grzybach
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 21, 2006, 17:32:36 pm »

No Szczepus, co tu dużo mówic SKPT i GRZYBiarstwo to jedna rodzina:D   pewno bym sie naraże gdy napisze ze kazdeg grzyba trzeba wykrecac-nie wycinac!:D itd itp  A serio to grzyby to sympatyczny element SKPT!
Aura iście jesienna a wiec hasło na dzis:  NA GRZYBY!!:D
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Samotny Wilk

  • Gość
Odp: rzecz o grzybach
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2010, 20:52:13 pm »

Aj a wpadłem na taki pomysł :)

A gdyby zorganizować SKPT'owskie grzybobranie ;) połączone z marszem orientacyjnym :P waga grzybów (jadalnych) przeliczana na punkty, no a wieczorem tradycyjne wino, dziewczyny i węgiel drzewny(?) tudzież apap ;)
Zapisane