Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Niski - rzeczy znalezione  (Przeczytany 1493 razy)

Piotr

  • Gość
Niski - rzeczy znalezione
« dnia: Maja 06, 2008, 18:49:32 pm »

Hej,
jak to zwykle bywa na wyjazdach, mimo że każdy stara się zabrać wszystko co przywiózł to i tak zawsze coś zostawi. Rzeczy, które zostały w stodole w Wołowcu po odjeździe autokaru, znaleźliśmy 3, są to:
- chustka kwadratowa (ok. 50cm bok), koloru powiedzmy niebieskiego z powiedzmy brązowymi plamami
- zielona koszulka z napisem 'TOPOLÓWKA'
- nóż z czarną rączką, nie duży, robiący za ostry
Jeżeli właściciele tych rzeczy chcą je odebrać to proszę napisać (plukaszewicz5(at)wp.pl).
Zapisane

AsiaRyba

  • Wiadomości: 35
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2008, 09:18:40 am »

O, to ja się zgłaszam po Koszulkę TOPOLÓWKA:), dziekuję!
Zapisane
epidemia uśmiechu:)

Rafi

  • Wiadomości: 232
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2008, 09:30:44 am »

A ten nóż to pewnie nasz zagubiony (nie odłożony na miejsce) przez ekipę robiącą pomanewrową breję dla kursantów. Ciekawe, że drugi z naszych noży odnalazł się w puszcze wachtowej Hani. Mogę doebrać w klubie? Ewentualnie na ognisku u Misia?

Pozdr.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2008, 09:44:46 am »

Hmmmm... doprawdy ciekawe, ze prawie zawsze tylko Rafi gubi jakieś rzeczy, a potem je trzeba jeszcze w puszce wachtowej nosić...  :-)

A przy okazji - nikt nie znalazł może linki od Halicza? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Rafi

  • Wiadomości: 232
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2008, 11:18:49 am »

Cytat: "Hania"
ciekawe, ze prawie zawsze tylko Rafi gubi jakieś rzeczy

Wypraszam sobie :!: To nie ja gubię, tylko mi gubią  :evil:  Pożyczają i nie oddają :mad: A jak nie oddają to niech trochę pocierpią i ponoszą w puszce czy innym plecaku  ;P

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 07, 2008, 12:57:52 pm »

No to widzę już pierwsze połączenie wątków:
punkt pierwszy dotyczący rozmowy o Niskim i tego, co należy zmienić w następnym roku:


ABSOLUTNIE I POD ŻADNYM POZOREM: NIE GUBIĆ ŻADNYCH RZECZY RAFIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(chociaż nie wiem Rafi, czy nie dopisać, że dotyczy to wszystkich wyjazdów - przejść także :-)



Ściskam moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocno

Hania
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Piotr

  • Gość
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 07, 2008, 23:42:14 pm »

Dobra to jak są chętni do odebrania to mogę rzeczy do klubu przynieść, we wtorek raczej będę. Nie chciałem tego od razu przynosić, bo stwierdziłem, że może nie będzie komu odebrać i trafi to w końcu do "wora z innymi rzeczami z którymi nie wiadomo co zrobić".
Zapisane

Rafi

  • Wiadomości: 232
Niski - rzeczy znalezione
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 08, 2008, 10:17:11 am »

Cytat: "Hania"
ABSOLUTNIE I POD ŻADNYM POZOREM: NIE GUBIĆ ŻADNYCH RZECZY RAFIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czekaj, czekaj. Następnym razem ja Ci coś "zgubię" i zaraz dopiszesz się do listy tych, których rzeczy nie można gubić ;P  Więc czy nie lepiej od razu napisać "pożyczne rzeczy odkładać na miejsce skąd się je wzięlo lub oddawać do rąk własnych właściciela"? Niby oczywsite, ale ...

Pozdr.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"