Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)  (Przeczytany 40938 razy)

Wickerman

  • Wiadomości: 24
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 18, 2013, 20:26:28 pm »

Ja mimo to chętnie poznam miejsce imprezy już 7 grudnia 2013r ;)

Jaki niecierpliwy.. poczekać mu się nie chce :P


Czy zmiana nazwy zespołu niczego nie zmieni, tzn. czy zespół nadal będzie zapisany tam gdzie był ?
Zapisane

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 18, 2013, 20:31:35 pm »

Cytuj
Dziękujemy za chęć udziału w naszej imprezie; przypominamy, że lokalizacja bazy zostanie ogłoszona w dniu imprezy, 16 marca 9001, o godz. 9:00 na naszej stronie internetowej

Ja mimo to chętnie poznam miejsce imprezy już 7 grudnia 2013r ;)

Wpis wygląda dobrze ;), zwłaszcza dla osób pierwszy raz na imprezie SKPT, które też dostały maila.
To pozostałość po zeszłorocznym Matrixie.
Zapisane

kaviter

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 18, 2013, 20:36:26 pm »

Ja mam innego babola w szczęśliwym mailu

"
Dziękujemy za chęć udziału w naszej imprezie; przypominamy, że
lokalizacja bazy zostanie ogłoszona w dniu imprezy, 16 marca 9001, o godz.
9:00 na naszej stronie internetowej: http://www.skpt.gdansk.pl/darzlub/2013
oraz na naszym profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/darzlub.
"

czy miejsce jest dziedziczone ??? bo mam takie wrażenie że mogę nie dać rady, pójdę zmienić testament może moje pra pra [...] pra wnuki się skuszą
Zapisane

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 18, 2013, 20:41:06 pm »

Pytanie do adminow...
Zgodnie z komunikatek startowym :
"Konto będzie można edytować, dodawać lub usuwać uczestników oraz zamawiać lub odmawiać koszulki"

I jak te koszulki zamowic bo jakos nie moge znalezc ..... :-\

Koszulki będą w swoim czasie.

Ja mimo to chętnie poznam miejsce imprezy już 7 grudnia 2013r ;)

Jaki niecierpliwy.. poczekać mu się nie chce :P


Czy zmiana nazwy zespołu niczego nie zmieni, tzn. czy zespół nadal będzie zapisany tam gdzie był ?

Zmiana nazwy zespoły niczego nie zmieni.
Zaś pomyłka z datą ogłoszenia miejsca wynika z faktu, że w 9001 r. planujemy zrobić imprezę na srebrnym globie ;).

Informacja dla tych, którzy mają 0 zł wpisowego: proszę dodać uczestnika lub edytować istniejącego. To spowoduje ponowne przeliczenie kwoty zamówienia.
Zapisane

Funt

  • Wiadomości: 157
    • Kawaler WieczorowÄ… PorÄ…
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 18, 2013, 20:46:52 pm »

Informacja dla tych, którzy mają 0 zł wpisowego: proszę dodać uczestnika lub edytować istniejącego. To spowoduje ponowne przeliczenie kwoty zamówienia.
Tomasz, ale nam ta cena w zupełności odpowiada, edycja niepotrzebna ;)
Zapisane
whatever you do - do it downhill

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 18, 2013, 20:48:21 pm »

Chyba, że pójdzie w ujemne kwoty  ;)
Zapisane

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 18, 2013, 20:59:43 pm »

Informacja dla tych, którzy mają 0 zł wpisowego: proszę dodać uczestnika lub edytować istniejącego. To spowoduje ponowne przeliczenie kwoty zamówienia.
Tomasz, ale nam ta cena w zupełności odpowiada, edycja niepotrzebna ;)

Kwoty wpisowego już poprawione.
Powszechnej promocji na Darżluba jak na razie nie ma ;).
Zapisane

eMGieBe

  • Wiadomości: 140
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 18, 2013, 21:04:01 pm »

To ja wtrącę swoje 3 grosze po zapisach...

Nowy sposób zapisów to dobry pomysł. Wszyscy mieli czas, by utworzyć swój zespół, a potem, w trakcie zapisów, wszyscy mieli tyle samo czynności do wykonania - dzięki temu było (chyba) sprawiedliwiej.

Dziwne dla mnie jest to, że tym razem zapisy trwały o wiele dłużej - niektóre trasy do tej pory nie są pełne, inne zapełniały się w 7-10 min. Nie wiem, czy jest to wynikiem tego, że kiedyś wiele wpisów było "błędnych" i potem usuwanych i nowy sposób zapisów wyeliminował te błędy, czy też hasło o "zadaniowości" tras spowodowało spadek zainteresowania.

Zdziwiło mnie też to, że na trasie MT, nie zapełniła się lista rezerwowa. Pamiętam głosy sprzed roku o uruchomieniu trasy MT2, która była by "odwróceniem" trasy MT, i dała by szansę tym wszystkim "młodym i początkującym" wzięcie udziału w imprezie, a nie "odchodzenie z kwitkiem". Na tegorocznych Manewrach listy rezerwowe nie miały limitów i wtedy chyba na MT było 40 zespołów na liście rezerwowej - to 2/3 listy podstawowej - dawało to do myślenia.

Zastanawiam się też nad jakimś zapisem w regulaminie, że jeśli na liście zespołów na X dni przed startem znajdują się 1, 2 lub 3 zespoły, to zostają one automatycznie włączone do losowania minut startowych? Dlaczego? Bo rozumiem, jeśli "pod kreską" jest 10 zespołów, i wtedy "pierwszy pod kreską" ma pecha... Ale jeśli jest to 1 lub 2 zespoły, to dla "pojemności lasu" nie stanowi to różnicy, a dla takiego "pechowca" to może być szczęśliwy dzień! :)


Jeśli zaś o zadania chodzi, bo ten temat ostro rozgrzał FORUM, to jestem "zawieszony gdzieś pomiędzy"... :)
Sam pamiętam czasy "szczebelków" i "słupków leśnych". Wydaje mi się, że w międzyczasie wyklarowała się formuła imprez SKPT... i polegała ona właśnie na "czystości formy" (w odróżnieniu od wspomnianego tu już kilkakrotnie Sakkuba, który może mieć swoich miłośników. Ba! W tym roku była nawet trasa geocachingowa!).
Dlatego delikatnie dołączam się do "głosu ludu", mającego obawy przed "zadaniowością". Wydaje mi się, że zmienienie trasy Turystycznej na Zadaniową jest fajnym pomysłem, nie wiem, jak z zadaniami na innych trasach, ale jak widać po frekwencji na BT2, chyba to trochę odstraszyło uczestników. Paradoks polega na tym, że być może po wszystkim okaże się, że osoby biorące udział w trasie "BT2", będą miło wspominać zadania i ci z BT1 będą im zazdrościć...
Bo co jak co, ale SKPTowym Orgom ufam... i wierzę, że jeśli wprowadzili taką nowość, to przemyśleli ją kilkakrotnie... i mają jakiś plan.

Ja problemu z wyborem trasy nie miałem - od samego początku czaiłem się na trasę T2 (przez sentyment do filmu ;) ) i zapisałem się bardzo szybko. Jak się okazało, pośpiech nie był niezbędny, gdyż trasa zapełniała się bardzo powoli... :)


I już całkiem na marginesie - Kopi napisał 4000 post w dziale "Imprezy na Orientację":

Gratulacje! :)

Pozdrawiam!
eMGieBe

PS: A... i jeszcze jedno. Nie wiem, czy nie zepsuję tym zabawy Orgom... z drugiej strony, pewnie nas podpuszczają i nie będę pierwszym... ale chciałem wykazać się spostrzegawczością. Otóż, na pięknym (jak zwykle) animowanym bannerze promującym tegorocznego Darżluba, SuperMan trzyma mapę, na której zaznaczony jest fragment miejscowości Mosty oraz Jeziora Lubowidzkiego, które położone są tuż obok Lęborka... Przypominam, że w Lęborku spotkaliśmy się rok temu... więc może po prostu "najciemniej pod latarnią" i "najłatwiej coś schować na widoku"? :)
Zapisane

"All You Have To Decide Is What To Do With The Time, That Is Given To You"
(Gandalf / J.R.R. Tolkien's "The Lord Of The Rings")

kuszi

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 18, 2013, 21:21:43 pm »

Czy numer konta w e-mailu potwierdzającym wybór trasy jest poprawny?

 
Zapisane

jamayowa

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 18, 2013, 21:25:31 pm »

Na zimową edycję zawsze jest się łatwiej zapisać , jest jakieś 2 minuty czasu więcej ;)
Część ludzi zrezygnowała myśląc, że i tak nie uda im się zapisać .( sama się nad tym zastanawiałam czy jest sens).
Wiosną o miejsce na liście będzie dwa razy trudniej .(tak myślę)
Zapisane

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 18, 2013, 21:32:21 pm »

Czy numer konta w e-mailu potwierdzającym wybór trasy jest poprawny?

 
Tak, nr konta jest poprawny.
Zapisane

Em_es

  • Wiadomości: 5
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 18, 2013, 22:28:20 pm »

Czy jakiś admin mógłby popatrzeć w kod tegorocznej strony Darżluba? Komunikat startowy się mi rozjeżdża pod Operą jak studenci na Święta 10 grudnia.
Zapisane

plebi

  • Wiadomości: 37
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 18, 2013, 22:31:46 pm »

Czy jakiś admin mógłby popatrzeć w kod tegorocznej strony Darżluba? Komunikat startowy się mi rozjeżdża pod Operą jak studenci na Święta 10 grudnia.
A co brałes ?
Zapisane

Maciej

  • Wiadomości: 22
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 18, 2013, 22:38:01 pm »

Jeśli zaś o zadania chodzi, bo ten temat ostro rozgrzał FORUM, to jestem "zawieszony gdzieś pomiędzy"... :)
Sam pamiętam czasy "szczebelków" i "słupków leśnych". Wydaje mi się, że w międzyczasie wyklarowała się formuła imprez SKPT... i polegała ona właśnie na "czystości formy" (w odróżnieniu od wspomnianego tu już kilkakrotnie Sakkuba, który może mieć swoich miłośników. Ba! W tym roku była nawet trasa geocachingowa!).

A ja zawsze myślałem że zadania są nierozłącznym elementem klasycznych InO PTTK. Przecież w regulaminie InO PTTK są umieszczone zasady punktacji za zadania, na krótkich weekendowych InO (Neptun i inne trójmiejskie kluby) bardzo często jest jedno lub więcej zadań np. krajoznawcze.

Na pewno nie mieszałbym zadań z potwierdzeniem PK w formie opisu punktu terenowego, bo to są różne sprawy.
Zapisane

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 18, 2013, 23:05:57 pm »

Czy jakiś admin mógłby popatrzeć w kod tegorocznej strony Darżluba? Komunikat startowy się mi rozjeżdża pod Operą jak studenci na Święta 10 grudnia.

Tak, wiem, że takie coś się zdarza.
Niestety jak na razie nie zostanie to naprawione. Do czytania komunikatu startowego polecam firefoxa.
Zapisane