Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)  (Przeczytany 40944 razy)

Maciej

  • Wiadomości: 22
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #240 dnia: Grudnia 09, 2013, 00:06:06 am »

Już są :) dziękujemy!
Zapisane

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #241 dnia: Grudnia 09, 2013, 00:23:13 am »

Czy dziś będzie możliwość poznania wyników wstępnych (tych z bazy?)

Wstępne wyniki powinny być zamieszczone na stronie jeszcze dziś ;)

Zamieszczone wyniki nie są tymi z bazy przynajmniej dla Zad. Wygląda na to, że punkty i stopczasy są przypisane do miejsc końcowych, ale nazwiska wraz z minutami startowymi  są na miejscach z jakiejś wcześniejszej listy roboczej. W efekcie niezły miszmasz jest teraz (na szczęście "wstępne"). Może posortować, unikając sporo pytań do Orgów?
Zapisane

jamayowa

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #242 dnia: Grudnia 09, 2013, 06:41:19 am »

No właśnie moja drużyna jest nieklasyfikowana , byliśmy na każdym punkcie to był nasz 6 marsz nie wiemy co jest źle , za to drużyna ,która wogóle nie przyjechała jest sklasyfikowana na 20tym miejscu >:(
Zapisane

Rolby

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #243 dnia: Grudnia 09, 2013, 07:58:57 am »

Na zadaniowej nie chodzi o posortowanie wyników. Nasza drużyna (Rolby z 1 miejsca) jest źle sklasyfikowana i powinna być na miejscu 24. Po pierwsze nie mieliśmy 4 punktów i nie wykonaliśmy 5 zadań. Po drugie nie zgadza się nasza minuta przyjącia i wyjścia z ogniska oraz czas mety z pierwszego miejsca, natomiast zgadza się z tą drużyną z 24 miejsca.
Zapisane

KWP niezalogowany

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #244 dnia: Grudnia 09, 2013, 08:22:23 am »

Na zadaniowej nie chodzi o posortowanie wyników. Nasza drużyna (Rolby z 1 miejsca) jest źle sklasyfikowana i powinna być na miejscu 24. Po pierwsze nie mieliśmy 4 punktów i nie wykonaliśmy 5 zadań. Po drugie nie zgadza się nasza minuta przyjącia i wyjścia z ogniska oraz czas mety z pierwszego miejsca, natomiast zgadza się z tą drużyną z 24 miejsca.

Właśnie to jest dowodem błędu w posortowaniu Excelem - najpewniej sortowaniu uległa tylko kolumna nazwisk, lub odwrotnie - nazwiska pozostały na swoim miejscu, a posortowały się wyniki liczbowe. Ot, taki chochlik. Drukowane na bieżąco w bazie wyniki były sortowane prawidłowo, najwidoczniej tuż przed publikacją wkradł się ów błąd. Pewnie ze zmęczenia. Wszystko będzie OK :)
Zapisane

Rolby

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #245 dnia: Grudnia 09, 2013, 08:41:22 am »

Właśnie to jest dowodem błędu w posortowaniu Excelem - najpewniej sortowaniu uległa tylko kolumna nazwisk, lub odwrotnie - nazwiska pozostały na swoim miejscu, a posortowały się wyniki liczbowe. Ot, taki chochlik. Drukowane na bieżąco w bazie wyniki były sortowane prawidłowo, najwidoczniej tuż przed publikacją wkradł się ów błąd. Pewnie ze zmęczenia. Wszystko będzie OK :)
Acha, no to w sumie dobrze brzmi, bo myślałem że tylko w naszym przypadku nastapił błąd. Tak czy siak to dobrze :P że to "tylko" błąd sortowania :P.
Zapisane

Funt

  • Wiadomości: 157
    • Kawaler WieczorowÄ… PorÄ…
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #246 dnia: Grudnia 09, 2013, 08:41:37 am »

Trasa Z.
Ledwo ledwo...ale udało się ! Mimo mega problemów z brzuchem, "Trujący Bluszcz" jednak okazał się strawny :)

Po naniesieniu mego tracka na posklejaną geoportalową mapę okazało się, że Miss Budownicza wykonała nie tylko wielką robotę w terenie, ale wykazała się sporym talentem Wymazywacza Czegokolwiek Pomocnego ;)

Dla chętnych udostępniam ów obrazek w pełnej rozdzielczości: www.sendspace.com/file/tx3j9n

Czas: 6h 41min 51sek.
Dystans: 23,8km
Przewyższenia: ~700m


Ktoś powie, że teren był łatwy. Ale garstka atrakcji w postaci:
- przeprawy nr 1 przez Pilicę po dwóch ośnieżonych konarach;
- wbiegnięcia po pas w zakryte śniegiem ( wg mapy ) jeziorko;
- czegoś na kształt wyliczanki "który dołek jest dobry" na PK3;
- przelotu "na czuja" do PK4;
- 3 gleb w ciągu 1 min. na drodze za ogniskiem;
- taśmy zamiast lampionu na PK8 i prawie 25 min. sprawdzania;
- niemal 50min. poszukiwawczego ARMAGEDONU i kombinowania na PK11 w śnieżnej dżungli;
- walki z czasem na końcówce. Wariant "na krechę i wyczucie" (bo drogi niewidoczne, więc pozostało tylko liczenie odległości i azymut) przelotu z PK13 na PK14 z pełną świadomością, że na 95% czeka mnie kąpiel w Pilicy ( jakimś cudem latarką wyśledzona jakaś prowizoryczna kładka uratowała tyłek).

Powyższy zestaw uzupełniony dobrym słowem Klubu Kibica, spotkaniem Michała na ognisku, pyszną kiełbą, łykiem gorzkiej żołądkowej, przecudowną pogodą i okolicznościami przyrody - wszystko to sprawiło, że jestem w pełni usatysfakcjonowany, wymęczony i szczęśliwy :) A puchar już stanął na szczególnym miejscu.

Po tegorocznym Sukkubie TJ powiedział, że w cuda nie należy wierzyć, tylko je realizować. Z takim nastawieniem 2 razy zaryzykowałem przeprawy przez Pilicę i 2 razy się opłacało :)

Gratulacje dla Orgów za ogarnięcie tak dużej imprezy mimo mega trudności i pogodowego hardcore'u w dniach poprzedzających!

Gratulacje dla Pawła i Krzyśka - zwycięzców trasy E. Wynik miażdży 8)

Gratulacje dla wszystkich, którzy dotarli na start - sądzę, że było to w równym stopniu trudne, jak nocne przygody w lesie :)

KWP
Zapisane
whatever you do - do it downhill

Paweł

  • Wiadomości: 332
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #247 dnia: Grudnia 09, 2013, 09:21:20 am »

Zamieszczone wyniki nie są tymi z bazy przynajmniej dla Zad.

Mój błąd, najmocniej przepraszam. Dwa razy sprawdzałem, ale i zdarzył się błąd. Właściwe wyniki zostały przekopiowane niewłaściwym zespołom. Trzeba będzie je skopiować na nowo. Mam nadzieję, ze to tylko zadaniowa.

Gratulacje dla Pawła i Krzyśka - zwycięzców trasy E. Wynik miażdży 8)

Tobie tez należą się gratulacje, poza tym obrona miejsca z marca to niezły wyczyn.

A bilans: koło 58-59 km w 11 h 26 min

EDIT: koło 50-52 w 11 h 26 min
Zapisane

waliant

  • Wiadomości: 45
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #248 dnia: Grudnia 09, 2013, 09:26:12 am »

Jestem w sumie ciekaw ile tak naprawdę wystartowało zespołów. Mniej niż zazwyczaj, ale o ile mniej? Niby można sobie to z wyników wywnioskować ;)
W sumie o tyle fajnie, że przy ognisku luzy, w bazie także pustawo i było gdzie usiąść po powrocie do szkoły :)
Zapisane

Scout

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #249 dnia: Grudnia 09, 2013, 09:29:59 am »

Mój wynik z T1 też jest zamieniony - wysłałem Wam maila w tej sprawie.
Zapisane

Gość

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #250 dnia: Grudnia 09, 2013, 09:35:30 am »

Jestem w sumie ciekaw ile tak naprawdę wystartowało zespołów. Mniej niż zazwyczaj, ale o ile mniej? Niby można sobie to z wyników wywnioskować ;)
W sumie o tyle fajnie, że przy ognisku luzy, w bazie także pustawo i było gdzie usiąść po powrocie do szkoły :)
Policzyłem na palcach i wyszło o 122 osoby mniej, niż się zapisało, czyli 628 osób. I tak nieźle :)
Zapisane

TJ-mimoSugMGniezalog

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #251 dnia: Grudnia 09, 2013, 09:49:38 am »

Po tegorocznym Sukkubie TJ powiedział, że w cuda nie należy wierzyć, tylko je realizować. Z takim nastawieniem 2 razy zaryzykowałem przeprawy przez Pilicę i 2 razy się opłacało :)
Dokładnie powiedziałem: Nie wierz w cuda - polegaj na nich. Ale Twoja wersja też mi się podoba ;) Przy okazji gratuluję po raz kolejny. Zero wygląda pięknie!
Zapisane

waliant

  • Wiadomości: 45
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #252 dnia: Grudnia 09, 2013, 09:59:34 am »

Policzyłem na palcach i wyszło o 122 osoby mniej, niż się zapisało, czyli 628 osób. I tak nieźle :)

Dzięki! :)
Mniej niż zazwyczaj. W ogóle tym razem było mniej chętnych przed startem (wolne miejsca na trasach to rzadkość), potem sporo mniej na imprezie - dało się to zauważyć. Może i dobrze ;)
Zapisane

misiekrog

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #253 dnia: Grudnia 09, 2013, 10:48:04 am »

Na początku chciałbym podziękować za organizatorom za kolejną piękną imprezę. Mam tylko takie pytanie-propozycje - czy byłaby możliwość wprowadzenia jakiejś trasy, gdzie nie obowiązywałby limit 3 osób (oprócz MT - po prostu coś trudniejszego). Myślę, że jest trochę osób którym nie zależy tylko na wyniku ale głównie na ciekawej, wspólnej wyprawie w większym gronie znajomych. I na to właśnie czekają cały rok, żeby się spotkać i wspólnie pobłądzić w lesie ;) Myślę, że organizatorzy mieli by mniej roboty z wykrywaniem tzw. tramwajów, a i osoby które z góry zakładają wycieczkę w większym gronie skorzystaliby z takiej oficjalnej możliwości.
Zapisane

jamayowa

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO DARŻLUB 2013 (7/8 grudnia 2013)
« Odpowiedź #254 dnia: Grudnia 09, 2013, 11:31:13 am »

No właśnie już pisałam kiedyś z taką propozycją utworzenia trudniejszej trasy dla grup 5-osobowych , ale nie było odzewu
Zapisane