Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: IX Wiosenna Impreza na Orientację WInO 2015  (Przeczytany 1141 razy)

Rafi

  • Wiadomości: 232
IX Wiosenna Impreza na Orientację WInO 2015
« dnia: Maja 12, 2015, 14:51:03 pm »

Zapraszamy klubowiczów, kursantów i sympatyków SKPT na kolejne, IX WInO, czyli Wiosenną Imprezę na Orientację ("scorelauf" o charakterze rekreacyjno-szkoleniowym). Impreza odbędzie się w sobotę 30 maja br. Zbiórka w Redzie, ul. Grażyny Bacewicz 22 o godz. 16:30. Na kilku najbliższych punktach będą pewnie zadania dla dzieci. Jeśli pogoda nie dopisze to być może w końcu odbędzie się I Alternatywna Wiosenna Impreza na Orientację AWInO. Warto więc przyjechać, zwłaszcza że wpisowe/startowe wynosi 0 zł (słownie zero zł). Oczywiście jak zwykle planowane jest ognisko (dla dzieci pewnie tak od 17-tej). Kilka karimat i śpiworów będzie do dyspozycji, ale dla wszystkich może nie wystarczyć, więc osoby planujące przenocowanie powinny się do tego odpowiednio przygotować.

Dojście od SKM Reda Pieleszewo: ok. 18-20 min. - przecinając główną drogę (lekka szykana w lewo), ul. Rzeczną koło stadniny, "złamanym" mostem przez rzekę Redę, a potem w lesie łukiem w prawo drogą wyłożoną dziurawką i dalej pełnymi płytami, po wyjściu z lasu jeszcze niecałe 400 m ul. 12 Marca i w lewo, tuż przed niskim, pomarańczowym domkiem w ul. Chopina i kilkadziesiąt metrów dalej w prawo w ul. Bacewicz. Nasze domostwo to wyblakłożółty bliźniak z brązowym dachem (uwaga: wcześniej przy ul. 12 Marca też jest żółty bliźniak, ale to nie ten!). Żeby zdążyć na 16:30 trzeba jechać SKM wyruszającą z Gdańska Głównego o 15:00.

Dojazd autkiem: tuż za "centrum" Redy (tzn. za kościołem) trzeba skręcić na Puck, Władysławowo i po przejechaniu ponad 1,3 km, 170 m za przejazdem kolejowym, na światłach skręcić w lewo w ul. 12 Marca. Po ok. 1,2 km, 200 m za czwartym sztucznym garbem na przejściu dla pieszych, trzeba skręcić w prawo, w ul. Chopina i potem znowu w prawo w "ulicę" Bacewicz (zaczyna się piach, ale to tylko 100 m).

Wszystko widać na mapce (http://archiwum.skpt.gdansk.pl/wino/Reda_dojazd2.jpg). A jakby ktoś się zgubił może dzwonić 697 426163.

Rafi

Informacje dodatkowe:
• regulamin - http://archiwum.skpt.gdansk.pl/download/WInO_regulamin.pdf
• punktacja - http://archiwum.skpt.gdansk.pl/download/WInO_punktacja_szczegolowa.pdf
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"