Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XL NMnO Dar?lub - 5/6 grudnia 2015  (Przeczytany 19136 razy)

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 18, 2015, 21:20:18 pm »

Jak odzyskać hasło dla swojej drużyny ?
Nie widzę nigdzie takiej opcji: jest tylko zaloguj i stwórz nową.

pozdrowienia
Artur

Nie ma takiej funkcjonalności, niestety. Są dwie opcje:

  • Napisać na adres marsze@skpt.gdansk.pl o tym, że chce się zmienić hasło i na jakie
  • Założyć nowe konto
Zapisane

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 18, 2015, 23:07:38 pm »

P.S. Można zaryzykować stwierdzenie, że "N" to trasa nawigacyjna w krzywym zwierciadle...w przenośni i dosłownie  ;)
Trasa N jest zaliczana do Pucharu Województwa Pomorskiego - właśnie w kategorii TZ. Przykładowa mapa TZ wygląda tak :D
http://skroty.eu.org/sites/skroty.eu.org/files/upload/imprezy2011/zimowe/mapa_tz2.png
Nieee, to zbyt optymistycznie, gdyż TZ na Darżlubie powinna być dodatkowo na wycinkach wyłącznie czarno-białych z aktualizacją z lat 70... ;)
Zapisane

Maciej_

  • Gość
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 19, 2015, 19:12:23 pm »

A warstwice, drogi i cieki wodne będą w tym samym odcieni szarości :)
Zapisane

Jankes

  • Wiadomości: 136
Czy ...?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 25, 2015, 13:47:43 pm »

Jakiś wielbiciel statystyk pokusił się kiedyś na zebranie wszystkich wyników Darżluba i Manewrów do jednej tabelki?
Zapisane

Ja

  • Gość
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 25, 2015, 21:50:26 pm »

Bedzie jakiś porządek w listach zgłoszonych zespołów ?Bo jestem ciekaw czy w ogóle  się dostane na trasę.
Zapisane

anpi1

  • Gość
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 25, 2015, 22:02:49 pm »

Bedzie jakiś porządek w listach zgłoszonych zespołów ?Bo jestem ciekaw czy w ogóle  się dostane na trasę.

Przeczytaj komunikat startowy.  Przeczytaj listę ze zrozumieniem - wszystko będzie jasne.
Zapisane

Ja

  • Gość
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 26, 2015, 09:19:07 am »

Zespól ma 3  dni na wpłatę   :)


Widzę,ze zrobiono porządki w listach czy będą jakieś zmiany czy już nie ma szans się dostać z listy rezerwowej?

Bo 3 dni zostały do końca zapisów a nowe osoby doszły dzisiaj z listy rezerwowej.

Chyba nie  ma co liczyć na dostanie się na zapełnione trasy.Interesuje mnie BT lub T

Trzeba będzie się zapisać na drugi raz o 20.
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 26, 2015, 10:03:21 am »

Bedą jeszcze porządki - na pewno zaktualizują się "rezerwy SKPT" i jeszcze za tydzień jak minie termin wpłat pewnie też będą jakies małe zmiany.

eMGieBe

  • Wiadomości: 140
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 26, 2015, 12:35:49 pm »

Cytat: Ja
Widzę,ze zrobiono porządki w listach czy będą jakieś zmiany czy już nie ma szans się dostać z listy rezerwowej?
Cytat: Hubert
Bedą jeszcze porządki - na pewno zaktualizują się "rezerwy SKPT" i jeszcze za tydzień jak minie termin wpłat pewnie też będą jakies małe zmiany.

Fajne jest to, że zmiany odbywają się systemem "lawinowym" - np na liście "Td" są rezerwy dla grup kursanckich, z których tylko część zostanie ostatecznie zajęta. Wtedy, osoby z listy rezerwowej Td zajmą te miejsca... a te osoby są np. na liście podstawowej Tk, zaś na liście rezerwowej Tk, są osoby z listy podstawowej MT... itd. :)
Dzięki temu, zwolnienie kilku miejsc na jednej trasie, powoduje, że zwalniają się również na innych i wszystko się odpowiednio "upycha". ;)

Cytat: Ja
Trzeba będzie się zapisać na drugi raz o 20.

W tym roku i tak było nieźle - o godzinie 21:00 można było się jeszcze dopisać do kilku list... Pamiętam czasy w 2011-2012 roku, kiedy miejsca na listach kończyły się o 20:03. :)

Tym bardziej, z perspektywy czasu trzeba przyznać SKPT słuszność w zrobieniu systemu logowania się na konto i przygotowaniu zespołu wcześniej - spowodowało to brak dublikatów na listach startowych i większą łatwość (i spokój) w zapisaniu się o sensownej porze...

A ludziom argumentującym, że zmiany wprowadzane przez SKPT wpływają negatywnie na imprezę, bo ludzie "głosują nogami" i nie przychodzą tak tłumnie, niech spojrzą na listę zapisanych zespołów, która znowu zbliża się do liczby 700 zapisanych osób! ;)

Pozdrawiam!
eMGieBe
Zapisane

"All You Have To Decide Is What To Do With The Time, That Is Given To You"
(Gandalf / J.R.R. Tolkien's "The Lord Of The Rings")

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 28, 2015, 18:01:35 pm »

Uwaga!
Miała miejsce awaria forum. Przywróciłem ostatnie posty, ale część ustawień jest sprzed miesiąca. W razie czego proszę skorygować swoje profile.
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 01, 2015, 18:57:16 pm »

Dzisiejsze krótkie nagranie z Radia Kaszebe

Gdzieś kiedyś można było jeszcze znaleźć, wywiad z organizatorami któregoś SKPT InO z lat 90.
A w 2008 miejsce imprezy Manwerów SKPT zostało podane przez Radio Gdańsk :)

Funt

  • Wiadomości: 157
    • Kawaler WieczorowÄ… PorÄ…
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 01, 2015, 19:48:09 pm »

Dzisiejsze krótkie nagranie z Radia Kaszebe

Gdzieś kiedyś można było jeszcze znaleźć, wywiad z organizatorami któregoś SKPT InO z lat 90.
A w 2008 miejsce imprezy Manwerów SKPT zostało podane przez Radio Gdańsk :)
Wychodzi na to, że dziś Radio Kaszebe nieco zawęziło rejon działań :D Mój typ to Lipusz. No chyba, że jednak Wysoczyzna (choć wobec panującej aury modlę się, żeby to nie było tam :P:D
Zapisane
whatever you do - do it downhill

Kompas

  • Gość
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:51:37 pm »

Może coś na trasie lębork - gdynia>?

Bożepole Strzebielino południe  :D Łęczyce  :)


Pogoda do kitu niestety bo śniegu nie ma ale  za to straszne bagno w lasach.
Zapisane

Lukasz

  • Gość
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 02, 2015, 15:34:07 pm »

Dokładnie, fakt publikacji tej informacji w radiu Kaszebe zawęża prawdopodobnie możliwy rejon imprezy. Pochodzę z Elbląga i jeszcze nigdy nie udało mi się tam złapać tej stacji, zazwyczaj w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego zaczynają się już szumy:) Więc spokojnie, to nie Wysoczyzna tym razem!
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XL NMnO Darżlub - 5/6 grudnia 2015
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 02, 2015, 16:17:52 pm »

Ciekawa koncepcja - impreza tam gdzie zasięg radia. Radia Kaszebe można słuchac przez internet, więc teoretczynie zasięg ma do dowlnego miejsca na Ziemi :D

A może skoro szpitalny klimat - to gdzieś gdzie jest jakiś opuszczony szpital ;)