Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: SYLWESTER  (Przeczytany 5831 razy)

ulka

  • Wiadomości: 15
SYLWESTER
« dnia: Listopada 30, 2005, 20:12:59 pm »

Tegoroczny Sylwester b?dzie w Lubomierzu. Jest to miejscowo?? po?o?ona mi?dzy Gorcami a Wyspowym.?pimy w szkole. Koszt jednego noclegu 18 z?, ale istnieje mo?liwo?? negocjacji ceny w zale?no?ci ile os?b pojedzie. IM B?DZIE NAS WI?CEJ TYM TANIEJ WYJDZIE!!! Wyjazd 27 XII o 19.33 z Gdyni G?ownej, 19.44 z Sopotu, 19.49 Oliwa, 19.54 Wrzeszcz, 20.03 Gda?sk G?.Powrot z 1/2 I , w Gdyni G?ownej o 7.22.
WAZNE!!! Warto by zmniejszyc koszt wyjazdu zalatwic bilet grupowy. Zapisy przyjmuje ja. Najlepiej osobi?cie w klubie (bo potrzebuje pieni?dzy na te bilety), ewentualnie mailowo :chuky1@wp.pl lub tel. 692900158. Koszt zaliczki na bilety to dok?adnie 63 z?.
 Im wiecej osob sie zapisze tym lepiej, i im szybciej tym lepiej.
Zapisane

ulka

  • Wiadomości: 15
SYLWESTER
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 13, 2005, 12:37:44 pm »

Cze?? wszystkim!!! Mam dobr? wiadomo?? dla zapalonych narciarzy. W Lubomierzu jest ma?y wyci?g. Szczeg??y na www.lubomierz.com
Nie wiem tylko czy pogoda b?dzie odpowiednia. :)
Zapisane

ulka

  • Wiadomości: 15
SYLWESTER
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2005, 13:14:14 pm »

BARDZO WA?NE KWESTIE!!!!!
Ot?? w Lubomierzu, w tej samej szkole Sylwestra organizuje tak?e Neptun. Pad?a propozycja wsp?lnej imprezy Sylwestrowej. Co wy na to??
Kwestia druga: jak rozwi?za? spraw? muzyki i nag?o?nienia?? A mo?e bawimy si? tylko przy gitarze?? Czekam, ?e kto? podsunie jaki? pomys?. I licz?, ?e ktos tu zagl?da. Ja mog? ewentualnie zabra? diskmena i g?o?niki od komputera.
I kwestia ostatnia, nie wiem czy nie najwa?niejsza: POWR?T. S? poprostu dwie mo?liwo?ci, kt?re mog? jeszcze miec po kilka wariant?w i ja przyznaj? sama, ?e nie wiem, kt?ra b?dzie najlepsza.
1. jedziemy Zakopiank?, kt?ra 1.01 2006 z Chab?wki jest o 19.08, w Gdyni G?ownej o 7.22 2.01.2006. Jest jedno ALE: Jaka? cz??? ludzi musia?aby pojecha? do Zakopanego i tam wsi???, by zaj?? przedzia?y. Czy znajd? si? ch?tni??
2. Jedziemy juz z Mszany Dolnej, z przesiadkami do Krakowa P?aszowa. Jeste?my o 17.41 w P?aszowie, sk?d mamy poci?g o 18.02. W Gdyni o 5.25. I znowu jest ALE: obawiam si?, ?e jak b?dziemy 20 minut przed odjazdem, to ju? nie znajdziemy miejsca.
3. Jedziemy jakimi? busami do Krakowa, sk?d poci?giem o 18.02 do Gdyni. Zn?w pojawia si? ALE: t? opcj? wybrali ludzie z Neptuna (jakie? 30-40 os?b) i takie wyj?cie, podwy?sza koszty przejazdu. (bus, 70 km, to zapewne jakie? 12-13 z? od osoby).

MI OSOBI?CIE WYDAJE SI?, ?E OPCJA PIERWSZA JEST NAJLEPSZA, ALE MOG? SI? MYLI?, PROSZ? ROZWA?CIE TO I CZEKAM NA UWAGI.
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
SYLWESTER
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 13, 2005, 14:50:40 pm »

Cytat: "ulka"
BARDZO WA?NE KWESTIE!!!!!
Ot?? w Lubomierzu, w tej samej szkole Sylwestra organizuje tak?e Neptun. Pad?a propozycja wsp?lnej imprezy Sylwestrowej. Co wy na to??


Wyjscia chyba innego nie ma, choc pamietajac ubiegly rok, mozna miec pewne,hmm, obawy. Inna sprawa, ze pewnie na "godzine zero" zrobimy sobie spacer (Jasien?, Kudlon?). Wazne zeby sie nastawiac zle na wspolnego z nimi sylwestra, i nie byc juz na wstepie na "nie".

Cytuj

Kwestia druga: jak rozwi?za? spraw? muzyki i nag?o?nienia?? A mo?e bawimy si? tylko przy gitarze?? Czekam, ?e kto? podsunie jaki? pomys?. I licz?, ?e ktos tu zagl?da. Ja mog? ewentualnie zabra? diskmena i g?o?niki od komputera.


Przetestuj w domu, jak slychac:). W sumie rok temu tez sie tak jednej nocy bawilismy, i bylo OK. Siedzenie przy gitarze chyba sie nie sprawdzi, chyba nie po to kobialki zabieraja kiecki, zeby w nich przy gitarze siedziec;)

Cytuj

I kwestia ostatnia, nie wiem czy nie najwa?niejsza: POWR?T. S? poprostu dwie mo?liwo?ci, kt?re mog? jeszcze miec po kilka wariant?w i ja przyznaj? sama, ?e nie wiem, kt?ra b?dzie najlepsza.
1. jedziemy Zakopiank?, kt?ra 1.01 2006 z Chab?wki jest o 19.08, w Gdyni G?ownej o 7.22 2.01.2006. Jest jedno ALE: Jaka? cz??? ludzi musia?aby pojecha? do Zakopanego i tam wsi???, by zaj?? przedzia?y. Czy znajd? si? ch?tni??


Moim zdaniem, trzeba bedzie wsiasc z Chabowce w pociag, ktory dopiero jedzie do Zakopanego:) A chetni - moze organizatorka?;)
Cytuj

2. Jedziemy juz z Mszany Dolnej, z przesiadkami do Krakowa P?aszowa. Jeste?my o 17.41 w P?aszowie, sk?d mamy poci?g o 18.02. W Gdyni o 5.25. I znowu jest ALE: obawiam si?, ?e jak b?dziemy 20 minut przed odjazdem, to ju? nie znajdziemy miejsca.
3. Jedziemy jakimi? busami do Krakowa, sk?d poci?giem o 18.02 do Gdyni. Zn?w pojawia si? ALE: t? opcj? wybrali ludzie z Neptuna (jakie? 30-40 os?b) i takie wyj?cie, podwy?sza koszty przejazdu. (bus, 70 km, to zapewne jakie? 12-13 z? od osoby).


Ze Szczawnicy placilismy ok 15zl. Krakow - Zakopane to 8-9 zl, mysle ze tu bedzie podobnie. Mozna ewentualnie wyslac "delegacje" zeby zajeli przedzialy, a reszta pojedzie przez Mszane.

Mozna tez uderzyc do Chabowki na pociag 13.22 do Kraka, i tam wsiadac w ten 18.02. Ale do Chabowki raczej kiepsko z polaczeniem moze byc.

Inna mozliwosc - dogadac sie z Neptunem i wynajac autobus, na lebka nie powinno wyjsc drogo.



Pzdr
M.
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Opcja Zakopane
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:31:23 am »

Obawiam si? ?e kilka os?b nie b?dzie w stanie obroni? np. czterech przedzia??w w Zakopanem przed szar?uj?cym t?umem. Niby jak mieliby to zrobi?? Obroni? najwy?ej miejsca siedz?ce dla samych siebie. Pami?tam moje powroty z Zakopanego po sylwku par? lat temu... ludzie k?adli si? na torach przed po?piechem ?eby PKP dostawi?o dodatkowe wagony :(
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Stjepan

  • Gość
SYLWESTER
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 16, 2005, 10:58:52 am »

Cze??,
Obawaim si? te? ,?e Maciek ma racj?:(((
Je?li wybierzemy opcj? zajmowania miejsc ju? w Zakopcu, to musimy by? tam wszyscy(ewentualnie      80-90% ca?ej ekipy i to du?o wcze?niej, nie ob?dzie si? te? bez zorganizowanej akcji zajmowania miejsc,
W innym razie miejsc nie utrzymamy.T?um nie odpu?ci na pewno.pozdrawiam i do sylwka.sz.
Zapisane

ulka

  • Wiadomości: 15
KILKA S??W OD SIOSTRY PRZEWODNICZ?CEJ
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 23, 2005, 00:30:48 am »

Dzi?ki wszystkim, kt?rzy zabrali g?os.
Mam nadzieje, ?e Sylwester nam si? uda!!!!
KILKA WA?NYCH INFO:
1. Uspokajam wszystkich, ?e ka?dy b?dzie mia? dla siebie 15 cm materac, koc i poduszeczk? (nawet, hihi).
2. Uda?o si? stargowa? cen? noclegu na 15 z?.
3. Bilety grupowe zosta?y zakupione!!
4. Mam nadziej?, ?e nic nie spowoduje zmian i b?dziemy wraca? poci?giem o 18.02 z Krakowa. W tym momencie s? nadal dwie mo?liwo?ci: wyje?dzamy oko?o 12 z Lubomierza na poci?g o 13.22 z Chab?wki do Krakowa. Koszt na osob? ok.8 z?. Lub wyje?dzamy ok.14 z Lubomierza prosto do Krakowa P?aszowa. Koszt na osob? ok.13 z?. Niestety przewo?nicy licz? sobie wi?cej, bo to Nowy Rok. I takie ceny wyjd? pod warunkiem, ?e prawie wszyscy zdecyduj? si? jecha?...
Sporo zale?y od os?b kt?re nie jada na grupowych... Sk?d b?d? mia?y bilety... Ale to dopiero wyjdzie :):)
5. Istnieje mo?liwo?? zam?wienia ciep?ego jedzenia. Pewnie jaki? bigos, ?urek, itp. Cena do negocjacji. Wywo?awcza pad?a 5 z?. (cholernie drogo!!!). Zastanawiam si? czy to nie by?oby dobre wyj?cie?? Przychodzimy z g?r na gotowe ?arcie. Nie ma wojny o kuchni?, garnki, itp.
Mo?e kto? si? wypowie...??
6. Acha!!! Mam nadziej?, ?e ka?dy we?mie kubek i jak?? mena?k?, bo naczy? dla nas nie b?dzie, chyba ?e zam?wimy jedzenie  :lol:  :lol:

JESZCZE RAZ ?YCZ? WSZYSTKIM ZDROWYCH I POGODNYCH ?WI?T!!!
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Re: KILKA S??W OD SIOSTRY PRZEWODNICZ?CEJ
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 23, 2005, 09:14:49 am »

Cytat: "ulka"

2. Uda?o si? stargowa? cen? noclegu na 15 z?.


No i pieknie:)

Cytuj

4. Mam nadziej?, ?e nic nie spowoduje zmian i b?dziemy wraca? poci?giem o 18.02 z Krakowa. W tym momencie s? nadal dwie mo?liwo?ci: wyje?dzamy oko?o 12 z Lubomierza na poci?g o 13.22 z Chab?wki do Krakowa. Koszt na osob? ok.8 z?. Lub wyje?dzamy ok.14 z Lubomierza prosto do Krakowa P?aszowa. Koszt na osob? ok.13 z?. Niestety przewo?nicy licz? sobie wi?cej, bo to Nowy Rok. I takie ceny wyjd? pod warunkiem, ?e prawie wszyscy zdecyduj? si? jecha?...
Sporo zale?y od os?b kt?re nie jada na grupowych... Sk?d b?d? mia?y bilety... Ale to dopiero wyjdzie :):)


Ja bym wolal o 14 od razu do Kraka. Bo jeszcze z rana mozna sobie gdzies wyjsc (o ile ktos bedzie w stanie)

Cytuj

5. Istnieje mo?liwo?? zam?wienia ciep?ego jedzenia. Pewnie jaki? bigos, ?urek, itp. Cena do negocjacji. Wywo?awcza pad?a 5 z?. (cholernie drogo!!!). Zastanawiam si? czy to nie by?oby dobre wyj?cie?? Przychodzimy z g?r na gotowe ?arcie. Nie ma wojny o kuchni?, garnki, itp.
Mo?e kto? si? wypowie...??


Czy to jest drogo, to nie wiem, ale i tak osobiscie wole sprawdzona brejke:)

Pzdr
M.
Zapisane

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
SYLWESTER
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 23, 2005, 14:14:08 pm »

Hej Robaczki:)

Ja prawdopodobnie dojade do Was 28 lub 29 rano b?de na miejscu (zaznaczam prawdobnie).
Je?eli tak si? stanie moge zabra? gitere. Piotr, Maciej, Ania, ja... zapewne b?dziemy si? zywi? dzi?ki palnikowi i kuchci? co dusza zapragnie;) Co do zabawy to sie zobaczy an miejscu w schornisku przed schroniskie czy pod schroniskiem wszystko jedno, wa?ne by by?a dobra zabawa.

moc serdeczno?ci
CHicken:)
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
SYLWESTER
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 23, 2005, 14:15:24 pm »

mia?am na my?li 29 lub 30 rano, rzecz jasna:)

pozd
CH
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Stjepan

  • Gość
SYLWESTER
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 24, 2005, 00:20:07 am »

15 z? to ju? oferta ciekawa :)
Ja mam pytanko:
czy jest jaki? pomys? na 1.szy dzie??to jest, czy jedziemy do Lubomierza, czy idziemy tam jako? sk?dz? pozdr.sz
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
SYLWESTER
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 24, 2005, 09:16:21 am »

Ja mam pomysl, ktory troche sie skomplikowal, bo pociag nie staje w Skawie.
Ale i tak wysiadlbym w Jordanowie i uderzyl grzbietem na Lubon Wlk. Potem zejsc do Rabki na Zaryte, zlapac pociag do Mszany i tam lapac cos do Lubomierza.
Ewentualnie w Jordanowie zrobic zakupy i wsiac w kolejny pociag, ktory juz staje w Skawie.
Ale bedziemy robic okaze sie pewnie w pociagu.

Pozdro
M.
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Muzyka
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 24, 2005, 14:14:10 pm »

A ja mam pytanie od sprz?t muzyczny. Ustali?em z Cichym ?e ja wezm? cd-mp3 playera mojej siostry, a on g?o?niki od kompa. Problem jest tylko taki ?e ten cd/mp3 player nie czyta wszystkich nagrywanych p?yt... ma wybredny laser chyba. Czy w razie czego kto? m?g?by wzi?? "rezerwowy" sprz?t?
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
SYLWESTER
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 24, 2005, 16:43:04 pm »

Ja wezme swojego rowniez.

M.
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
SYLWESTER
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 24, 2005, 16:44:01 pm »

Cytat: "mbogda"
Ja wezme swojego rowniez.


Good :)
Zapisane
Gór i lasów mi mało...