Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: SYLWESTER  (Przeczytany 5829 razy)

Stjepan

  • Gość
SYLWESTER
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 25, 2005, 19:00:17 pm »

Cytat: "mbogda"
Ja mam pomysl, ktory troche sie skomplikowal, bo pociag nie staje w Skawie.
Ale i tak wysiadlbym w Jordanowie i uderzyl grzbietem na Lubon Wlk. Potem zejsc do Rabki na Zaryte, zlapac pociag do Mszany i tam lapac cos do Lubomierza.
Ewentualnie w Jordanowie zrobic zakupy i wsiac w kolejny pociag, ktory juz staje w Skawie.
Ale bedziemy robic okaze sie pewnie w pociagu.

Pozdro
M.

Fajny pomys?,troch? do przej?cia jest i to nie byle co :).Z tego, co pami?tam, z Mszany przez Lubomierz je?d??  autobusy na Szczawnic?, a mo?e jaki? busiarz, albo kto? si? zgodzi.W poci?gu mo?naby jeszcze pomysle? o tym pierwszym dniu,?eby go nie straci? na przejazdy albo asfaltowanie(szklankowanie :wink: )do zobaczenia we wtorek.hej.
Zapisane

ulka

  • Wiadomości: 15
Trasa 1 dnia
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 26, 2005, 16:36:36 pm »

Hej.
Mi spodoba? si? pomys? Ma?ka i nastawi?am si? ?e jedziemy do Skawy potem przez Lubo? do Rabki Zaryte, stamt?d poci?giem do Mszany. I tu nie ma najmniejszego problemu je?dzi du?o bus?w do Lubomierza.
ALe rzeczywi?cie nasz poci?g nie staje w Skawie. Wi?c wysi?dziemy w Jordanowie. To b?dzie tylko jakie? 2,5 km wi?cej. I my?l? ?e 8 godzin starczy nam na przejscie przez Lubo? do Rabki. Poza tym ja mam telefony do kilku busiarzy, wiec nawt gdy nie zd?zymy na poci?g (czarna wersja), to bedziemy dzwonic zeby ktos po nas przyjecha?.

Oczywi?cie mo?emy jeszcze pogadac na ten temat w poci?gu. :):)
Zapisane