Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XI Wiosenna Impreza na OrientacjÄ™ WInO 2017  (Przeczytany 1614 razy)

Rafi

  • Wiadomości: 232
XI Wiosenna Impreza na OrientacjÄ™ WInO 2017
« dnia: Maja 19, 2017, 14:20:10 pm »

Nie wiem czy jeszcze ktoś czyta forum, ale tradycyjnie także tą drogą zapraszam klubowiczów, kursantów i sympatyków SKPT na XI WInO, czyli Wiosenną Imprezę na Orientację ("scorelauf" o charakterze rekreacyjno-szkoleniowym). Impreza odbędzie się w sobotę 3 czerwca br. Zbiórka w Redzie, ul. Grażyny Bacewicz 22/3 o godz. 16:30. Jeśli pogoda nie dopisze to być może w końcu odbędzie się I Alternatywna Wiosenna Impreza na Orientację AWInO. W obydwóch przypadkach wpisowe/startowe wynosi 0 zł (słownie zero zł). Oczywiście jak zwykle planowane jest ognisko. Kilka materacy, karimat i śpiworów będzie do dyspozycji nocujących.

Dojście od SKM Reda Pieleszewo: ok. 18-20 min. - przecinając główną drogę (lekka szykana w lewo), ul. Rzeczną koło stadniny, "złamanym" mostem przez rzekę Redę, a potem w lesie łukiem w prawo drogą wyłożoną dziurawką i dalej płytami, po wyjściu z lasu jeszcze niecałe 400 m ul. 12 Marca i w lewo, tuż przed niskim, pomarańczowym domkiem w ul. Chopina i kilkadziesiąt metrów dalej w prawo w ul. Bacewicz. Nasze domostwo to wyblakłożółty bliźniak z brązowym dachem (uwaga: wcześniej przy ul. 12 Marca też jest żółty bliźniak, ale to nie ten!). Żeby zdążyć na 16:30 trzeba jechać SKM odjeżdżającą z Gdańska Gł. o 15:00, a z Gdyni Gł. o 15:35.

Dojazd autkiem: tuż za "centrum" Redy (tzn. za kościołem) trzeba skręcić na Puck, Władysławowo i po przejechaniu ponad 1,3 km, 170 m za przejazdem kolejowym, na światłach skręcić w lewo w ul. 12 Marca. Po ok. 1,2 km, 200 m za czwartym sztucznym garbem na przejściu dla pieszych, trzeba skręcić w prawo, w ul. Chopina i potem znowu w prawo w "ulicę" Bacewicz (zaczynają się piach i dziury, ale to tylko 100 m).

Wszystko widać na mapce (http://archiwum.skpt.gdansk.pl/wino/Reda_dojazd2.jpg). A jakby ktoś się zgubił może dzwonić 697 426163.

Rafi

Informacje dodatkowe:
• regulamin - http://archiwum.skpt.gdansk.pl/download/WInO_regulamin.pdf
• punktacja - http://archiwum.skpt.gdansk.pl/download/WInO_punktacja_szczegolowa.pdf
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"