Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: PK 6 - ekstremalna  (Przeczytany 2880 razy)

pl

  • Wiadomości: 50
PK 6 - ekstremalna
« dnia: Grudnia 05, 2005, 08:31:53 am »

Czy kto? to znalaz?? Bo my nie. Chocia? da?bym sobie uci??, ?e szukali?my w dobym miejscu.
No ale mo?e akurat ten PK by? jako? "wyj?tkowo" ukryty  :twisted:
Startowali?my pierwszy raz na ekstremalnej i chocia? mamy cztery PK w plecy + 100 min sp??nienia, to i tak jestem bardzo zadowolony zar?wno z wyniku jak i przebiegu ca?ej imprezy.
Mam tylko uwag? do niekt?rych startuj?cych na ekstremalnej: je?li pytacie si? innych gdzie jeste?cie lub czy nie wiemy jak doj?? na... to powinni?cie startowa? na trasach ?atwiejszych. Tam to jeszcze ujdzie, ale tu ju? po prostu nie wypada.
Zapisane

neek

  • Gość
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:22:56 am »

a najciekawiej to wyglada, gdy ludzie z ekstremlnej pytaj sie gdzie sa ludzi np z bardzo trudnej hehe
Zapisane

Kg

  • Gość
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2005, 10:59:29 am »

Cytat: "neek"
a najciekawiej to wyglada, gdy ludzie z ekstremlnej pytaj sie gdzie sa ludzi np z bardzo trudnej hehe

Nie mam mapy, ale to by?o chyba na przecince, tu? obok wej?cia by?a jaka? droga, tylko ?e pod gorszym k?tem. Widzia?em czo??wki po przeciwnej stronie, ciekawe czy tam by? punkt innej trasy, czy kto? mo?e pomyli? strony
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 05, 2005, 12:42:48 pm »

Ja tez jestem pewien, ze szukalem w dobrym miejscu, niestety bez efektu. Szedlem jednak nie przecinka (nie zauwazylem jej z poczatku), a droga na szczyt (bodajze 172m), i pozniej z tego szczytu.  Schodzac zobaczylem przecinke, ale wracac mi sie juz nie chcialo, i tak za duzo czasu tam stracilem.
Przy tym punkcie zreszta dane mi bylo troche sie przestraszyc - jakies stado dzikow krazylo w okolicach, na szczescie wolaly uciec niz sie spotkac.

Pozdrawiam
Maciek
Zapisane

pl

  • Wiadomości: 50
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 05, 2005, 15:38:11 pm »

Cytat: "mbogda"
Ja tez jestem pewien, ze szukalem w dobrym miejscu, niestety bez efektu. Szedlem jednak nie przecinka (nie zauwazylem jej z poczatku), a droga na szczyt (bodajze 172m)

My atakowali?my od drugiej strony, poniewa? szli?my na 6 od 4 PK. Najpierw drog?, kt?ra po lewej stronie mia?a w?w?z z niewielkim strumyczkiem i ta droga doprowadzi?a nas do przecinki. Przecink? wdrapali?my si? na charakterystyczny grzbiecik i przeczesali?my go. R?wnie? bez efektu  :(. Chcia?em zrobi? to co ty tzn wej?? na szczyt i namierzy? si? z niego, ale z tego co piszesz to tak?e w tym przypadku nie mia?o sensu. Nie uda?o mi si? te? wyczesa? 9 PK. Ale tu na pewno by?a tylko i wy??cznie moja wina. ?azili?my bez sensu kr?c?c si? w k??ko jak "g... po przer?blu"  :D
Zapisane

Kg

  • Gość
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 05, 2005, 15:57:26 pm »

Nie wiem, czy dobrze kojarze, ale wej?cie do tej przecinki by?o oddalone troch? od drogi, tam by? taki ma?y placyk. Pami?tam tylko tyle, ?e lekko go musia?em obej??, mo?liwe, ?e tam by?o nier?wno poprostu albo co? le?a?o. Zaraz obok bieg?a jaka? mocniejsza droga w podobnym kierunku. I prawie by?my tam poszli, ale zauwa?y?em to wej?cie. Lampion by? chyba na drzewie z prawej i d?ugo go nie szukali?my
Zapisane

TR

  • Gość
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 05, 2005, 17:13:12 pm »

Witam,
poniewaz co do PK 9 na trasie ekstremalnej sa pewne kontrowersje, a w dodatku pare ekip wpisalo BPK zatem spiesz? z wyja?nieniem:

punkt stawialem ja. Na mapie byl na zagieciu przecinki na grzbieciku schodzacym ze 172.1 . I dokladnie w tym miejscu w terenie go powiesilem, na takim gruba?nym buku, 2m od kulminacji (na samym grzbiecie w tym miejscu drzew nie bylo- to bylo najblizsze).
?eby nie miec watpliwosci co do interpretacji Waszych zapisow przed samym zamknieciem mety podjechalem tam samochodem i.... ?ci?gnalem lampion z miejsca w ktorym go powiesilem (zeby nie bylo watpliwosci- to bylo o 7:15).
Takze punkt byl, a ze niektorym nie udalo sie go znalezc to tylko kwestia braku szczescia. Przyznaje ze punkt nie nalezal do najlatwiejszych, ale to w koncu trasa ekstremalna ;)

pozdrawiam,
Tomek Rogacki
kierownik imprezy
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 05, 2005, 17:26:30 pm »

Cytat: "TR"
Witam,
poniewaz co do PK 9 na trasie ekstremalnej sa pewne kontrowersje, a w dodatku pare ekip wpisalo BPK zatem spiesz? z wyja?nieniem:


Tomek rzecz jasna pisal o PK6, bo PK9 o ile dobrze pamietam to w jakims dole byl.

Pzdr
M.
Zapisane

TR

  • Gość
PK 6 - ekstremalna
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 05, 2005, 17:52:39 pm »

dziekuje Ci Macku- to te 2 nieprzespane noce sie jeszcze mszcz? :)
oczywiscie chodzilo mi o PK 6.
pozdr.
TR
Zapisane