Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Bal Prezesa  (Przeczytany 1639 razy)

Maja

  • Wiadomości: 37
Bal Prezesa
« dnia: Stycznia 09, 2006, 22:01:56 pm »

hej ludzie, kto jeszcze ode mnie nie dosta? zawiadomienia, niech czyta te informacje:
25 lutego (ostatni weekend karnawa?u) jest okazja do wy?mienitej zabawy. W stadninie koni w Lublewie o godz.19 rozpocznie si? Bal Prezesa Przemys?awa:). Za jedyne 12 z? macie okazj? do ta?c?w i hulanek oraz mo?liwo?? po?ywienia si? pysznymi strawami, spotkania z niesamowitymi lud?mi. Dla zm?czonych b?dzie odpowiedni k?t do z?o?enia cia?ka i odpoczynku (jednak?e pami?tajcie, ?e to warunki turystyczne i ???eczko zabieramy ze sob? pod pach? - najlepiej karimatk? i ?piworek). Impreza b?dzie si? odbywa?a pod has?em: Piek?o - Niebo, wi?c je?li macie ch?ci i pomys?y to szukajcie szmat i przebierajcie si? - mo?e by? niezwykle ciekawie. B?dzie te? par? niespodzianek dla uczestnik?w. Czekamy na zg?oszenia i przedp?aty - zapraszamy do siedziby klubu (Siedlicka 4, Bratniak, pok.305,II pi?tro) we wtorki od 18.30-20.00. To kto si? pisze? pozdrawiam
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Bal Prezesa
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2006, 23:20:08 pm »

Anio?ek Chicken si? zg?asza:)

pozdrawiam

ps. Czy?by forum w 2006 wymar?o?
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Bal Prezesa
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2006, 16:43:20 pm »

No ba! 2 ?apami sie pisze na pierwszy bal nowego prezesa.
Ka?da okazja zeby pobrykac jest dobra! :twisted:  a wiec do zobaczenia   ludziska,opr?cz karimaty i ?piworka zabierzcie DOBRY HUMOR!!!!
:mrgreen:
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!