Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Ankieta

Jaki motyw przewodni powinien mie? kalendarz na rok 2007?

G?ry Rumunii
- 1 (20%)
G?ry Po?udniowe
- 1 (20%)
Inne g?ry
- 3 (60%)
Po co g?ry, lepiej doliny.
- 0 (0%)

Głosów w sumie: 3

Głosowanie skończone: Stycznia 14, 2006, 12:46:51 pm


Autor Wątek: Kalendarz SKPT na 2007 rok  (Przeczytany 10136 razy)

Anonymous

  • Gość
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 23, 2006, 09:13:44 am »

Kwietniowe i grudniowe zdjecie jest robione cyfrowka, stad ten znak zapytania(nie wiadomo jaka bedzie jakosc na A3). Oczywiscie, to nie jest wersja finalna i moga nastapic zmiany, wiec komentarze w dalszym ciagu porzadane:)
Zapisane

Tomek

  • Wiadomości: 136
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 23, 2006, 09:15:10 am »

Sorry za brak podpisu powyzej
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Tomek

  • Wiadomości: 136
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 23, 2006, 18:37:30 pm »

Policzylem ile jest zdjec z kazdego kraju, wyglada to tak:
Styczeń- Bieszczady- PL
Luty- Bieszczady -PL
Marzec- Bieszczady-PL
Kwiecień- Wielka Racza- Pl
Maj – Ukraina - U
Czerwiec- Ukraińskie Bieszczady Wschodnie U
Lipiec- Rumunia - R
Sierpień- Rumunia - Góry Rodniańskie  - R
Wrzesień-Ukraina- Borżawa? - U
Październik- Beskid Żywiecki Wielka Racza  PL
Listopad-Słowacja- tatry - S
Grudzień-tatry – PL                    

Polska- 6, Ukraina- 3, Rumunia -2, Slowacja - 1

Generalnie Polska gora, tylko ze 2 zdjecia, ktore sa sredniej jakosci, pochodza wlasnie z polskich gor. Wiec jest spore prawdopodobienstwo ze na ich miejsce damy cos z zagranicy.
Acha, nie licze tych na dole, bo to glownie detale i chyba nie ma sensu bawienie sie w zachowanie odpowiednich proporcji. Pozdrawiam
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Stjepan

  • Gość
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 26, 2006, 20:57:12 pm »

Cześć, dodam też swoje zdanie:
Ogólnie nowa propozycja podoba mi się bardzo, bo jest przede wszystkim urozmaicona, widokowo-kwiatkowo-zwierzakowo-wodospadowa.Mam tylko kilka uwag:
-przede wszystkim kwiecień i pażdziernik to ten sam widok, tylko jeden robiony spod schroniska a drugi spod wieży widokowej na Raczy, jeden z tych poziomów należy zmienic i jest to niestety kwiecień(chlip chlip, a juz myslalem,że moje zdjęcie w kalendarzu będzie... :shock: ), bo motyw z tabliczkami juz jest, a i jakość tego zdjęcia pozostawia do życzenia
-strona tytułowa nie podoba mi się.znajdźmy inne zdjęcie, ja bym tu zaproponował  zdjęcie-pion  nr 3 z maja z poprzedniego projektu, nie wiem czemu,ale podoba misię dynamika tej fotografii, ma coś w sobie,
-ODDAJCIE NAM RUMUŃSKIEGO PASTERZA!!!!!!  :mrgreen:  :evil:
no właśnie: proponuję do nowego projektu wstawić pasterza, który jest dla mnie znakiem sztandarowym tegorocznego kalendarza, są barany, niech będzie i pasterz.za jakiś z kwiatków: niepozornego czerwca, albo czerwonego wrześniowego potwora,
Po takich zmianach moja ocena projektu kalendarza wynosi : 5. :lol:
pozdrawiam i gratuluję udanej pracy Tomkowi, Maćkowi i Loretcie.sz
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #34 dnia: Września 06, 2006, 11:29:34 am »

Uprzejmie donoszę że na stronach SKPT (http://www.skpt.pg.gda.pl/kalendarz_2007.php3 ) można obejrzeć część kalendarza w nowej aranżacji graficznej :) Kolejne miesiące dojdą niedługo.

Wg mnie jest to duuży krok naprzód - powiedziałbym, rewolucja. To co widzę na szczególny plus:
- czytelna prezentacja dni miesiąca (wcześniej się zlewały, i nie mieściło się 6 tygodni - max 5 linii)
- wyeksponowanie głównego zdjęcia (rewelacja)
- tło z motywem graficznym zamiast białej przestrzeni
- kolorowy schemat gór na wewnętrznej stronie okładki

Proszę zainteresowanych o komentarze co do nowego wyglądu.
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #35 dnia: Września 06, 2006, 18:35:15 pm »

Cytat: "MaciejS"
Uprzejmie donoszę że na stronach SKPT (http://www.skpt.pg.gda.pl/kalendarz_2007.php3 ) można obejrzeć część kalendarza w nowej aranżacji graficznej :) Kolejne miesiące dojdą niedługo.

Wg mnie jest to duuży krok naprzód - powiedziałbym, rewolucja. To co widzę na szczególny plus:
- czytelna prezentacja dni miesiąca (wcześniej się zlewały, i nie mieściło się 6 tygodni - max 5 linii)
- wyeksponowanie głównego zdjęcia (rewelacja)
- tło z motywem graficznym zamiast białej przestrzeni
- kolorowy schemat gór na wewnętrznej stronie okładki

Proszę zainteresowanych o komentarze co do nowego wyglądu.


Ja juz Tomkowi swoje uwagi wyslalem. Wogle jednak wolalem dawny uklad tygodni, ale moze to kwestia przyzwyczajenia. Czy kalendarz bedzie w formacie A3, czy tez format sie zmieni? Mam wrazenie, ze duzo miejsca jest teraz jednak marnowane na tlo. Nie wiem, na ile jest to ostateczna wersja, ale nie ma opisow, ani nawet podpisow (!)

M.
Zapisane

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #36 dnia: Września 07, 2006, 15:46:01 pm »

A dla mnie rewelacja, to jest właśnie to - przy tym samym formacie fotki duuużo bardziej widoczne. A może by tak w następnym roku powalczyć z panoramicznym?  :mrgreen:
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #37 dnia: Września 08, 2006, 09:19:14 am »

Cytat: "mbogda"

Ja juz Tomkowi swoje uwagi wyslalem. Wogle jednak wolalem dawny uklad tygodni, ale moze to kwestia przyzwyczajenia. Czy kalendarz bedzie w formacie A3, czy tez format sie zmieni? Mam wrazenie, ze duzo miejsca jest teraz jednak marnowane na tlo. Nie wiem, na ile jest to ostateczna wersja, ale nie ma opisow, ani nawet podpisow (!)
M.


Właśnie teraz jest dużo więcej miejsca na główne zdjęcie, a nie na tło :) Na pewno nie jest to ostateczna wersja, chodziło wyłącznie o prezentację nowego lay-out'u graficznego.

Maciej
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Krzysztof

  • Gość
Mi też się podoba
« Odpowiedź #38 dnia: Września 08, 2006, 13:36:12 pm »

Również uważam że to duży krok na przód.
Jednak przydałby się kolejne dwa w tym samym kierunku ;-)
Zapisane

Stjepan

  • Gość
Kalendarz SKPT na 2007 rok
« Odpowiedź #39 dnia: Września 08, 2006, 22:54:00 pm »

:)Mi też się podoba,mała rewolucja cieszy oko, dobry pomysł :smile: dobra robota.
Zapisane