Sprawy techniczne > Forum

takie male problemy

(1/4) > >>

Maja:
co to znaczy "debug"? zawsze jak wysylam maile na tym forum to mi sie pojawia informacja o bledzie, ale o dziwo potem jest ok., tzn. wiadomosc pojawia sie na forum. dziwne

Maja:
o, a przy nowym temacie, bez problemow, hmmm

Bodzio:
Przeslij mi prosze na maila caly komunikat ktory sie Tobie pojawia. U mnie co ktorys raz tez cos wyskakuje. Postaram sie cos temu zaradzic.

DrzoDrzo:
Niestety nadal pojawia si? informacja o b??dzie przy wysy?aniu nowego posta:

--- Kod: ---
Could not connect to smtp host : 10060 : A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

DEBUG MODE

Line : 111
File : C:\WWW\~users\skpt\forum\includes\smtp.php

--- Koniec kodu ---


Podejrzewam, ?e ten port (10060) jest ?le ustawiony i ?e chodzi o problem z powiadamianiem przez maila o pojawieniu si? nowego posta na forum (jedna z opcji w profilu).

DrzoDrzo.

Łukasz:

--- Cytat: "DrzoDrzo" ---Niestety nadal pojawia si? informacja o b??dzie przy wysy?aniu nowego posta:

--- Kod: ---
Could not connect to smtp host : 10060 : A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

DEBUG MODE

Line : 111
File : C:\WWW\~users\skpt\forum\includes\smtp.php

--- Koniec kodu ---


Podejrzewam, ?e ten port (10060) jest ?le ustawiony i ?e chodzi o problem z powiadamianiem przez maila o pojawieniu si? nowego posta na forum (jedna z opcji w profilu).

DrzoDrzo.
--- Koniec cytatu ---


No w?a?nie - ja zaznaczy?em t? opcj? - chc? otrzymywa? powiadomienia o nowych postach na maila, a jeszcze nigdy ?adnego powiadomienia nie otrzyma?em...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej