Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Ankieta

Jak najlepiej podróżować PKP

1.Intercity
- 1 (50%)
2. Eurocity
- 0 (0%)
3. Tylko Regionalne
- 0 (0%)
4. Grupowym, rzecz jasna
- 1 (50%)
5.Na korytarzu :)
- 0 (0%)
6.Na dachu :>
- 0 (0%)
7. A po co wogóle jezdzić pkp? ;)
- 0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Głosowanie skończone: Maja 08, 2006, 17:12:06 pm


Autor Wątek: Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity  (Przeczytany 1305 razy)

Stjepan

  • Gość
Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity
« dnia: Maja 08, 2006, 17:09:10 pm »

Pewnie część z Was dostała info o tej ofercie mejlem, tak jak ja. Pozwolę sobie przekazać do ogółu forumowiczów, bo ciekawe, sam sie chyba też skuszę :mrgreen: , jeśli odnajdę najbliższy kiosk;). szczegóły:

http://www.intercity.pl/396

pozdr.sz.
Ruszmy to forum na nowo!!!!!!!!!!!
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Re: Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2006, 20:11:51 pm »

Cytat: "Stjepan"
Pewnie część z Was dostała info o tej ofercie mejlem, tak jak ja. Pozwolę sobie przekazać do ogółu forumowiczów, bo ciekawe, sam sie chyba też skuszę :mrgreen: , jeśli odnajdę najbliższy kiosk;). szczegóły:

http://www.intercity.pl/396


No ja myślę że kupię co najmniej dwa bloczki. TLK 1 klasą można przejechać za 40,75zł do Krakowa (Ex za 47,50zł) albo na leżąco za 57,50zł do Zakopca - czyli opłaca się dla magistrów :) Bilet przyda się żeby przejechać EuroCity np. do granicy polsko-czeskiej poniżej 10 godzin, albo do Zakopanego.

Niestety ciężko znaleźć kiosk i to kiosk Ruchu który by miał takie bilety. Ja po obskoczeniu 10-ciu kiosków znalazłem w końcu ten właściwy, mieli jeszcze z 10 biletów, jutro o 7.00 z rana kupuję!!

Polecam też dyskusję o tym bilecie na: Forum IC Rail
Forum IC Rail - 2 temat
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Stjepan

  • Gość
Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2006, 13:38:07 pm »

Hmm...To ja miałem chyba więcej szczęścia niż Maciek:), bo spotkałem te bilety już w 3. kiosku, w którym zapytałem:).Nie chcę robić reklamy :P, ale jeśli ktoś szuka w Oliwie/Przymorzu i nie chce za dużo biegać z pytaniem, podeślijcie mejla,chętnie dam namiary na budkę:). A swoja drogą nawet nieźle wydane,estetyczna książeczka, a i zawartość cenna:).pozdr.sz
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 09, 2006, 14:15:47 pm »

Już kupione dwie książeczki (dla rodzinki). Jak ktoś jest z Zaspy to polecam niepozorny kiosk na skrzyżowaniu Skarżyńskiego i Hynka - mają jeszcze trochę zapasu.

W pobliżu Wrzeszcz PKP nie ma żadnego kiosku Ruchu - pustynia. Jeden to niby-ruch ale jego Ajent nie kupił żadnych biletów.
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 14, 2006, 19:55:34 pm »

Ponoc przedluzone do konca maja.
Mnie jakos ta oferta nie powala na kolana...

Pzdr
M.
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Nadchodzi Wojażer, pkp Intercity
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 14, 2006, 20:55:06 pm »

Cytat: "mbogda"
Ponoc przedluzone do konca maja.
Mnie jakos ta oferta nie powala na kolana...

Pzdr
M.


A ja czuję że mi się bardzo przyda. W lecie w ramach planowanej wyprawy na południe Europy trzeba w miarę szybko dojechać do Krakowa na autobus międzynarodowy. Zamiast płacić 60zł w każdą stronę i telepanie się pośpiechem (chyba że kuszetka no to 80zł) zapłacę 40zł za TLK.  
Czyli 40-80zł oszczędności przy każdej takiej wyprawie (a planuję dwie). No i przejazdy "TAM" mogę odbyć w I klasie, powroty normalnie.

Ofkors jeśli się zakłada krążenie na bilecie turystycznym w ramach jakiegoś długiego weekendu no to oszczędność żadna. Ale może się niedługo okazać że PKP Intercity zacznie przejmować wszystkie pośpiechy (są takie ploty na IC Forum) i wtedy koniec turystyka... :(
Zapisane
Gór i lasów mi mało...