Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: BIWAK FAMILIJNY 2006  (Przeczytany 4660 razy)

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
BIWAK FAMILIJNY 2006
« dnia: Maja 23, 2006, 13:54:37 pm »

Ej, a droższego campingu nie było? Moze od razu do Juraty, do ośrodka prezydenckiego?
Przecież te ceny sa z kosmosu!!!!
Qrcze, nie ma nic innego na Kaszubach?
Jak już Pierszczewo nie wyszło to polecam choćby pole namiotowe nad Strupinem - albo to  od strony Juszek albo od Olpucha (stare), albo inne - nad Chądziem k/Olpucha, po 1-3 zł od głowy, u własciciela leśnika.
W Chałupach frekwencja gwarantowana 5% najwyżej, a o rajdzie i InO nie ma co gadać.
Jeśli chcecie rozwalic biwak to jesteście na najlepszej drodze...
Zapisane

Rafi

  • Wiadomości: 232
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2006, 08:20:34 am »

Zdecydowanie popieram Krzyska. Za 2 osoby w namiocie z samochodem za 2 doby trzeba tam zostawic prawie 100 zl. Za co? Za ciepla wode?  :shock: I drugi zdecydowany minus - to nie bedzie ciche i kameralne miejsce. "Warszawka" juz zaczela jezdzic na polwysep. To prawie jak wesele w osrodku :sad: . Wyslalem juz maila do organizatorow ale na razie milcza.
Pole biwakowe na Kaszubach to zdecydowanie lepsze rozwiazanie. A jesli juz jakis osrodek to moze Waldtour w Skorzewie? Moj instytut ma osrodek nad Mauszem, sezonu jeszcze nie ma wiec moge sie ewentualnie zapytac jak by to tam cenowo wygladalo (o ile w ogole byloby mozliwe).
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 24, 2006, 20:21:22 pm »

Zgadzam sie z przedpiscami, wydaje mi sie ze mozna bylo znalesc lepsza lokalizacje. Inna sprawa, ze chyba wszystko robione bylo w ostatniej chwili.

Pzdr
M.
Zapisane

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 25, 2006, 09:15:16 am »

Tak na marginesie jeszcze - przy tzw. spotkaniach organizacyjnych XXXV-lecia Koła problemem jest każda złotówka i słychać jęk, że kwota 50-80 zł za imprezę z noclegiem na zamku z bankietem, dzikiem i innymi atrakcjami jest za wysoka; a jednoczesnie wpada propozycja biwakowania na najdroższym polu namiotowym na Kaszubach (tu w cenie nocy w namiocie na poprzednim biwaku był niezły domek). Może warto by było się zdecydować, na co nas właściwie stać? W Chałupach przy opcji na dwie noce dla rodziny z dwójką dzieci sam nocleg na glebie wyniesie ~130 zł (nie licząc psa  :twisted: ).
Pomijam już to, że będzie to biwakowanie z warszawskimi deskarzami, którzy tłumnie będą pławić się w Pucyfiku i balangować wieczorem obok...
Zapisane

jefa

  • Wiadomości: 3
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 25, 2006, 09:18:15 am »

Szkoda. Powszechnie wiadomo, ze Chalupy sa glownie dla deskarzy z W-wy. A co za tym idzie, nie jest to mile kameralne miejsce do spotkania na Familijnym w klimacie klubowym.

A dla zainteresowanych domkiem, to mozna za 240 zl wynajac 4-osobowy  :twisted:
A moze ktos ma przyczepe, to chyba wyjdzie taniej.

Czy organizatorzy wiedza, jak jest z prysznicami, tzn. czy prysznice sa tam platne? Z tego co wiem, wiekszosc campingow na Polwyspie ma zasade ok. 2 zl za prysznic.
I jeszcze jedno, jakby ktos chcial przyjechac z psem, to niech sie zorientuje, czy nie ma oplaty - na Malym Morzu biora 9 zl za psa.

Pozdrawiam Kasia jefa

PS. jakby ktos chcial poczytac opinie o miejscu, to polecam link http://www.windsurfing.pl/index.php?dzial=37&show=889
Zapisane

Stjepan

  • Gość
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 25, 2006, 11:19:22 am »

Cześć,
No Chałupy, jak Chałupy, każdy, kto był , ten był i widział, jak jest, może chłodna aura nie ściągnęła jeszcze tak dużo stolicowców. Pomysły, które podajecie sa super, tyle tylko ,ze dużo za późno.Gdybyście na przykład podali te propozycje dwa tyg. wcześniej, byłoby inaczej.A teraz wszyscy możemy psioczyć na ceny/brak klimatu,itepe,itede. A może po prostu ludzie, którzy przyjadą i tak będą ten czas spędzać dobrze się bawiąc, przeciez nikt chyba nie bedzie zmuszał do bratania z warszawką i siedzenia non stop na kempingu. Ważne, ze i tak biwak się odbedzie.Zawsze to jest lepsze niż NIC.pozdrawiam.sz.

p.s. a może uda się komuś zobaczyć tego sławnego blondyna, któremu coś się stało w lipcu w nogę no i co spłodził dziecko i zniknął, podobno jest piękny:)))))))))))))))))))))))....hihi
Zapisane

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 25, 2006, 12:09:17 pm »

Qrcze, Stiopa, nie wiesz to nie gadaj. Akurat ja cały plik pomysłów podsuwałem, hasło Pierszczewo/Strupino/Chądzie omawiane było z pół roku temu i ostatnio na imieninach Misia, z zarządem właśnie. Na dodatek Prezes jakieś 2 tygodnie temu właśnie dostał ode mnie listę ośrodków sprawdzonych na biwakach, z adresami i telefonami. I co? Nikt nie skorzystał, Chałupy welcome to  :???:
Zapisane

Stjepan

  • Gość
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2006, 12:19:28 pm »

O qrcze, to faktycznie wtopa. :sad: Jeśli jest tak , jak piszesz, to jest to zupełnie niezrozumiałe, dlaczego stanęło na takim marnym (nie oszukujmy się) rozwiązaniu, tu zgadzam się w 100%.Bardzo dziwne,że nikt tego nie wykorzystał.Stąd mój poprzedni post (skoro już chalupy, tzn. nie było alternatywy- tak to sobie po chłopsku wytłumaczyłem  :roll:) Nie wiem, co siedzi w głowie organizatorów, ale może jakieś luki w przekazaniu tych kontaktów były...zwracam honor, knovak.hej
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 26, 2006, 02:52:55 am »

A ja podejrzewam że to wszystko było spiskiem żeby rozruszać nasze forum  :wink:

A tak na poważnie to wielka fala wymyła biwak z Chałup do Chmielna koło Kartuz. Będzie jezioro, kajaczki i z pewnością... trasa rowerowa!

Pełne info na naszej stronie www.

Maciej
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Rafi

  • Wiadomości: 232
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 26, 2006, 09:19:06 am »

No brawo!!! "Pierwsza meska decyzja w twoim zyciu Lamia"  :wink:
Teraz mam tylko nadzieje, ze w osrodku ani w poblizu nie bedzie zadnego weselicha.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

MM

  • Wiadomości: 90
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 26, 2006, 13:33:24 pm »

I w taki oto sposob dokonuje sie szybkich zmian w nieprzemyslanych wczesniej decyzjach. TAK TRZYMAC!!! A swoja droga - do "Organizatorek" - co Was sklonilo do polwyspu i drogiego campingu?? Jakies dodatkowe profity za planowana frekfencje...? Czy tez niekonsultowane z nikim widzimisie, nastepnym razem moze familijny na promie do Szwecji? Co na to "Organizatorki"??
Pozdrawiam MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

Przemek

  • Wiadomości: 6
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 28, 2006, 16:35:20 pm »

No biwak wzbudził nie małe kontrowersje…. Raczej nie należę do osób się lubują w zawiłych dyskusjach więc będzie krótko i treściwie

Zmiana została podyktowana właśnie głosami niezadowolenia, bo to dla ludzi robi się takie imprezy. No cóż zawsze można nie trafić z pomysłem ( z jakąś odmianą) i owszem można zwrócić na to uwagę, tylko można te uwagi w cywilizowany sposób przedstawić. Jeden komentarz zostawię „bez komentarze” niech się tylko ta osoba zastanowi czy aby na pewno nie pomyliła Klubów.  

Problem jest nieco innej natury, że tak naprawdę mało kto chce się podejmować robienia imprez dla ludzi których się we większości nie zna, a wpadki przy organizacji są nie zawsze elegancko krytykowane – co przy bardzo dużych problemach kadrowych w Klubie bardzo utrudnia realizacje  niektórych przedsięwzięci.

Całe szczęście, że organizatorzy to bardo fajni ludzie, można się z nimi dobrze dogadać, pewnie dobrze tą imprezę przygotują. A jak będzie – to wszystko zależy od ludzi którzy  przyjadą i czy będę chcieli stworzyć dobry klimat dla tej imprezy ( z tego co pamiętam z przed lat zawsze tak było, więc pewnie się w tym roku nic nie zmieni).

Do zobaczenia w najbliższy weekend.
Przemek

S.P.rostowanie całego pliku czy też listy pomysłów   – dużo to tego nie było, nie dotyczyło tej imprezy – a po próbie dostosowania do tej imprezy okazało się to też do niczego (nie chcę rozpoczynać  dyskusji dlaczego) , więc może nie przeceniajmy tak sowich zasług.
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 28, 2006, 18:04:44 pm »

Cytat: "mmierzejewski"
[...] A swoja droga - do "Organizatorek" - co Was sklonilo do polwyspu i drogiego campingu?? Jakies dodatkowe profity za planowana frekfencje...? [...]
Pozdrawiam MM


No nie. Sugerowanie że Asia i Gosia organizują imprezę w jakimś konkretnym miejscu żeby sobie zarobić na klubowiczach prowizję to podłość i niegodziwość. Te przesympatyczne dziewczyny od lat angażują się w organizację klubowych imprez i robią to z entuzjazmem i profesjonalnie, chociażby ostatni Bal Prezesa - świetna impreza w dobrze dobranej i niedrogiej lokalizacji. Zaproponowana lokalizacja Biwaku faktycznie była niefortunna, ale oddzielmy konstruktywną krytykę od publicznego obrażania zasłużonych dla Klubu osób.

Wierzę że Biwak w Chmielnie wypadnie świetnie i że Asia z Gosią zorganizują jeszcze niejedną świetną imprezę SKPT.
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Stjepan

  • Gość
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 28, 2006, 23:27:22 pm »

Cytat: "mmierzejewski"
campingu?? Jakies dodatkowe profity za planowana frekfencje...? Czy tez niekonsultowane z nikim widzimisie(...)
Pozdrawiam MM

O chłopie, trochę przesadziłeś z tymi oskarżeniami... :???: przekornie śmiem usprawiedliwiać twe słowa zwodniczym wpływem alku, po którym butlę w ręku trzymasz... :mrgreen:
A do Dziewczyn i Endrju: gratulacje odwagi i zmiany planów w ostatniej chwili,dzięki za poswięcony na to  czas:). Tym barzdziej,że wiązało się to z rezygnacją z nieodłącznych zaproszeń listownych, co jest ryzykiem,że info nie dotrze do wszystkich.Jak tylko uda mi się sobotę zorganizować chętnie wpadam na jakieś kajakowanie i grzańca w następny weekend.pozdrowienia.sz
Zapisane

MM

  • Wiadomości: 90
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 29, 2006, 10:52:41 am »

Witam!
Kilka odpowiedzi do Kolowiczow :-)
1. Przemek - "Problem jest nieco innej natury, że tak naprawdę mało kto chce się podejmować robienia imprez dla ludzi których się we większości nie zna, a wpadki przy organizacji są nie zawsze elegancko krytykowane – co przy bardzo dużych problemach kadrowych w Klubie bardzo utrudnia realizacje niektórych przedsięwzięci."

Ze swojej strony pragne PRZEPROSIC Organizatorki za wypowiedziane slowa (dotyczy: "Jakies dodatkowe profity za planowana frekfencje...?") ale nie moge sie zgodzic z teza o niemoznosci zrobienia imprezy typu Biwak Familijny np. w 2 osoby ("przy problemach kadrowych"). I co do tego ma aspekt ze sie robi impreze "dla ludzi których się we większości nie zna". A Beskid Niski - czy wiadomo kto sie wybierze???

2. MaciejS - "Te przesympatyczne dziewczyny od lat angażują się w organizację klubowych imprez i robią to z entuzjazmem i profesjonalnie, chociażby ostatni Bal Prezesa - świetna impreza w dobrze dobranej i niedrogiej lokalizacji." Nie watpie, ze sa przesympatyczne ale dlaczego tym razem nie wybraly "dobrze dobranej i niedrogiej lokalizacji" - czyzby za malo czasu na zastanowienie sie? Wszak wiadomo kiedy ma byc BF i mozna wystartowac z rezerwacja ... np. tuz. przed Niskim :-)

3. Stjepan - "przekornie śmiem usprawiedliwiać twe słowa zwodniczym wpływem alku, po którym butlę w ręku trzymasz... " A Ty pewnie piszesz pod wplywem... wspanialego zarostu, ktory ozdabia w sposob znakomity Twoja facjate, nieprawdaz...;-)

A tak przy okazji - dlaczego nie zdecydowano sie na wyslanie zaproszen poczta? O ile mi wiadomo Poczta Polska miala by jeszcze szanse dostarczyc zawiadomienie do zainteresowanych do np. 1.06.2006 nawet jezeli zawiadomienia wyslane by byly w piatek 26.05. A poza tym nie kazdy ma dostep do Netu.

EOT

Pozdrawiam MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk