Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: BIWAK FAMILIJNY 2006  (Przeczytany 4827 razy)

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 29, 2006, 12:16:39 pm »

Cytat: "mmierzejewski"
2. MaciejS - "Te przesympatyczne dziewczyny od lat angażują się w organizację klubowych imprez i robią to z entuzjazmem i profesjonalnie, chociażby ostatni Bal Prezesa - świetna impreza w dobrze dobranej i niedrogiej lokalizacji." Nie watpie, ze sa przesympatyczne ale dlaczego tym razem nie wybraly "dobrze dobranej i niedrogiej lokalizacji" - czyzby za malo czasu na zastanowienie sie? Wszak wiadomo kiedy ma byc BF i mozna wystartowac z rezerwacja ... np. tuz. przed Niskim :-)


Tak jak pisałem - też uważam że lokalizacja była niefortunna, i jest to ich potknięcie, ale Asia z Gosią organizowały niejedną imprezę i nie chcę aby osoby które ich nie znają osobiście postrzegały je tylko przez przyzmat nieszczęsnych Chałup. Tym bardziej że krytyka pod ich adresem daleko wykroczyła poza ramy konstruktywnej dyskusji.

Z tego co wiem to przed Niskim nie było jeszcze wyznaczonych organizatorów Biwaku. Jeśli więc teraz jest coś robione na gwałt i są przy tym popełniane błędy, jest to w jakieś części również zarzut pod adresem wiceprezesa ds. organizacji imprez. Chociaż co on może zrobić przy takim stanie aktywnych klubowiczów? Jesteśmy obecnie chyba w największym historycznie dołku kadrowym, na szczęście perspektywy na przyszłość są lepsze.

Mam nadzieję (pewnie złudną) że ta wpadka nie będzie na takim poziomie "wałkowana" w trakcie samego biwaku, bo chyba najważniejsze jest teraz to że mamy teraz super lokalizację, w której spędzimy miłe chwile w wielopokoleniowym gronie, z dala od komerchy. I na pewno znajdziemy ciekawsze tematy do rozmowy.
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 29, 2006, 13:19:43 pm »

Do biwaku emocje wygasną  :wink:

(Przemku, żadne "zasługi" tylko informacja w odpowiedzi na zarzut Stjepana że "tylko gadanie". Na liście było 4 czy 5 miejsc, po odliczeniu ubiegłorocznej Szarloty jeszcze trochę zostaje. Czy brak w mailu tytułu "BF" te ośrodki deprecjonuje? Pomijam już, że wcześniej NIKT w kwestii ośrodka dla BF mnie nie pytał. A i tak założeniem w tym roku miało być miejsce bez domków czyli "powrót do źródeł", szkoda, że zrezygnowano z niego tak z dnia na dzień - jeszcze w piątek na Misiowym ognisku była mowa o Pierszczewie przecież, a we wtorek - bach: Chałupy. Nikt nie miał do mnie maila czy telefonu?).
Zapisane

jefa

  • Wiadomości: 3
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 29, 2006, 16:07:29 pm »

Z tego, co slysze, to dolek kadrowy jest od dluzszego czasu wyjatkowo gleboki i to chyba nie kwestia roku 2006.
Prawdopodobnie na brak kadry narzeka sie zawsze wtedy, gdy trzeba zorganizowac impreze typu Familijny czy kolejne -Lecie.  
A jednak nie jest tak zle, skoro dziala SLOWECZKO  i chce sie je ludziom tworzyc, dziala fajna strona SKPT i jest aktualizowana na biezaco, odbywaja sie Bale Prezesa, imprezy typu Kaszub, Niski, Kursanckie...
W przypadku lokalizacji BF owo potkniecie zostalo potraktowane mniej lub bardziej ostro i nie bez przyczyny.
Dobrze, ze Forum istnieje i mozna tam przedstawiac swoja opinie. Mam nadzieje, ze nie zostalo stworzone jako Forum Wzajemnej Adoracji, w ktorym zlego slowa powiedziec nie mozna. Faktem jest, ze krytyka konstruktywna motorem dzialania, ale kazda krytyka daje cos do myslenia.

Marcin ze swoja krytyka dowalil do pieca, ale tez zauwazyl wazna rzecz:
Cytat: "mmierzejewski"

A swoja droga - do "Organizatorek" - co Was sklonilo do polwyspu i drogiego campingu?? [...] niekonsultowane z nikim widzimisie [...]?


Jesli Organizatorzy dostali pomysly i mieli namiary, to dlaczego nie wykorzystali tych wiadomosci?
Cytat: "knovak"

założeniem w tym roku miało być miejsce bez domków czyli "powrót do źródeł", szkoda, że zrezygnowano z niego tak z dnia na dzień - jeszcze w piątek na Misiowym ognisku była mowa o Pierszczewie przecież, a we wtorek - bach: Chałupy. Nikt nie miał do mnie maila czy telefonu?).


I na koniec przydlugiego juz wywodu:

Cytat: "MaciejS"

Mam nadzieję (pewnie złudną) że ta wpadka nie będzie na takim poziomie "wałkowana" w trakcie samego biwaku, bo chyba najważniejsze jest teraz to że mamy teraz super lokalizację [...] I na pewno znajdziemy ciekawsze tematy do rozmowy.


Mysle, ze wiekszosc ludzi jedzie tam, aby sie spotkac, pogadac do bialego rana i powspominac, a nie walkowac temat miejsca Familijnego. Wszak zawsze jest co wspominac.  :smile:
Ja osobiscie ciesze sie, ze miejsce zostalo zmienione i z radoscia sie tam pojawie i nie bede rozmawiac, o tym, czego nie ma, zgodnie z przyslowiem: Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

Do wstrieczi!
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 29, 2006, 22:19:29 pm »

Zaczynam Sloniu zalowac, ze odblokowalem Ci konto;)
A tak na powaznie - przegiales nieco. O ile ja tego i tak nie biore na serio, to ktos moze.

Wracajac do meritum, jakkolwiek niefortunny byl wybor miejsca, to jednak wydaje mi sie, ze organizator KAZDEJ imprezy powinien miec pewna dowolnosc w sposobie jej organizacji, o ile nie wybiegnie to poza pewne przyjete ramy. Dotyczy to zarowno imprez na orientacje, jak i wyjazdow czy imprez typu Familijny. Nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej biore sie za organizacje imprezy, i ktos mi mowi gdzie i jak powinna byc ona zrobiona. Jak ktos chce, zeby impreza byla dokladnie taka jaka sobie wymyslil, to niech ja po prostu zrobi sam.
Tutaj jednak miejsce wypaczalo sens familijnego.
Swoja droga, rozumiem ze skoro Sloniu tak walczyc o wlasciwe miejsce na Biwak, to sie na nim pojawisz...

Pzdr
M.[/list]
Zapisane

MM

  • Wiadomości: 90
BIWAK FAMILIJNY 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 30, 2006, 08:52:49 am »

Cytat: "mbogda"
Zaczynam Sloniu zalowac, ze odblokowalem Ci konto;)

To po prostu na moja prosbe mozesz je usunac - przynajmniej bedziesz mial pewnosc, ze nic wiecej nie napisze i bedziesz mial problem z glowy...  
Cytat: "mbogda"
Swoja droga, rozumiem ze skoro Sloniu tak walczyc o wlasciwe miejsce na Biwak, to sie na nim pojawisz...

Jasne, ze sie pojawie - w piatek na ognisko.
MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk