Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXI Nocne Marsze na Orientacje "Darżlub" - 2 XII  (Przeczytany 1940 razy)

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
XXXI Nocne Marsze na Orientacje "Darżlub" - 2 XII
« dnia: Października 19, 2006, 00:19:48 am »

Ruszyły przygotowania do tegorocznej, XXXI edycji Nocnego Marszu na Orientację "Darżlub". Jest już czynna strona internetowa www.darzlub.prv.pl ale nie ma na niej kompletu informacji.

Proszę klubowiczów chętnych do pomocy (marketing, przygotowania, oznaczanie punktów terenowych, pomoc w bazie, kierowców z samochodami), o wstępne zadeklarowanie się :-) Kontakt telefoniczny: 694-464-768, na mój email, gadu 60-75-60 lub wpis w tym wątku.

Na razie wstepny zespół organizacyjny tworzy MaciejS, MaciejB, Ala, Agnieszka, Łukasz, Sławek... czekamy na kolejne zgłoszenia!
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Stjepan

  • Gość
Re: XXXI Nocne Marsze na Orientacje "Darżlub" - 2
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2006, 17:17:50 pm »

Cytat: "MaciejS"
Ruszyły przygotowania do tegorocznej, XXXI edycji Nocnego Marszu na Orientację "Darżlub". Jest już czynna strona internetowa www.darzlub.prv.pl

A mnie najbardziej urzekł ten łoś na banerze, bajerancki jest:DDD
Zapisane

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
XXXI Nocne Marsze na Orientacje "Darżlub" - 2 XII
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2006, 13:59:59 pm »

Ja się pisze...ale na start:P
pozdr
CH
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Jankes

  • Wiadomości: 136
Które trasy będą na lampionach?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2006, 17:09:42 pm »

Tym razem wybieram sie towarzystwie młodzieży wiec zastanawiam sie nad wyborem trasy ...
Chciałem sie zapytac uprzejmie czy wszystkie trasy będa ustawione na lampionach, a jeśli nie wszystkie to które będą?
Nie cierpię liczyć szczebli w różnych leśnych obiektach, spisywac numerków ze słupków, dat z nagrobków, numerow hydrantów i innych temu podobnych ;-)
Pozdr/Jankes
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXXI Nocne Marsze na Orientacje "Darżlub" - 2 XII
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2006, 17:44:04 pm »

Jeszcze nie do konca ustalone, ale lampionow nie bedzie co najwyzej na 2-3 punktach (liczac wszystkie trasy).

Pozdrawiam
Maciek
Zapisane