Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno  (Przeczytany 5361 razy)

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« dnia: Stycznia 03, 2007, 18:31:53 pm »

hoł hoł hoł,nim sie czlowiek ogladnał a tu nowy roczek na karku.ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. niedługo znów bedziemy szaleć na Balu tym razem nowego Prezesa!
  W tym roku motywem przewodnim maja byc LATA'60  tylko cos mnie sie obilo o uszy ze kiedys cos takiego było.Podczas powrotu  z Sylwestra padła propozycja by motywem przewodnim Balu Prezesa 2007 były  BAJKI!!  Nie mowie zeby robic referedum typu Roman,ale niech sie kazdy wypowie co o tym mysli.

 cmok w lewy bok na Nowy Rok  jezor

naLesnik

PS   ja jestem za bajkami,mozliwosci co do stroju ogromne. wiadomo najłatwiejsze zadanie ma Maja :mrgreen:
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Agnieszka Kunz

  • Gość
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 07, 2007, 19:29:54 pm »

jako jeden z dwóch organizatorów poczuwam się w obowiązku napisać, że organizatorom nie robi czy to będą bajki czy lata'60. jedynym argumentem przemawiającym obecnie za tą drugą opcją jest sukienka jednego z organizatorów ;)

no to może mała ankieta?
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2007, 21:22:07 pm »

a jaką sukienkę ma drugi z organizatorów?
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2007, 21:24:09 pm »

I jeszcze taki mały byznes. Czy bal mógłby odbyć się w piątek? Wiem, że wywoła to burzę i za chwilę nastąpi pytanie czy mógłby odbyć się w środę - ale może ktoreś z organizatorów ma sukienkę, która świetnie nadaje się na piątek...
Zapisane

Agnieszka Kunz

  • Gość
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2007, 23:49:19 pm »

nie od dziś wiadomo, że organizatorzy sa tylko od sprzatania i... (uwaga) spraw organizacyjnych :)
myslę sobie, że ta kwestia jest do przedyskutowania i trzeba by ją jakoś demokratycznie podjąć, a to oznacza chyba wiekszość.
no to chyba czekamy na posty :)
Zapisane

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2007, 15:32:48 pm »

Ja tam jestem za Africa Party:D
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Kasia K.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 43
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2007, 17:35:52 pm »

Lata 60 to ostatnio bardzo popularny temat wszelakich zabaw, wiec moze lepiej zrobic cos oryginalnego? Moim zdaniem bajki to super pomysl :)
Zapisane
..::: keep smiling :::...

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 08, 2007, 17:50:25 pm »

Widzisz Krzysiu wykrakałes!:D bynajmniej nie o srode mi chodzi. tylko ze o ile sobota to realny termin zebym sie pojawił na Balu to piatek eliminuje mnie z zabawy:(  po prostu nie zdaze dojechac z Poznania.  Zreszta termin to decyzja organizatorow wiec zrobia co zrobia.    
                          Bajka mowie 3x TAK!
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Krzysztof

  • Gość
ech...
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 08, 2007, 21:05:36 pm »

Cytat: "naLEsnik"
Widzisz Krzysiu wykrakałes!:D bynajmniej nie o srode mi chodzi. tylko ze o ile sobota to realny termin zebym sie pojawił na Balu to piatek eliminuje mnie z zabawy:(  po prostu nie zdaze dojechac z Poznania.  Zreszta termin to decyzja organizatorow wiec zrobia co zrobia.    
                          Bajka mowie 3x TAK!


Ja z kolei w sobotę mogę mieć trudności. To już trzecia okazja z rzędu kiedy się rozmijamy. A szafa a'la leśnika czeka.
Swoją drogą jeśli Ty nie zdążysz dojechać z Poznania na piątek to wiadomo co zrobią organizatorzy, przynajmniej jedno z nich.
Zapisane

Agnieszka Kunz

  • Gość
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 08, 2007, 23:27:55 pm »

Tego bym taka pewna nie była (ktos tu ma nieaktualne wiadomości chyba :/ )
napisze jeszcze raz, że wydaje mi się że ta decyzja należy do wiekszości, a na razie to wyglada tak, że w zażartej ;) walce postowej jest na razie 1:1 i cała reszta imprezowiczów ;)

myslę też, że bajki zostaną...
jeśli da się zrobić tak, aby naLeśnik przybył na bal, to mamy z pewną osobą pomysł na przebranie.... (uwaga!)..leśniczy z bajki o czerwonym kapturku ;P
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
stajk listonoszy
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 09, 2007, 09:34:46 am »

Cytat: "Agnieszka Kunz"
Tego bym taka pewna nie była (ktos tu ma nieaktualne wiadomości chyba :/ )

Może być. Od dłuższego czasu wszelkie plotki dochodzą do mnie z opóźnieniem tak dużym, że jak dojdą to są już przeterminowane.
Zapisane

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 09, 2007, 13:59:59 pm »

Krzysiek a zgadnij za jakie magiczne stworzenia, ludziki Gorce Expedition 2006/7 sie przebiora
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 09, 2007, 17:08:13 pm »

Krzysiu co ma by c to bedzie.Ja mam nadzieje ze spotkamy sie na wpsolnie zabawie,powyginamy smialo ciało i przeprowadzim  szafie naLESnIkA-ka lustracje :mrgreen:

   a mam pytanko kto bedzie czerwonym kapturkiem? :wink:  


 pozdrófki
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Krzysztof

  • Gość
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 11, 2007, 18:48:20 pm »

Cytat: "Chicken"
Krzysiek a zgadnij za jakie magiczne stworzenia, ludziki Gorce Expedition 2006/7 sie przebiora

To łatwe za - tajemniczego Pana Ptasie Mleczko. Za kogo jednak przebierze się Pinki Łinki - trudno zgdanąć?

Cytat: "naLEsnik"
a mam pytanko kto bedzie czerwonym kapturkiem?

Przebranie za Czerwonego Kapturka jest wbrew pozorom trudne i niewdzięczne. Osoba, która nie rozróżnia własnej babci od wilka jast albo głupia jak but albo pochodzi z bardzo brzydkiej rodziny
Zapisane

MUZA

  • Wiadomości: 21
Karnawałowy Bal Prezesa - 17/18 lutego - Kielno
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 15, 2007, 12:35:18 pm »

Hej hej - w kwestii ew. przesunięcia Balu na piątek też się podpisuję!!! A Krzyśka głos trzeba policzyc podwójnie - no to jest 3 - KTO JESZCZE? ;)
Zapisane