Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Znajdy  (Przeczytany 1891 razy)

Weronika

  • Wiadomości: 2
Znajdy
« dnia: Stycznia 03, 2007, 22:49:04 pm »

Hejka! Jak komuś brakuje stuptutów, czarnych, Fiorda... to leżą u mnie w szafie:), bardzo im tu dobrze, więc proszę ewentualnie szybko się zgłośić... bo mogą zmienić właściciela...

ps. dzięki za fajowy wyjazd!
Weronika
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Znajdy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:43:50 am »

Oo skoro o zgubach mowa to tez mam sprawe. W Gruszowcu podczas pakowania ktos zabral nie swój kubek :!:  Bardzo sie zżyłem z moim,nadpalonym w niejednym ogniu. Rysopis zguby: pojemnosc 0,5l  czarno-srebny,pod spodem gdy spojrzy sie pod odpowiednim kątem widoczna klasyczna buśka  :)   Przy ewentualnym zwrocie moge zaoferowac podobny tylko ze w stanie idealnym który sie ostał w jadalni i wziałem go jako "jenca"

pozdro
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Krzysztof

  • Gość
skoro mowa o znajdach...
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 04, 2007, 18:09:41 pm »

Idę ja sobie najlepsze z Krościenka na Trzy Korony aż tu patrzę - na moich są dwa stuptuty. Oba prawe :?:  :!:  :?:
Oba Cumulusy.
Pobieżnie przeprowadzone śledztowo nie wykazało żadnych rezultatów. Żaden ze współwycieczkowiczów nie przyznał się do braku chlapacza. Po dokładniejszych oględzinach obu stuptutów okazało się, że jeden jest rozmiaru "S" a drugi "L".  :oops:
Jedynym wyjaśnieniem jakie się nasuwa jest to, że nieumyślne wzięcia jeńca musiało nastąpić na Kaszubach - w Koleczkowie lub Skorzewie. Nie żeby mi przeszkadzało jakoś szczególnie posiadanie dwóch prawych chlapaczy w różnych (przynajmniej nominalnie  :wink: ) rozmiarach ale jakby ktoś się chciał odmienić to zapraszam.
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Znajdy
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 06, 2007, 13:00:29 pm »

Cytat: "Weronika"
Hejka! Jak komuś brakuje stuptutów, czarnych, Fiorda... to leżą u mnie w szafie:)


A czy jedne z nich mają uszkodzonego nita na który zapina się na dole stuptuta?
A jak wyglądają do nich dolne linki? Czy są nowe (wymieniane)?
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Weronika

  • Wiadomości: 2
Znajdy
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2007, 17:33:56 pm »

Nity w TYCH ochraniaczach są ok, a linki (takie czarno-białe sznurowadła) są zniszczone - jedno jest urwane.

Co do kubka...:) Szymon wiesz... to ja chyba mam Twój (ta buźka wewnątrz, prawie niewidzialna tak??:)), a wtedy Ty masz mój... (srebrny, a spód i rączka czarne plastikowe?)
Wymiana na Szczepanowskim ognisku??
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Znajdy
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 07, 2007, 18:41:29 pm »

Hmm Weronika moj mial buske wydrapana pod spodem ale nie wewnatrz tylko na zewnatrz! moj jeniec nie ma zadnej raczki plastikowej,zwykly blaszak. gdy zaplonie ogien Szczepana i Gosi bede siedzial w Poznaniu takze w gre wchodzi wymiana w klubie.albo zreszta przeciez mieszkasz na Karwinach,na ktorych czasem bywam z racji rodzinnych wiezow. jakos sie ustawimy.
pozdrawiam
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Stjepan

  • Gość
Znajdy
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2007, 21:11:33 pm »

Cytat: "naLEsnik"
gdy zaplonie ogien Szczepana i Gosi bede siedzial w Poznaniu

Nieładnie, Szymon, migasz się ostatnio coś :wink:  :wink:  :wink: ...
Zapisane