Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Kalendarz SKPT 2008  (Przeczytany 11583 razy)

Krzysztof

  • Gość
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 16, 2007, 21:30:28 pm »

Widzisz Tomek! Drużyna rośnie.
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 19, 2007, 10:45:39 am »

Hehej, i ja bym sie niesmialo wlaczyla, ale jedynie w faze koncowa, jesli mozna (to znaczy krytyka, postaram sie zeby w miare konstruktywna wyszla:). Bo magisterka jednak czeka, a i cerkiewki ostatnio jakos niedopieszczone przeze mnie...

Pozdrawiam - u nas... kto by sie spodziewal - WIOSNA!

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Krzysztof

  • Gość
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 19, 2007, 20:38:30 pm »

Cytat: Hania
Hehej, i ja bym sie niesmialo wlaczyla, ale jedynie w faze koncowa [...]/quote]

W zasadzie robienie kalendarza składa się z dwóch faz.
Pierwszej, kiedy nic się nie dzieje, kiedy dużo się rozmawia o tym co i jak zrobimy.
I drugiej (odzielonej od pierwszej Przejściem, pracą w budce z lodami, kampanią wrześniową i innymi przyjemnościami) w której terminy gonią, trzeba działać, byle szybciej, byle zdążyć - wtedy też nadchodzi chwila refleksji człowiek sobie myśli - a gdyby p*ć to wszystko i jechać w Bieszczady.
O ile w pierwszej fazie każda osoba jest na wagę złota, to w drugiej na wagę hmm... kwiatu paproci?

Ps. W fazie pierwszej można uczestniczyć wirtualnie, przed czym się mam nadzieję nie uchylasz. Zapytasz co mam zrobić? Wymyśl temat. My tutaj nad Bałtykiem trochę nad tym główkujemy ale przecież od wiadomo, że wszelkie nowości przychodzą do nas z Zachodu.
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 20, 2007, 09:24:43 am »

NIe uchylam sie, nie uchylam, ino czasowo kiszkowo sprawa troche wyglada... :)


Cytat: "Krzysztof"
Ps. W fazie pierwszej można uczestniczyć wirtualnie, przed czym się mam nadzieję nie uchylasz. Zapytasz co mam zrobić? Wymyśl temat. My tutaj nad Bałtykiem trochę nad tym główkujemy ale przecież od wiadomo, że wszelkie nowości przychodzą do nas z Zachodu.



... cos mi sie o uszeta me obilo, ze i temat juz jakis jest, nawet mi sie spodobal: Kresy... I wieloznaczny i ciekawy... No i wschodni... :)
Jak zdrawzilam jakas wielka tajemnice, to przepraszam... Mea culpa :)

Pozdrawiam z sennego jeszcze M. (w koncu jak kar nawal, to kar nawal :)
H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

jaj

  • Wiadomości: 7
    • http://www.jankowski.org
Buty
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 17, 2007, 00:46:56 am »

Ehm, ehm...

Gwoli burzy mozgow poddaje do dysputy jako temat kalendarza 2008, czy tez kiedykolwiek - BUTY. Jesli trzeba by bylo zredukowac liste ekwipazu na wyjazd w gorencje do jednej pozycji, to wpisalbym oczywiscie buty. Obawiam sie, ze nie jestem samotny w tej opinii. Jako design proponowalbym powiekszenia buciorow w roznej, ehm, fazie i obok mniejszy obrazek obrazujacy tzw. kontekst z dowolnym tekstem na temat czy tez nie na temat. Czysta poezja, temat chyba duzo lepszy niz np. skarpety.

Nie znam zadnego amatora czy zawodowago fotografa ktoremu by nie wpadlo do glowy robic zdjecia butom! Powinno byc duzo zdjec na podoredziu... Hej!

Pozdrowienia,
jaj
Zapisane

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 17, 2007, 13:11:22 pm »

Pomysł super, ino czy sprzedawalny? Obawiam się, że trochę kiepsko będzie znaleźć parę setek ludzi, którzy zechcą przez cały rok patrzeć na buciory w różnym stanie zużycia...  :twisted:
Ale temat trzeba ruszyć - może jakaś wystawa? I stała galeria na www? Jakiś konkurs na najbardziej dobite buty, itp. ?  :mrgreen:
Zapisane

Tomek

  • Wiadomości: 136
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 17, 2007, 15:57:12 pm »

Heh, no jeden dosc mocno zdezelowany ma swoje stale miejsce na szafie w klubie, a jutro bedzie go mozna podziwiac na FOCE...:)
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Stjepan

  • Gość
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 19, 2007, 21:05:23 pm »

Hę i jak, czy już na Niskim będzie można zamawiać nowy kalendarz?
Chętnie bym już sobie taki zamówił.
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 20, 2007, 10:47:19 am »

Hmmm... Coś Tomek opowiadał ostatnio, że do śpiworów będzie wchodził. Ale... zależy komu. :):):) Może Szczypa masz szansę, jeśli się pojawicie (w co nadal mam ufam...)...
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Stjepan

  • Gość
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 20, 2007, 15:38:01 pm »

Cytat: "Hania"
jeśli się pojawicie

nooo, w pociągu:)
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 20, 2007, 19:11:31 pm »

Cytat: "Stjepan"

nooo, w pociągu:)



Hmmmm... Zawsze to coś :)
A i kawałek drogi będzie wspólny, nieprawdaż?

...chyba, że na autokarówkę się dacie naciągnąć :):):)

Pozdrawiajki dla wszystkich niegramatycznych Olsztyniaków

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Tomek

  • Wiadomości: 136
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 21, 2007, 00:24:13 am »

No, co fakt to fakt, do spiwora tylko wybranc(k)om, obawiam sie ze Szczepan mimo mojej calej sympatii sie nie doczeka, zreszta Mila by mnie pokiereszowala. Nie dajcie sie naciagnac na autokarowke, wpadajcie na manewry do wolowca:D
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Hania

  • Wiadomości: 223
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 21, 2007, 10:23:59 am »

Cytat: "Tomek"
No, co fakt to fakt, do spiwora tylko wybranc(k)om, obawiam sie ze Szczepan mimo mojej calej sympatii sie nie doczeka, zreszta Mila by mnie pokiereszowala. Nie dajcie sie naciagnac na autokarowke, wpadajcie na manewry do wolowca:D



Oj, Tomek, Tomek - po uszach dać powinnam za sprzeciwianie się organizator(k)om. Ale nic to - i tak domyślam się, jakie jest podejście EiS do autokarówki. Na Manewry jak najbardziej zapraszam - oj, będzie wesoło, a i dwie pary rąk (może być ich i więcej, nie mam nic przeciwko:):):) ) do kanapek robienia się przydadzą.
NIECH ŻYJE LABA (już się na to cieszę :):):)

Pozdrawiam ciepło - jak zawsze :)

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Stjepan

  • Gość
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 22, 2007, 17:05:14 pm »

Cytat: "Hania"



 powinnam za sprzeciwianie się organizator(k)om. Ale nic to - i tak domyślam się, jakie jest podejście EiS do autokarówki. Na Manewry jak najbardziej zapraszam - oj, będzie wesoło, a i dwie pary rąk (może być ich i więcej, nie mam nic przeciwko:):):)

Pozdrawiam ciepło - jak zawsze :)

H.

Jakie niegramatyczne?????
Jakie podejście?Czyżby:
"(...) rażąco przeszkadzające w prowadzeniu szkolenia lub sprawiające jakiekolwiek problemy(...)"??
;DDD
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
Kalendarz SKPT 2008
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 22, 2007, 21:39:18 pm »

Cytat: "Stjepan"
Cześć, jestem Krz..., czy widziałeś już nasz nowy ...?;D


Na litość! Do przez cały XXI wiek będziesz mi to przypominał?
Zapisane