Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wódka weselna ze ślubu Izy  (Przeczytany 3730 razy)

Stach

  • Wiadomości: 26
Wódka weselna ze ślubu Izy
« dnia: Stycznia 28, 2007, 22:38:28 pm »

Moi Mili!
Jest 1L (słownie: jeden litr) wódki BOLS, krótką udało nam się wywalczyć, z narażeniem życia w chłodzie, ulewie i wietrze podczas styczniowego ślubu IZY MECHLIŃSKIEJ!
O alkohol tworząc bramę walczyli: Rafi i Ola, Maciek i Loreta, Dagmara i Leszek, Krzysiek i Paulina no i może jeszcze ktoś.
Nie wiem zupełnie czemu, alkohol trafił wprost w moje ręce. Teraz zatem chciałbym Was zaprosić na wspólne wznoszenie toastu za Młodą Parę! Zastanawiam się jak to zrobić. Może jakoś w klubie lub Rugbusiu, a może na jakiejś kursanckiej, balu Prezesicy lub Nordiku?
A może na jeszcze jakiejś innej imprezie?
Oczywiście możemy alkohol obalić na tegorocznym NWA. :) co z pewnością nie jest złym pomysłem.
Pozdro!
Stach
Zapisane
raz się żyje!

MM

  • Wiadomości: 90
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2007, 12:03:43 pm »

Staszku!
Uwazam, ze najlepszym pomyslem jest obalenie tego trunku w siedzibie Kola, coby WSZYSCY i starzy i mlodzi mogli skosztowac tego napitku.
Specjalnie na ta okazje pojawie sie osobiscie w tym lokalu, w ktorym chyba kiedys bylem.
Wazne, ze po spozyciu mozna bedzie bezpiecznie oposcic lokal... winda.
Czekam na info kiedy odbedzie sie... picie.

MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

Krzysztof

  • Gość
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2007, 20:47:49 pm »

Zgodnie z regulaminem PG spożywanie alkoholu w budynkach należących do PG jest nielegalne. Jakiś klub stracił przez to siedzibę (kolesie raczyli się piwkiem i dali się sfilmować  :roll: ). Więc może jakieś ognisko np. na Nordicu.
Zapisane

Rafi

  • Wiadomości: 232
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 01, 2007, 12:20:45 pm »

Stachu zapomniał dodać, że nasze poświęcenie było tym większe, że w celu stworzenia wzmiankowanej bramy trzeba było udać się do Piaseczna (na szczęście nie tego pod Wa-wą).
Co do spożycia zdobyczy (zapomniałeś napisać Stachu, że dostaliśmy też, o ile sobie dobrze przypominam, jakieś cukierki na zagrychę, chociaż zdaje się przejęła je Dagmara) to się nie wypowiadam bo sam mam kłopoty z pozbyciem się kilku butelek - pozostałości po parapetówach. Impreza plenerowa chyba jest lepszym pomysłem. Można też rozważyć szmańskie rozbryzganie płynu, oczywiście w intencji młodych małżonków.

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Duran

  • Wiadomości: 121
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 06, 2007, 12:01:05 pm »

Cytat: "Krzysztof"
Zgodnie z regulaminem PG spożywanie alkoholu w budynkach należących do PG jest nielegalne. Jakiś klub stracił przez to siedzibę (kolesie raczyli się piwkiem i dali się sfilmować  :roll: ). Więc może jakieś ognisko np. na Nordicu.


Zgodnie z jakimkolwiek regulaminem, to chyba nigdzie nie wolno pic alko...na uczelni,w  pracy, na ulicy...
ale nie ma regulaminu ognisk - więc jeśli cokolwiek zostanie w tej flaszce do Nordica, to

"weźnij dzban z winem, a pić będą",

jak mówi  pismo....
Zapisane
Jasne, ze się uda!

Krzysztof

  • Gość
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 06, 2007, 19:14:06 pm »

Już nie tylko z regulaminem ale i prawem, ognisk nie wolno palić poza miejscami ,w których wolno.  
Naszczęście poza odosobnionymi przypadkami straż miejska nie egzekwuje tego przepisu. ;P
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 06, 2007, 19:48:53 pm »

Z Kodeksu Wykroczeń..

Art. 82§1  Kto nieostrożnie obchodzi sie z ogniem.. b)roznieca ogień poza miejscami wyznaczonymi do tego celu..d) korzysta z otwartego płomienia..
  PODLEGA KARZE GRZYWNY ALBO NAGANY.

 Krzysiu a gdy ma to miejsce(pkt 7) na terenie lasu,śródlesnej łaki, wrzosowiska, suchej łąki lub torfowiska albo w odległości mniejszej niż 100m od nich. To służbą uprawnioną do wymierzenia kary jest STRAŻ LEŚNA,  nie STRAŻ M(W)IEJSKA.
 Co by nie być gołosownym, to chyba było jakies ognisko SKPT w Noc Świetojanska gdy nagle pojawiła sie SL i zaczeła wypisywac mandat za ogien.na szczescie na 1 "ogień"poszło sasiednie ognisko.a My kulturalnie dokonalismy "zorganizowanego odwrotu" :wink:   uniknajac płacenia.
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Stach

  • Wiadomości: 26
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 06, 2007, 23:35:38 pm »

"Ja pierdykam"!!! (Jak to zwykl mowic Kazik)
Tu sa chyba sami prawnicy lub przestepcy, bo sie tak dobrze na prawie znaja.
Widze, ze wiekszos optuje za piciem w plenerze. Wypije wiec wodke w Beskidzie Niskim, w kotrory jade jutro. ;)
A tak na prawde, to pewnie bedzie jakis ognisko przy sprzyjajacej aurze i obalimy flaszki wspolnie.
Dam znac kiedy.
S
Zapisane
raz się żyje!

Stjepan

  • Gość
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 07, 2007, 22:36:27 pm »

Cytat: "Stach"
"Ja pierdykam"!!! (Jak to zwykl mowic Kazik)

A tak na prawde, to pewnie bedzie jakis ognisko przy sprzyjajacej aurze i obalimy flaszki wspolnie.

S

To może na kwietniowej powtórce "urodzinowego ogniska", jak już i Hania będzie i ja się dotelepię na weekend do 3M...?
pozdr.sz
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 08, 2007, 15:46:34 pm »

Cytat: "naLEsnik"
...a gdy ma to miejsce(pkt 7) na terenie lasu,śródlesnej łaki, wrzosowiska, suchej łąki lub torfowiska albo w odległości mniejszej niż 100m od nich. To służbą uprawnioną do wymierzenia kary jest STRAŻ LEŚNA,  nie STRAŻ M(W)IEJSKA.
 Co by nie być gołosownym, to chyba było jakies ognisko SKPT w Noc Świetojanska gdy nagle pojawiła sie SL i zaczeła wypisywac mandat za ogien.na szczescie na 1 "ogień"poszło sasiednie ognisko.a My kulturalnie dokonalismy "zorganizowanego odwrotu" :wink:   uniknajac płacenia.


Nie wnikając w kolor mundurów ale właśnie o te przyimki chodzi. Bo ja słyszałem, że można palić ogniska w miejscach o których piszesz, które dodatkoo oddalone są 100 od lini lasu.

Powiedzmy sobie szczerze 100 to bardzo daleko. Czasem wieje, żeby porozmawiać z wiewiórką też trzeba zasuwać...
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 11, 2007, 17:06:57 pm »

Cytat: "Stach"
Tu sa chyba sami prawnicy lub przestepcy


   Stachu nie czuje sie ani jednym ani drugim:)  Napisałem tylko jakie jest prawo, które sam notorycznie łamie(mam nadzieje ze nadlesniczy tego nie czyta) wiec bynajmniej nie chodziło mi o jakies straszenie czy cós czy namawianie na nie palenie ognisk.Wiadomo zdrowy rozsadek i nie za duzo rozsprzęgacza mile widziane. Moj stosunek do ognia jest znany wiec wiadomo gdzie proponuje spotkac sie na male conieco, pod pretekstem jakies zabłakanej flaszeczki.. :grin:
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Stach

  • Wiadomości: 26
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 19, 2007, 18:27:07 pm »

Udalo sie obalic wodke weselna nie lamiac prawa! To duzy sukcec.
Wypilismy ja na "poweselniku"w Porzeczu. Teraz jestem pewien ze Mloda Para bedzie zdrowa bardzo, bo pilismy "duuuzo zdrowia". :)
Ale oczywiscie mozna kupic jakas inna flaszke celem obalenia w lesie. :)
Pozdro dla tych co w lesie nie pija.
Stach
Zapisane
raz się żyje!

Krzysztof

  • Gość
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 19, 2007, 20:40:28 pm »

Cytat: "Stach"
Pozdro dla tych co w lesie nie pija.

Po trzykroć tak. Bo ci co piją w lesie są i tak zdrowi.
Zapisane

Stjepan

  • Gość
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 19, 2007, 21:18:48 pm »

Cytat: "Stach"
Udalo sie obalic wodke weselna(...)
Wypilismy ja na "poweselniku"w Porzeczu

potwierdzam, potwierdzam, flaszka obalona (obok "paru" innych;).Państwo Młodzi cali i prawie zdrowi, opaleni azjatyckim słońcem.
Niech nam żyją sto lat!!!!!
a najlepsze i tak były "nóżki a`la Stach";DDDDDD
pozdr#stjp
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Wódka weselna ze ślubu Izy
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 20, 2007, 09:25:52 am »

Cytat: "Stjepan"
a najlepsze i tak były "nóżki a`la Stach";DDDDDD
pozdr#stjp



... to moze faktycznie jakas ksiazka kucharska powstac powinna :)
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)