Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: sprzedam Canon EOS 500 + 35-80  (Przeczytany 4196 razy)

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« dnia: Lutego 12, 2007, 13:39:33 pm »

Za symboliczne 89,90 PLN sprzedam lustrzankę Canon EOS 500 (bez N!), rocznik 96 z obiektywem Canon EF 35-80. Niektórzy porównują ten obiektyw z denkiem od butelki, ale mi zrobiło toto kupę ładnych slajdów (trochę nieładnych też, ale to nie była raczej wina obiektywu :wink: ) Gwarancji już niestety brak, ale mam chyba jeszcze pudelko i instrukcję (po anglijsku). Być może dorzucę jeszcze filtry (UV + polar), ale muszę sprawdzić czy nie przełożyłem ich do innych obiektywów.

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

MM

  • Wiadomości: 90
Re: sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2007, 10:04:20 am »

Cytat: "Rafi"
Za symboliczne 89,90 PLN sprzedam lustrzankę Canon EOS 500 (bez N
R.

Heja!
Za niecala stowe? A oplaca sie? Bedzie w przyszlosci dla dzieci jak znalazl super zabawka....
Ja bym sobie odpuscil...
Pozdrowka MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

Tomek

  • Wiadomości: 136
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2007, 11:08:13 am »

A moze wystaw na allegro? Minimalna na 89,90- raczej na tym nie stracisz:)
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2007, 12:03:41 pm »

Dzieciaki to beda sie pewnie bawić znacznie nowszymi zabawkami. Albo odkupię toto za kilka lat za 49,90 PLN  albo 14,90 euro  :wink:
Na allegro raczej nie chciałbym tego sprzedawać - wolałbym oddać w dobre SKPT-owskie ręce. A może teraz już wszyscy używają tylko cyfrówek i analogowe lustrzanki są niemodne? Ja na siłę nie chcę tego sprzedawać - najwyżej sobie zostawię tak jak radzi Słonik.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

MM

  • Wiadomości: 90
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2007, 12:44:52 pm »

Cytat: "Rafi"
niemodne? Ja na siłę nie chcę tego sprzedawać - najwyżej sobie zostawię tak jak radzi Słonik.
R.

Heja!
Sam mam 2 lustrzanki Nikona ktorych nie ma po co sprzedawac. Ewentualna cena jaka bym uzyskal jest nieoplacalna dla mnie :-) Skladuje je sobie dla potomnych ...
A na "codzien" uzywam kilkuletniej cyfrowki Panasonica ze szklem Leici. No i wystarczy...
Mialem zakusy na lustrzana cyfrowke ale ... mi przeszlo.
Rafi, nie sprzedawaj!!!
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 14, 2007, 15:09:18 pm »

Myślisz, że za te kilka czy kilkanaście lat będzie jeszcze można dostać normalne filmy? Nawet jeśli to będą pewnie cholernie drogie, tak samo jak ich wywołanie.
O cyfrowej lustrzance cały czas myślę, ale na razie nastąpił tylko mały upgrade analogowego body. Po co to stare ma się kurzyć? Niech będzie wykorzystywane.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

MM

  • Wiadomości: 90
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 14, 2007, 15:54:58 pm »

Cytat: "Rafi"
... ale na razie nastąpił tylko mały upgrade analogowego body.
R.

Heja!
Jesli nie tajemnica do co kupiles?
Pozdro MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 15, 2007, 08:27:51 am »

Cytat: "mmierzejewski"
Jesli nie tajemnica do co kupiles?


Okazyjnie EOS 300 + battery pack. Upgrade naprawdę niewielki.

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 22, 2007, 12:20:16 pm »

Ja swoje taśmowe cudeńka składuję, kiedyś zrobię im pewnie izbę pamięci  :mrgreen:
(m.in 2 Zenity - w tym "fotosnajper", Canon z mieszkiem - wiek ok. 60 lat, Liubitel i Start - też z mieszkami, jakaś Zorka, Wilia, ze dwie Smienki no i prawie nówka Minolta 9 (raptem nastolatka  :wink:  )
Zapisane

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 22, 2007, 15:02:17 pm »

Takie starocie to też bym wstawił do muzeum, no może oprócz M9. C500 też już nastolatek ale może jeszcze komuś posłużyć, zanim wyląduje w tej "izbie pamięci".

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 23, 2007, 09:24:08 am »

To sie teraz, powiedzmy ze  mlodz odezwie.

W sumie, to nawet bylabym zaiteresowana. Ale nie wiem, jak fundusze (ile zostanie po M. ...) Mozna prosic w razie co o zaklepanie?

Pozdrawiam z M.

Hania
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 23, 2007, 10:25:33 am »

W razie co można. Dogadamy się. Jakby co to rozłożę na raty (0%)  :smile:
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 23, 2007, 10:31:10 am »

To juz sie boje...
Chociaz Ludki z BW niczego sie nie boja prawie. Niedzwiedzi nie. Wilkow i tygrysow takze nie. No, moze z tymi wezami to Thomas mial troche racje...

Pozdrawiam. Magistralnie

Hania
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Rafi

  • Wiadomości: 232
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 23, 2007, 12:33:56 pm »

Cytat: "Hania"
To juz sie boje...

Ale czego? Aparatu, zakupu czy rat 0%? A jeśli chodzi o gady to wężyka do samowyzwalacza nie dorzucę  :wink: - no chyba, że nie będzie mi działał z nowym body.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
sprzedam Canon EOS 500 + 35-80
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 23, 2007, 17:06:41 pm »

Cytat: "Rafi"
Cytat: "Hania"
To juz sie boje...

Ale czego? Aparatu, zakupu czy rat 0%? A jeśli chodzi o gady to wężyka do samowyzwalacza nie dorzucę  :wink: - no chyba, że nie będzie mi działał z nowym body.
R.


Ufff... No o wezyka chodzilo oczywiscie :)
Ale i troche o raty 0% :) Ale jakies wyjscie sie znajdzie :) Pohandlowac mozemy - mam niezla kolekcje monet jewro - i pamietam caly czas przy kazdych zakupach :)

Pozdrawiam. Wiosennie caly czas :)

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)