Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Graniówki  (Przeczytany 3822 razy)

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Graniówki
« dnia: Lutego 13, 2007, 21:43:20 pm »

Poszukuje Graniówek Sudet w szczególności Karkonosze i Góry Izerskie, ale z chęcią przyjmę wszystkie

Jak ktoś coś ma będę wdzięczna za przesłanie na chickenblebleble@scottishmail.co.uk

pozdrawiam
Chicken
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Rafi

  • Wiadomości: 232
Graniówki
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2007, 08:45:21 am »

Spokojnie powinnaś znaleźć taką graniówkę w przepastnych klubowych szafach.
Mogę też spróbować pogrzebać w domku - wydaje mi się, że miałem jakąś wersję w kompie, ale nie obiecuję, że będzie na jutro bo musi mi się jeszcze przypomieć w domu  :wink:  
A może jakiś sudeciarz się odezwie? Chyba jeszcze do końca nie wyginęli?

Pozdr.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Graniówki
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2007, 15:04:16 pm »

No ba Sudeciarze nigdy nie wyginą !
A z szafą klubowa to super pomysł na pewno zjawię się tam we wtorek. A za odszukanie wersji elektronicznej byłabym bardzo wdzięczna.

moc sedreczności
Chicken
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Rafi

  • Wiadomości: 232
Graniówki
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2007, 08:33:26 am »

Znalazłem coś w jakichś wersjach corelowskich (cdr, cmx i coś tam jeszcze - mogę to ewentualnie spróbować wyeksportować do jakiegoś jpg-a). Wygląda mi to na próby zrobienia werrsji cyfrowej ze skanu. Na tych graniówkach raczej nie ma nazw szczytów i za dokładne też chyba nie są bo obejmują całe Sudety - chyba bardziej miały być do egzaminów. Proponuję jednak poszperać w klubie. Ale jeśli mam coś wysłać to daj znać w jakiej wersji.

Pozdr.
R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Graniówki
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 15, 2007, 12:33:40 pm »

Jak byś mógł byłabym wdzięczna za przesłanie tego co masz na chickenblebleble@scottishmail.co.uk , najlepiej jako jpg, ale jak to jakiś problem to sobie jakoś poradze.

pozdrawiam
Chicken
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Rafi

  • Wiadomości: 232
Graniówki
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 15, 2007, 13:36:43 pm »

Poszły 2 mapki, 2 kolejne zapachały Ci skrzynkę  :sad:  
Spróbuję przesłać je w poniedziałek.

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
Graniówki
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2007, 17:32:10 pm »

Już wszystko odblokowało się wszystko:)
pozdrawiam i zgóry dzięki
CH
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

fioletowafoka

  • Wiadomości: 1
Graniówki
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 13, 2007, 15:31:10 pm »

hej, ja z krakowa i wogole
mam pytanie, bo widze ze u was podobne tematy na rzeczy: macie jakies fajne elektroniczne granioweczki beskidow albo tatr?
mysle glownie o gorcach, sądeckim, żywieckim oraz spiszu i pieninach oraz wyzej wymienionych tatrach.
moj mail fioletowafoka69@wp.pl
mam nadzieje ze ktos zareaguje!
slodkie pozdrowienia z krakowa
Berenika :D
Zapisane