Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Strony domowe członków i sympatyków SKPT  (Przeczytany 2940 razy)

MM

  • Wiadomości: 90
Strony domowe członków i sympatyków SKPT
« dnia: Czerwca 04, 2006, 15:57:57 pm »

Witam,
na stronie SKPT istnieje cos takiego w "menu glownym" jak Strony domowe członków i sympatyków SKPT. Niestety po wejsciu do odnosnika pojawia nam sie prosba o login i haslo. Pytalem sie kilku czlonkow (nie sympatykow) Kola czy znaja dane do zalogowania i nikt mi nie odpowiedzial twierdzaco. Skoro tak jest (jezeli sie myle to prosze o info) to po co taki odnosnik??
Pozdrawiam MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
Strony domowe członków i sympatyków SKPT
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2006, 10:49:40 am »

Ten link jest źle nazwany, to lista maili klubowiczow, na dodatek nie aktualizowana. Stron prywatnych tam tyle co kot napłakał - sugerowałbym albo odświeżenie strony albo wyłączenie....
Zapisane

MM

  • Wiadomości: 90
Strony domowe członków i sympatyków SKPT
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 05, 2006, 10:53:24 am »

Dzieki za info - czyli cos jest ;-)
pozdrawiam MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Strony domowe członków i sympatyków SKPT
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2006, 18:43:08 pm »

Stronę tę odziedziczyłem po poprzednim adminie, i nic tam nie zmieniałem. Domyślam się że nikt tam nie zagląda - dane są stare i nieaktualizowane od lat, brakuje obecnych klubowiczów, na pewno mają sie nijak do listy adresowej. Login i hasło znam i mogę je podać na "priva".

Faktycznie najlepiej ją usunąć - tym bardziej że jej rolę obecnie przejęło forum SKPT, na którym każdy klubowicz może zostawić namiary na siebie (ksywka, imię+nazwisko, mail, gadu, strona, myślę że po lekkich pracach konfiguracyjnych znalazłoby się też pole na telefon, datę przyznania i numer blachy itp.).
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
Strony domowe członków i sympatyków SKPT
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 07, 2006, 08:54:46 am »

Ta podstrona nie jest taka zła, wiem skądinąd, że swego czasu oddała kilka przysług, bo ludzie dzięki niej poodświeżali swoje kontakty. Trzeba tylko ją zaktualizować (i nazwać inaczej) oraz dodać txt "by poznać login hasło zapytaj iksa"
Zapisane