Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Klubowe plotki + teksty  (Przeczytany 8576 razy)

Duran

  • Wiadomości: 121
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 21, 2007, 11:24:33 am »

Jesteś nieprzyzwoita, Hania!!
Co ten Zachód z Tobą robi...
Zapisane
Jasne, ze się uda!

Rafi

  • Wiadomości: 232
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 21, 2007, 13:23:14 pm »

Cytat: "Hania"
To moze cosik dla ,,S'' przygotujesz? Jakis, hmmm... konkursik?

To nie takie proste. Dobry konkurs musi być ponadczasowy tzn. ponadpokoleniowy. W starych komunikatach raczej tego się nie znajdzie (no chyba że coś o mnie  :wink: ). W zeszłym wieku dla poprzedników "Słóweczka" przygotowałem kilka zagadek typu krzyżówka czy rebus. Nie namawiam do przedruku (chociaż nie zabraniam - zrzekam się praw autorskich  :wink: ), ale może ktoś podchwyci pomysł.

A w ogóle to co Wy tu wyprawiacie w MOIM wątku :evil:  Miały być plotki i tekściki a zjeżdżacie na jakieś głupie pieru pierdu, srutu tutu o jakichś słoniach w kominkach albo odwrotnie. Wynocha mi stąd - załóżcie sobie własny wątek :!:  ;P

R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Agnieszka Kunz

  • Gość
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 21, 2007, 14:48:02 pm »

a jeśli ktoś zainteresowany tekstową twórczością zimowiskowych ludków to zapraszam do najnowszego "S" (i mam cichą nadzięję, że są choć trochę zrozumiałe dla osób, których tam nie było ;) )
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 22, 2007, 11:51:33 am »

Cytat: "Agnieszka Kunz"
a jeśli ktoś zainteresowany tekstową twórczością zimowiskowych ludków to zapraszam do najnowszego "S" (i mam cichą nadzięję, że są choć trochę zrozumiałe dla osób, których tam nie było ;) )


Choc troche tak :) Zwlaszcza jak wyobraznia dziala...


Co zas do Rafiego, to przepraszamy grzecznie Pana Tutora- Tamtora. Juz nie bedziemy, prawda dzielne Bewuciarskie PoKursanty?

To znaczy za czesto nie bedziemy. Ale tak od czasu do czasu, tak raz na dzien... :)

Pozdrowienstwa iscie wiosenne...
H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Hania

  • Wiadomości: 223
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 22, 2007, 11:54:55 am »

Cytat: "Duran"
Jesteś nieprzyzwoita, Hania!!
Co ten Zachód z Tobą robi...


Ja tak tylko glosno sobie mysle...
Ach, te niemieckie Almy Matery... ;P  ;P  ;P



Sorki Rafi, wiem, ze mialo byc raz dziennie. Ale to tak a konto lykendu :)

Pozdrawki raz jeszcze i sniegu mnostwo na Nordica!

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Rafi

  • Wiadomości: 232
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 22, 2007, 15:09:44 pm »

O nie  :evil:   A sio, paszła, apage! Innego wątku założyć nie umie?  ;P
Lepiej by napisała co nowym "S" bo tylko jakieś zajawki a w sieci ani widu ani czytu.

Żeby wepchnąć wątek na właściwe tory, ploteczka z komunikatu 2/96:

Rubryka kryminalna "Gazety Bieszczadzkiej" donosi o zdarzeniu, jakie miało w dolinie Sanu na przełomie 1995/1996. Niejaka Lucyna S., będąc w stanie wskazującym na spożycie cytryny nasączonej piwem, spowodowała upadek (fizyczny jak i moralny) Macieja O., w wyniku którego doznał on poważnych obrażeń (skręcenia kończyny dolnej). Tak oto niewinna zabawa przerodziła się w tragedię. Ze względu na dobro śledztwa nie podajemy drastycznych szczegółów zdarzenia.


R.
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Rafi

  • Wiadomości: 232
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 22, 2007, 15:14:39 pm »

I jeszcze dwa newsy z kom 5/96, żeby już zupełnie wróciło do normalności:

"Wiadomości Jasielskie" informują natomiast (w rubryce obyczajowej) o nowym sposobie przyprawiania rogów. Przepis jest prosty - należy wejść na Żydowską Górę, znaleźć rogi (jelenie), następnie wkręcić małżonkowi w czaszkę. Czego doświadczył pewien SKPT-owiec.


"Biuletyn Informacyjny PCK regionu Małopolska" informuje o wspaniałej akcji charytatywnej, jaką rozwinął w biednej górskiej miejscowości Krempna Leszek K., notabene zasłużony członek SKPT. Z poświęceniem opróżniał on tamtejsze sklepy z wszelakich towarów (pod warunkiem, że były to towary płynne), by następnie zostawiać je miejscowej ludności. Gratulujemy postawy!
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Tomek

  • Wiadomości: 136
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 23, 2007, 00:53:34 am »

Z Hania chyba na Zydowskiej nikomu nie przyprawilismy, bo jedyne co zauwazylismy to "waz". "AAAAAAa, Tomek, to byl WĄŻ, RAAAAAATUNKUUUUU. Zrob cos!!". Tak wlasnie bylo.
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Hania

  • Wiadomości: 223
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 23, 2007, 09:26:31 am »

Osz Ty zdradzieju, zdradziejski...

My sie jeszcze policzymy... Licz na jakas zjadliwa krytyke w ,,S''...

Poza tym usciski. Dla Wsiech :)

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Rafi

  • Wiadomości: 232
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 23, 2007, 14:45:46 pm »

Czy ten wąż (ew. ta wężyca), to aby na pewno na Żydowskiej?
Nie na Żydówce (górze rzecz jasna) ?

R.
PS. Do graniówek biegiem marsz  :wink:
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"

Hania

  • Wiadomości: 223
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 23, 2007, 17:08:06 pm »

Cytat: "Rafi"
Czy ten wąż (ew. ta wężyca), to aby na pewno na Żydowskiej?
Nie na Żydówce (górze rzecz jasna) ?

R.
PS. Do graniówek biegiem marsz  :wink:



Na Zydowce, na Zydowce :) A dokladnie na Suchej, jesli o scislosc chodzi... :)


PS: A na rowerze mozna ? :lol:
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Tomek

  • Wiadomości: 136
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 23, 2007, 19:55:32 pm »

Ktos ma graniowke Zuław? Knovak? Przyda mi sie do egzaminu z topo na trojmiejskich:)
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 22, 2007, 18:30:30 pm »

Cytat: "Rafi"
Jak już tu jesteś, to coś o Tobie Słoniu (z komunikatu 3/98):

Znalezione w Anonsach: "Zbieramy pojemniki ciśnieniowe (np. po dezodorantach) oraz puste pojemniki po bluetach i epigazach. Cel taki jak zawsze... :-).  Stachu Rzyski i Słoń". Wszystko wskazuje na to, że to nasi koledzy - pomóżmy im!!! Oszczędzimy im wałęsania się po śmietnikach!



Robiac porzadki przed Niskim, znalazlem u siebie pustego epigaza. I tak wlasciwie, to co sie robi z pustymi butlami, zakladajac, ze nie chce przy ich pomocy gasic ogniska. Wyrzuca normalnie do smieci? Sa jakies specjalne pojemniki czy jak?

Pzdr
M.
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 24, 2007, 18:50:27 pm »

co sie robi to nie wiem i tez sie kiedys nad tym zastanawiałem czy gdzies sa pojemnik na tego typu odpady ale wrzucanie do ognie odradzam!!bynajmniej nie z powodu niebezpieczenstwa wybuchem. jako piroman z krwi i kosci wrzuciłem kiedys pustego campingaza i co? i NIC!!  wentyl sie stopil i po imprezie:(

pozdrawiam

PS

  co innego puste lub czesciowo pelne pojemnik pianki montazowej!!! oj ma pizdniecie!!! :mrgreen:
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

MM

  • Wiadomości: 90
Klubowe plotki + teksty
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 25, 2007, 09:13:12 am »

Cytat: "naLEsnik"
... ale wrzucanie do ognie odradzam!!bynajmniej nie z powodu niebezpieczenstwa wybuchem....


Witam!
Ciekawe, bawilem sie w takie wrzucanie dosc dlugo - co z tym jest nie tak??
Zawsze mialem efekt oczekiwany - czyli oddzielenie sie denka od korpusu, zgaszenie podmuchem ogniska i "luske" gdzies w najblizszej okolicy - rekord to chyba max 20 m od ogniska.
Jak sie kiedys mi uda wybrac na jakas kursancka to moge zademonstrowac jak to sie robi ;-)
Pozdro MM
Zapisane
Marcin Mierzejewski, Gdańsk/Chwaszczyno, Sympatyk