Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: autokar?wka  (Przeczytany 2499 razy)

MUZA

  • Wiadomości: 21
autokar?wka
« dnia: Stycznia 06, 2005, 15:52:36 pm »

8) witajcie w Nowym Roku, wierz? ?e pomys??w Wam nie brakuje i macie jakie? sugestie dotycz?ce pierwszej jednodniowej autokar?wki [26 lutego](lub poci?g?wki, gdyby na przyk?ad wybra? opcj?: Malbork)
czekam na odzew (i mo?e deklaracje ;) )
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
autokarówka
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 06, 2005, 23:52:50 pm »

A czy wiadomo gdzie bedzie ta dwudniowa? Bo ja cos slyszalem o zamkach krzyzackich, i wtedy na tej jednodniowej nie ma sensu wybierac Malborka. Chyba ze cos konkretnie pokrecilem.

M.
Zapisane

Maja

  • Wiadomości: 37
autokarówka
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2005, 09:41:44 am »

ta dwudniowa miala byc do Torunia, ale co po drodze to jeszcze nie wiem ;P
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

MUZA

  • Wiadomości: 21
autokar?wka
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2005, 15:34:32 pm »

zgadza si? Toru?, na kt?ry warto by przeznaczy? jak najwi?cej czasu, wi?c ju? na przyk?ad z pomini?ciem Malborka (lub nie); tak czy siak w planach s? 2 jednodni?wki ;)
Zapisane

Maja

  • Wiadomości: 37
autokarówka
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2005, 15:56:58 pm »

trzy, trzy jednodniowki, jedna na jesieni:)
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

Stjepan

  • Gość
autokarówka
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 07, 2005, 20:48:01 pm »

Muza, o jakie deklaracje chodzi???czyzby zycia w trzezwosci....?nie,no zartuje sobie.super,ze wiecej bedzie wyjazd?w typowo "po wiedze",nawet obtrzaskany Malbork(ja tam i tak juz nic nie pamietam z ostatniej wizyty,wiec chetnie sie wybiore jak czas i fundusze pozwola;a wlasnie,jaki jest przewidywany koszt???pozdr
Zapisane

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
autokarówka
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 11, 2005, 13:23:53 pm »

Najbli?sza (26 lutego) autokar?wka projektowana jest na Wysoczyzn? Elbl?sk? - Frombork, Tolkmicko, Kadyny, Elbl?g i co tam jeszcze. Szczeg??y lada dzie?, organizatorem jest Wojtek Chomka.

Propozycja na kolejn? to "kraina w krat?", czyli teren na p??noc od S?upska.

Natomiast dwudni?wka - typowany jest Toru?, Golub-Dobrzy? i co tam jeszcze przytrafi si? po drodze. Malbork w tym przypadku raczej bez sensu, bo zajmie czas na dolot na po?udnie. Na Malbork proponowa?bym kolejn? wycieczk?, niekoniecznie nawet autokarow?. A mo?e na rowerach, jak si? zrobi ?adnie?
Zapisane