Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Bal nad balami  (Przeczytany 4120 razy)

Maja

  • Wiadomości: 37
Bal nad balami
« dnia: Stycznia 11, 2005, 09:02:27 am »

A moze ktos jeszcze nie wie, wiedziec by chcial:

Przypominamy, ze juz w najblizszy sobotni wieczor (15 stycznia 2005) odbedzie sie bal prezesa, na ktory wszystkich goraco zaprasza prezes i sam organizator Michal "Cichy" Roczy?ski. Odbedzie sie on w Tczewie na ul. Gda?skiej 17 w
internacie Zespolu Szkol Ekonomicznych. Poczatek balu jest przewidziany na
godz. 19.00. Haslem przewodnim jest: CALYPSO. Nie chodzi bynajmniej o lody, ale o klimaty… cieple hawajskie klimaty. Wjazd na bal wynosi 12 zl.
Prosze skladac deklaracje uczestnictwa za posrednictwem e-mail, tel. (tel. 502585239, mibobas@poczta.fm) badz w kontakcie bezposrednim. Pieniazki zbiera Michal Roczy?ski, badz Pani Prezes w klubie.
Kierownik liczy na chetne do pomocy osoby. Przede wszystkim takie, ktore chcialby sie pochwalic swoimi umiejetnosciami tworzenia przesmacznych wypiekow oraz salateczek.
Ponizej podane sa godziny odjazdu pociagow (tylko SKM i Osobowe) z trojmiasta w kierunku Tczewa.

<tu byl rozklad jazdy, ale wycialem - M.B>

Pozdrowionka
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Bal nad balami
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 18, 2005, 15:31:26 pm »

By?o mi?o ale...
trzeba mysle? ju? o przysz?orocznym balu
ja proponuj? klimaty ukrai?skie
i to nie dlatego ze kocham cerkwie i Beskid Niski ale dlatego ?e muzyczka ukrainska jest naprawd? konkretna. Wiem ?e przynajmniej kilka os?b w klubie tego s?ucha.
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

MUZA

  • Wiadomości: 21
bal nad bale
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2005, 14:10:14 pm »

klimaty ukrai?skie super (je?li dobrze rozumiem intencje "przedpisacza" ), a jakby to pogodzi? (nieco karko?omnie) z klimatami irlandzkimi??? czyli po prostu muzyka folkowa? 8)
HA A KARNAWA? TO W ZASADZIE JESZCZE TRWA!!!
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Bal nad balami
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 19, 2005, 19:59:41 pm »

W ?ADNYM WYPADKU NIE GODZI?!!
trzeba b?dzie bawi? si? 2 razy!!!!
najpierw: Wstawajcie kozacy i listeczku czerwony
a po dniu przerwy na regeneracje:
Whisky River, Foggy Dew i Dirty Old Town!
2 i mprezy s? 2 X lepsze ni? 1!!!
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Krzysztof

  • Gość
Temat balu
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 21, 2005, 09:50:12 am »

Dlaczego i?? na kompromis! Je?li w tym roku by? bal pod jak?e swojskim has?em Callypso to nale?y w przysz?ym pomy?le? o czym? jeszcze bli?szym naszemu sercu. Proponuje has?o Beskid Niski. Wszyscy zapeleni mi?o?nicy cerkwi i BN, b?d? mogli dobra? si? tr?jkami i za owe zabytki sie przebra
Zapisane

MUZA

  • Wiadomości: 21
Re: Temat balu
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 21, 2005, 15:25:42 pm »

"b?d? mogli dobra? si? tr?jkami...."  
 :lol: co te? Panu Panie Krzysztofie chodzi po g??wce za idea?
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Bal nad balami
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2005, 16:06:50 pm »

Jesli chodzi o przebieranie sie, jestem za tym, zeby zmienic pod tym wzgledem tradycje Balu Prezesa.
Jakikolwiek nie bylby motyw imprezy, i tak "koniecznosc" przebrania sie odstraszy zapewne czesc ludzi, ktorzy chcieliby przyjechac, a nie lubia/nie chca sie przebierac, a wydaje im sie ze jak przyjda nieprzebrani to bedzie to glupio wygladac.
Podobnie zreszta mysle o prezentach na Wigilie, ale to juz na inna dyskusje.

M.
Zapisane

Maja

  • Wiadomości: 37
Bal nad balami
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 22, 2005, 08:40:21 am »

Cytat: "mbogda"

Jakikolwiek nie bylby motyw imprezy, i tak "koniecznosc" przebrania sie odstraszy zapewne czesc ludzi, ktorzy chcieliby przyjechac, a nie lubia/nie chca sie przebierac, a wydaje im sie ze jak przyjda nieprzebrani to bedzie to glupio wygladac.
M.


Oczekuje na zgloszenia ludzi, ktorzy nie przyszli na bal, bo nie lubia sie przebierac. Jestem ciekawa jaki to procent spoleczensctwa. Uwazam, ze przebranie to cos co ten bal wyroznia z szeregu imprez, a jak bysmy chcieli isc na zwykla dyske, to nie trzeba by bylo przeciez tego calego zachodu. No, ale moze sie ktos przylaczy do wypowiedzi... czekam
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

Stjepan

  • Gość
Re: Temat balu
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 22, 2005, 11:37:08 am »

Cytat: "MUZA"
"b?d? mogli dobra? si? tr?jkami...."  
 :lol: co te? Panu Panie Krzysztofie chodzi po g??wce za idea?


No tak...Pani Muzo,spraw? mo?na rozwin?? jeszcze bardziej;))))))))pozostaj? wolne wakaty na np. wolno stoj?c?  dzwonnic?,osamotnione(samotne?) krzy?e przycerkiewne itp. itd. Wyobra?nie\a nie zna granic;)))))))))))))))pozdrawiam.sz
Zapisane

Maja

  • Wiadomości: 37
Re: Temat balu
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 22, 2005, 12:05:52 pm »

Cytat: "Stjepan"
Cytat: "MUZA"
"b?d? mogli dobra? si? tr?jkami...."  
 :lol: co te? Panu Panie Krzysztofie chodzi po g??wce za idea?


No tak...Pani Muzo,spraw? mo?na rozwin?? jeszcze bardziej;))))))))pozostaj? wolne wakaty na np. wolno stoj?c?  dzwonnic?,osamotnione(samotne?) krzy?e przycerkiewne itp. itd. Wyobra?nie\a nie zna granic;)))))))))))))))pozdrawiam.sz


Cerkiew w Polanach:) dla kogos z duuuza wyobraznia i jego towarzyszy:P
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

MUZA

  • Wiadomości: 21
Bal nad balami
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2005, 13:48:59 pm »

kontynuuj?c...
je?li idzie o mnie takie bale mog? odbywa? si? cz??ciej (POSTULAT A CO!) - cho?by ze wzgl?du na spotykaj?ce nas... przypadki losowe :(...
a ca?y ich urok (bal?w) w tym, ?e mo?na rozwin?? skrzyd?a fantazji...
i przebra? si? np. za tajemnic? skrywan? w miejscu opuszczonej wsi

a gdy braknie ch?ci przebrania, mo?na "tradycyjne, codzienne" odzienie zinterpretowa? odpowiednio, jakby kto pyta?... .
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Bal nad balami
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 24, 2005, 22:09:41 pm »

s?owem trzeba wprowadzi? now? ?wieck? tradycje BALU WICEPREZESA!!!!
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Stjepan

  • Gość
Bal nad balami
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2005, 11:46:50 am »

Cytat: "Giovanni"
s?owem trzeba wprowadzi? now? ?wieck? tradycje BALU WICEPREZESA!!!!


No i z czasem rozwin?? inicjatyw? do balu Skarbnika,Komisji Rewizyjnej,Administratora Forum,balu blachy nr 1,2,3,4,5,6,7...XXX.nabawimy si? za ca?e ?ycie:))))))))))))))))))))
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
Bal nad balami
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 25, 2005, 12:32:08 pm »

Cytat: "Stjepan"
Cytat: "Giovanni"
s?owem trzeba wprowadzi? now? ?wieck? tradycje BALU WICEPREZESA!!!!


No i z czasem rozwin?? inicjatyw? do balu Skarbnika,Komisji Rewizyjnej,Administratora Forum,balu blachy nr 1,2,3,4,5,6,7...XXX.nabawimy si? za ca?e ?ycie:))))))))))))))))))))


No i nie nale?y zapomnie? o Balu Nieznanego Sympatyka.
Zapisane

qba

  • Wiadomości: 3
Bal nad balami
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 26, 2005, 23:51:23 pm »

a propos balu ktory sie juz zakonczyl juz ile...?dwa tyg temu... czy ktos wrzucil gdzies do sieci zdjecia z balu,bo chytnie bym sobie poogladal
Zapisane