Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007  (Przeczytany 5303 razy)

Deckard

  • Wiadomości: 19
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 29, 2007, 09:42:07 am »

Startuję w NMnO SKPT od niedawna, ale muszę poprzeć autora wątpliwości co do kołowych tras. Od razu gdy o tym przeczytałem to wydało mi się, że pewien smaczek przez to się traci...

Cóż - trasa liniowa jest fajniejsza, a trasa kołowa - praktyczniejsza.

Nie zmienia to faktu, że NMnO w wykonaniu SKPT są IMHO najlepszą tego typu imprezą. Może w następnych edycjach powróci się jednak do tras liniowych - a jak nie to trudno.

Jutro idę się trochę "dozbroić", może Horyzont w Gdańsku? :) Do zobaczenia w sobotę!
Zapisane
All those moments will be lost in time...
Like...
Tears in the rain...

Esqimos

  • Wiadomości: 25
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 29, 2007, 13:09:36 pm »

Hmm... OK. Czyli takiej opcji wogóle nie ma? A mówiąc o 'niepotrzebnych rzeczach' to miałem na myśli karimatę itd itp... ;)
Zapisane

Jankes

  • Wiadomości: 136
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 29, 2007, 13:21:23 pm »

Cytat: "Esqimos"
Hmm... OK. Czyli takiej opcji wogóle nie ma?


No ja organizatorem nie jestem, ale w sytuacji gdy baza jest jedna to nie wyobrażam sobie, żeby nie można było zostawić rzeczy....

Drodzy organizatorzy poprawcie mnie jeśli się mylę ...
Zapisane

Piotr

  • Gość
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 29, 2007, 14:45:09 pm »

Cytuj
Hmm... OK. Czyli takiej opcji wogóle nie ma? A mówiąc o 'niepotrzebnych rzeczach' to miałem na myśli karimatę itd itp... ;)


Tak więc, zamykanej na klucz szatni z numerkami nie będzie (nie ma na to sali). Jeżeli zostawisz kariatę lub inne "niepotrzebne rzeczy" gdzieś w bazie, to oczywiście nikt ich nie wyrzuci, ale też my nie będziemy tego pilnować. Woleli byśmy żeby uczestnicy nie zostawiali swoich rzeczy, bo może dochodzić do sytuacji gdzie ktoś przypadkowo weźmie nie swój np. śpiwór i sobie z nim pojedzie. Co byłoby nie przyjemne zarówno dla uczestników jak i dla nas.

[/quote]
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 29, 2007, 18:55:51 pm »

Cytat: "Esqimos"
Hmm... OK. Czyli takiej opcji wogóle nie ma? A mówiąc o 'niepotrzebnych rzeczach' to miałem na myśli karimatę itd itp...


Uzupełniając wypowiedź Piotra, faktycznie nie przewidujemy szatni z numerkami. Ale będzie duża sala noclegowa przeznaczona na sypialnię, i możesz tam zostawić rozwiniętą karimatę i wyciągnięty śpiwór - duużo mniejsza szansa żeby ktoś to wziął przez pomyłkę. Nie sądzę aby coś złego się stało, w bazie a tym bardziej w sypialni nie będzie osób postronnych.
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

pl

  • Wiadomości: 50
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 30, 2007, 10:32:56 am »

To jeszcze mam pytanie czy będą te zapinane, foliowe koszulki na mapę? Bo jak tak patrzę na prognozę na ICM to ciężko będzie butków nie zmoczyć ...  :twisted:
Zapisane

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 30, 2007, 15:51:08 pm »

Cytat: "pl"
To jeszcze mam pytanie czy będą te zapinane, foliowe koszulki na mapę?


Ofkors będą koszulki strunowe na mapy i na kartę potwierdzeń. Niezależnie od pogody :)
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

MacieK_G

  • Wiadomości: 10
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 01, 2007, 11:46:08 am »

nerwowy czas oczekiwania na ogłoszenie miejsca startu proponuję umilić próbą jego odgadnięcia.
Ja obstawiam Godętowo.
Ma ktoś inne pomysły?
Zapisane

Esqimos

  • Wiadomości: 25
XXXII Nocne Marsze na Orientację Darżlub - 1/2 grudnia 2007
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 01, 2007, 14:22:12 pm »

Hmm... Może Strzebielino...?

Do zobaczenia na trasie! ;)
Zapisane