Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Kalendarz 2008 "Kres i bez-kres" - juz jest!  (Przeczytany 1234 razy)

Tomek

  • Wiadomości: 136
Kalendarz 2008 "Kres i bez-kres" - juz jest!
« dnia: Listopada 11, 2007, 14:21:30 pm »

Autorzy kalendarza pragną z dumą poinformować, że ukazała się jego edycja na 2008 rok, zatytułowana „Kres i bez-kres”. Zapraszamy do zapoznania się z nowym kalendarzem (taka możliwość istnieje na stronie internetowej SKPT – WWW.skpt.pg.gda.pl ) ,oraz do jego zakupu. Za jedną sztukę zapłacimy 18 zł, natomiast dla hurtowników, którzy postanowią kupić większą ilość mamy promocję- przy zakupie 3 lub więcej sztuk cena wynosi 15zł za jeden egzemplarz.
Kalendarze można nabywać:
-w klubie- na wtorkowych spotkaniach o godzinie 19:00;
-na walnym zebraniu SKPT- w najbliższy piątek;
-drogą wysyłkową, utrzymujemy tradycję bezpłatnej wysyłki kalendarza paczką priorytetową. Aby zakupić kalendarz w ten sposób, proszę o wpłatę określonej kwoty na konto:
50 1140 2004 0000 3302 4490 0260
SKPT ul. Siedlicka 4
80-222 Gdańsk
Z dopiskiem „Kalendarz 2008”

Po dokonaniu wpłaty proszę napisać mejla na adres Tomekwisnia@gmail.com , w mejlu proszę podać adres, na jaki ma być wysłany kalendarz. Wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty.
Pragniemy zauważyć, że kalendarz może być idealnym prezentem na imieniny, urodziny, a także na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, tym bardziej, że w tym roku kalendarz jest wyjątkowo udany…
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Kalendarz 2008 "Kres i bez-kres" - juz jest!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2008, 14:49:18 pm »

a są jeszcze jakieś egzemplarze czy wszystkie ostatnie rozdano na manewrach? a jak są to będzie ktoś dziś lub w tygodniu przypadkiem w bratniaku?

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Kalendarz 2008 "Kres i bez-kres" - juz jest!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 26, 2008, 11:15:05 am »

Tydzień temu widziałem co najmniej jedną paczkę kalendarzy - na górze szafy, na prawo od wejścia (przyciśnięte projektorem).

Ja też jestem jednym zainteresowany, we wtorek sobie nabędę :)
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Hania

  • Wiadomości: 223
Kalendarz 2008 "Kres i bez-kres" - juz jest!
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2008, 14:45:50 pm »

Hmmmm...
To może zarząd licytację zrobi - kto da więcej, skoro znów popyt wzrasta? :-):-):-)
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)