Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Sylwester SKPT 2007 - Bobowa  (Przeczytany 5909 razy)

Gosia Å».

  • Wiadomości: 20
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« dnia: Listopada 25, 2007, 17:44:30 pm »

Przyszła pora na pierwsze informacje dotyczące, tak tak niczego innego jak, SYLWESTRA 2007!!!

miejsce: Bobowa PTSM
czas: 28.12 - 1.01. 2008 (wyjazd z 3miasta 27.12)
cena: 25 zł za dobę (cena obejmuje zarówno nocleg jak i wspólne jedzenie) + 13zł (system bezpieczeństwa)
przejazdy i dojazdy: po 8.12, kiedy pojawi się nowy rozkład jazdy pkp :)
ilość miejsc: 40 do 50, raczej więcej niż mniej, pierwszeństwo dla kursantów i klubowiczów płacących składkę

termin zgłoszeń upływa 19.12 o 23.59 i nie będzie przedłużany! prosimy jak najszybciej się zgłaszać , a każda zgłaszająca się osoba musi podać :
- imię
- nazwisko
- datę urodzenia
- adres zamieszkania
- nr dowodu tożsamości (dowód/legitymacja)
spieszcie się, został już tylko miesiąc!

W tym roku nie jedziemy w same góry, tylko na Pogórze Ciężkowickie. Ale nie zrażajcie się tym - do gór jest niedaleko, więc osoby desperacko pragnące je odwiedzić będą mogły się tam łatwo dostać, a w okolicach Bobowej z pewnością nie będziecie się nudzić, bo wokół same atrakcje: Szalowa, Jamna, Maślana Góra z jeziorkiem osuwiskowym, Skamieniałe Miasto i wiele innych zaplanowanych przez organizatorów :) Warto też pamiętać, że jest to obszar na pograniczu terenu uprawnień BW i BZ i na pewno warto go odwiedzić.

Serdecznie zapraszamy :)

Wszystkich informacji udzielają i rozwiewają wątpliwości:

Aga Kunz - niziolek37@op.pl  696998433
Gosia Żygiewicz - goszyg@gmail.com  505581423


zgłoszenia prosimy przesyłać drogą internetową na : niziolek37@op.pl
Zapisane
"Dyskusja to doskonały sposób, by przekonać samego siebie o słuszności tego, co się mówi."

Stjepan

  • Gość
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 29, 2007, 16:57:46 pm »

Łał, ale fajny sylwester... :mrgreen:  jezor  jezor  jezor
czy ja zapłaciłem składkę? :?: hhhmmm... :???:
Zapisane

Gosia Å».

  • Wiadomości: 20
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2007, 21:03:29 pm »

Najnowsze informacje sa takie:
Miejsce bez zmian: PTSM Bobowa
Wyjazd bez zmian: 27.12 o 19.07 z Gdyni
Koszty: 25zl/doba (z wyzywieniem) + 13zl (jednorazowo)
 
Zmiany planow dotycza tylko powrotu - po wnikliwej analizie roznych mozliwych
do przewidzenia okolicznosci postanowilysmy, ze lepiej bedzie wracac o 12.18
z Bobowej z przesiadka w Tarnowie dojazd do Krakowa, a tam w Krakowie Plaszowie
wkroczenie do pociagu o 17.57 do Gdyni. W Gdyni 4.48 rano (a raczej w nocy ;))
 
A teraz NAJWAZNIEJSZE! Zgloszenia przyjmujemy TYLKO I WYLACZNIE droga mailowa
na adres niziolek37@op.pl , do 19.12. We wtorek w klubie zbieramy tylko
zaliczke - 50zl od osob jadacych na bilecie grupowym (bilet+zaliczka "zywnosciowa")
i 15zl zaliczki "zywnosciowej" dla osob przybywajacych w innym terminie.
W zgloszeniu trzeba podac:
- imię
- nazwisko
- datę urodzenia
- adres
- nr dowodu tożsamości
- datę przyjazdu
Zaliczke mozna bedzie tez wplacic przelewem do 20.12 (po indywidualnym skontaktowaniu
sie podamy nr konta) lub do 24.12 osobiscie, co moze byc jednak dosc trudne, bo
trzeba sie bedzie w tym celu jakos z nami umowic.
 
Aga Kunz - niziolek37@op.pl   (tel. 696 998 433)
Gosia Żygiewicz - goszyg@gmail.com   (tel. 505 581 423)
Zapisane
"Dyskusja to doskonały sposób, by przekonać samego siebie o słuszności tego, co się mówi."

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 04, 2008, 17:30:48 pm »

Hej!

Co tu tak głucho, jeszcze wszyscy odsypiają? ;P
Chciałem dać znać, że zdjęcia z mojego aparatu (prawie wszystkie) zamieściłem na http://picasaweb.google.com/mkaczmarek.pl/Sylwester2007. Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza, że jest to publicznie dostępna galeria. W razie czego dajcie znać.
Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę, no a szczególne podziękowania dla kochanych Kierowniczek! :)
Przy okazji, jako że jest to mój pierwszy post na forum, chciałbym powitać serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

TomekG

  • Wiadomości: 17
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 05, 2008, 12:48:04 pm »

Cześc,


Ja też witam serdecznie wszystkich forumowiczów. A poza tym dziękuję wszystkim, któzy pojawili się na sylwestrze i dzięki którym był on tak sympatyczny i wesoły. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że świetnie się bawiłem przez cały ten czas od samego wejścia do pociągu:). Oczywiście największe pozdrowienia i podziękowania dla organizatorek, które wykazywały anielską cierpliwość w każdej sytuacji i dzięki którym wszystko było tak jak być powinno.
Zapisane
quot;A chart accompanying the letter shows that as the number of pirates decreased, global temperatures increased;(...)"
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Spaghetti_Monster#Pirates_and_global_warming

Stjepan

  • Gość
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 05, 2008, 14:53:04 pm »

To ja też, ja też:) chciałbym podziękować Paniom Kierowniczkom (tej Najbardziej i tej Bardzo Ulubionej)Było bo(m)bowo:D!

Witamy nowych Panów na forum.Czołem Kursanty!
Zapisane

Gosia Å».

  • Wiadomości: 20
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 05, 2008, 16:26:07 pm »

To ja ze swojej kierowniczej strony chcę podziękować wszystkim uczestnikom za to, że się dobrze bawili nawet pomimo naszych małych kryzysów  :wink:  Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w odwróconych rolach, tj. obecne Kursanty zorganizują wyjazd, a ja będę się na nim dobrze bawić ;P
Mateusz - zdjęcia fajne, ale jestem oburzona upublicznieniem jednego zdjęcia z jadalni ;P (zapewne wiesz o które chodzi ;) )
Zapisane
"Dyskusja to doskonały sposób, by przekonać samego siebie o słuszności tego, co się mówi."

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 05, 2008, 20:09:19 pm »

Cytat: "Gosia Ż."

Mateusz - zdjęcia fajne, ale jestem oburzona upublicznieniem jednego zdjęcia z jadalni ;P (zapewne wiesz o które chodzi ;) )


Hehehe, akurat z jadalni to cały taki jeden "pakiet" został nieupubliczniony, więc myślę, że obecna sytuacja jest dobrym kompromisem :P

Poza tym tamta breja ("la Blanche Creme"  :D) była najlepsza na całym wyjeździe! Myślę, że nikt się nie zdziwi łapczywością, z jaką ją spożywasz ;P
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

TomekG

  • Wiadomości: 17
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 05, 2008, 20:26:39 pm »

No jak sie pracuje nad organizacją to trzeba dużo jeść;]
Zapisane
quot;A chart accompanying the letter shows that as the number of pirates decreased, global temperatures increased;(...)"
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Spaghetti_Monster#Pirates_and_global_warming

Gosia Å».

  • Wiadomości: 20
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 05, 2008, 20:48:51 pm »

Cytat: "Mateusz"
Hehehe, akurat z jadalni to cały taki jeden "pakiet" został nieupubliczniony, więc myślę, że obecna sytuacja jest dobrym kompromisem :P

jeżeli to jest kompromis, to w takim razie strach pomysleć co zawiera ten nieupubliczniony pakiet.... ;P
Zapisane
"Dyskusja to doskonały sposób, by przekonać samego siebie o słuszności tego, co się mówi."

dipol

  • Wiadomości: 5
    • wawer-gory.pl
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 05, 2008, 23:56:52 pm »

Hmm zdjęcia z jadalni są ciekawe ale... Mateusz ma chyba zamiłowanie do robienia zdjęć ludzi jedzących........
Zapisane
Kiedy biegam, to jestem biegaczem,
kiedy fruwam, to jestem fruwaczem,
kiedy się boję, to jestem baczem,
a tak w ogóle to jestem Gżdaczem.
Więc podziwiaj mnie i patrz:
Jestem fruwający Gżdacz!

TomekG

  • Wiadomości: 17
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 06, 2008, 00:03:38 am »

Nie tylko jedzących, ale też śpiących na co wskazują ostatnie zdjęcia.:)
Zapisane
quot;A chart accompanying the letter shows that as the number of pirates decreased, global temperatures increased;(...)"
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Spaghetti_Monster#Pirates_and_global_warming

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 06, 2008, 00:16:48 am »

Cytat: "dipol"
Hmm zdjęcia z jadalni są ciekawe ale... Mateusz ma chyba zamiłowanie do robienia zdjęć ludzi jedzących........

W innych chwilach skupiam się na przetrwaniu...
Kiedy jestem choć trochę najedzony, przypominam sobie, że mam aparat, i fotografuję te nieliczne chwile szczęścia...
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

Hania

  • Wiadomości: 223
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 06, 2008, 11:40:27 am »

Cytat: "Gosia Ż."
Cytat: "Mateusz"
Hehehe, akurat z jadalni to cały taki jeden "pakiet" został nieupubliczniony, więc myślę, że obecna sytuacja jest dobrym kompromisem :P

jeżeli to jest kompromis, to w takim razie strach pomysleć co zawiera ten nieupubliczniony pakiet.... ;P



Oj, coś mi się wydaje, że wielkimi krokami zbliża się debata na temat tytułu kalendarza na 2009 rok - to może jednak ,,Twarze SKPT" tym razem przejdą, skoro materiału mnóstwo :-)
Pozdrowienia dla Wsieh! :-)

H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

AsiaRyba

  • Wiadomości: 35
Sylwester SKPT 2007 - Bobowa
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 06, 2008, 19:36:12 pm »

Oryginalnie napiszę: dziękuję za najlepszego Sylwestra na jakim byłam wszystkim uczestnikom i oczywiście Organizatorkom- Dzię-ku-je:)
Postaram się jak najszybciej zrzucić zdjęcia, nie tylko z Bo(m)bowej:)


A kto chętny na lepienie bałwana?:) Albo na jakąś bitwę śnieżną?
 :lol:
Zapisane
epidemia uśmiechu:)