Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXI Biwak Familijny SKPT Gołuń'08  (Przeczytany 3174 razy)

Szymon

  • Wiadomości: 54
XXI Biwak Familijny SKPT Gołuń'08
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 27, 2008, 23:41:28 pm »

Jeszcze mała garść informacji.
- W domkach są dwa pokoje i pomieszczenie gospodarcze. Na wyposażeniu jest też butla z gazem;
- W każdym domku jest jakaś grzałka (ale w każdym inna).
- co do zniżek dla małych dzieci, to ze strony właścicieli nie ma konkretów. Będę się dogadywał na miejscu. Drożej niż dla dorosłych nie będzie :)

Taki drobiazg: część rzeczy w domkach i na terenie campingu to prywatne rzeczy ludzi z Krakowa. Jest więc prośba, żeby na nie uważać. Na miejscu wszystko jeszcze pokażę.

Są jeszcze wolne miejsca w domkach!
Zapisane

Nela

  • Wiadomości: 9
XXI Biwak Familijny SKPT Gołuń'08
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 28, 2008, 09:03:12 am »

ha! wychodzi na to, że moje dane zaginęły w tajemniczych okolicznościach  :shock: podczas ostatniej aktualizacji listy adresowej
Zapisane

Paulina

  • Wiadomości: 7
XXI Biwak Familijny SKPT Gołuń'08
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 28, 2008, 16:32:35 pm »

Szymonie - może info wysłałeś tylko do Członków? Bo myśmy też żadnego maila nie dostali (ani Krzysiek, ani ja)
Zapisane

Szymon

  • Wiadomości: 54
XXI Biwak Familijny SKPT Gołuń'08
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 28, 2008, 18:24:42 pm »

Cytat: "Paulina"
Szymonie - może info wysłałeś tylko do Członków? Bo myśmy też żadnego maila nie dostali (ani Krzysiek, ani ja)

Nie, na liście są Członkowie, Sympatycy, Seniorzy itp. Po prostu wcięło mi kilka adresów w trakcie tworzenia książki adresowej na serwerze :???: W programie pocztowym mam całą listę, ale po eksportowaniu do pliku i wczytaniu jej na serwerze ubyło w sumie około 30 adresów :???: A wiadomości wysyłałem z serwera.
Zapisane

Marek

  • Wiadomości: 14
XXI Biwak Familijny SKPT Gołuń'08
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 29, 2008, 12:15:01 pm »

Niestety informacja o XXI Biwaku Familijnym nie dotarła do mnie zarówno emailem jak i regularną pocztą do dnia dzisiejszego. Jeżeli tak jest w większości przypadków, to na imprezie będzie nieliczne grono forumowiczów i osób na bieżąco zaangażowanych w sprawy kołowe.
Marek Pawłowski
Zapisane