Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wycieczka kursancka-kajakowa po Gdańsku  (Przeczytany 1183 razy)

Tomek

  • Wiadomości: 136
Wycieczka kursancka-kajakowa po Gdańsku
« dnia: Maja 09, 2008, 08:05:21 am »

Zapraszamy członków i sympatyków SKPT na wycieczkę kursancką-kajakową po Gdańsku, która odbędzie się 17.05.08r(sobota). Startujemy o godzinie 10:00 spod klubu wodnego "Żabi Kruk"- ul. Żabi Kruk 15. Istnieje konieczność wcześniejszego zapisania się, zapisy prowadzone są do środy 14.05, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca w kajaku(zarezerwowanych jest 10 kajaków dwuosobowych, im szybciej się zgłosicie tym większa szansa że uda się zarezerwować więcej). Koszt uczestnictwa w wycieczce - 20zł. Prowadzący: Tomek Wiśniewski, tel. 607-405-938  Zapisy: Tomekwisnia@gmail.com
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Wycieczka kursancka-kajakowa po Gdańsku
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 16, 2008, 11:32:45 am »

Tylko uważacje na Hucułów. Właśnie przeczytałem że "Huculątka" miały w zwyczaju rzucać w kajakarzy kamykami "albo czymś miększym"...niby to nie te czasy nie nie tak kraina ale strach jest;)
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Stjepan

  • Gość
Wycieczka kursancka-kajakowa po Gdańsku
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 16, 2008, 21:44:31 pm »

Cytat: "Giovanni"
Tylko uważacje na Hucułów. Właśnie przeczytałem że "Huculątka" miały w zwyczaju rzucać w kajakarzy kamykami "albo czymś miększym"...niby to nie te czasy nie nie tak kraina ale strach jest;)

Ha, to niebezpieczne.Ale i tak dobrze, że nie rzucały na przykład płytami Jacka Kaczmarskiego...;)
Zapisane