Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: dwudniowa autokar?wka do Torunia:)  (Przeczytany 1562 razy)

Maja

  • Wiadomości: 37
dwudniowa autokar?wka do Torunia:)
« dnia: Marca 15, 2005, 17:50:01 pm »

Ju? tradycyjnie w pierwszy weekend kwietnia (w tym roku jest to 2-3 kwietnia) odbywa? si? b?dzie dwudniowa autokar?wka SKPT. Organizacj? zajmuje si? Maciek Gaw?cki (nocny@o2.pl, 661 712 385) oraz Agnieszka Kolesiak (agniesia_ka@o2.pl, 692855063). Program obejmuje m.in.:
I.dzie?: – ?wiecie (barokowy zesp?? pobernardy?ski z cudownym obrazem NMP, gotycki zamek krzy?acki; i by? mo?e gotycki ko?ci?? ?w. Stanis?awa); Che?mno – (doskonale zachowane ?redniowieczne mury miejskie, manierystyczny ratusz, ma?e ,ale dobre muzeum, gotyckie ko?cio?y: NMP- z Sanktuarium Maryjnym, ko?ci?? i klasztor cystersek, ko?cio?y ?w. Duch i ?w. Jakuba); Papowo biskupie (gotycki ko?ci?? i ruiny ?redniowiecznego zamku); Che?m?a (kosci?? ?w. Krzy?a – dawna katedra z grobami Wielkich Mistrz?w i ko?ci?? ?w. Miko?aja); Nawra (klasycystyczne za?o?enie parkowo- pa?acowe,  i pierwotnie gotycki ko?ci??); Zamek Bierzg?owski  (zamek gotycki – o ile nas psami nie poszczuj?); Toru?
II dzie?: Toru? (Muzeum Miejskie i Pacyfiku); Golub Dobrzy? (zamek z muzeum, 2 ko?cio?y); Kowalewo Pom. i Ostrowie (gotyckie ko?cio?y); Szafarnia (Dworek „szopenowski”); Radzy? Ch?em. (drugi co do wielko?ci zamek krzy?acki – dobrze zachowana ruina; gotycki ko?ci?? ?w. Anny); Rywa?d (barokowy zesp?? klasztoru kapucyn?w); Grudzi?dz (Stare Miasto – ze wzgl?du na ograniczony czas bez twierdzy).
Zbi?rka o 6.45 przed dawnymi zak?adami mleczarskimi we Wrzeszczu, przy rampie- to jest 200 m od dw. PKP Wrzeszcz. Odjazd o godz. 7. Powr?t do Wrzeszcz w niedziel? mniej wi?cej ok. godz. 21. Przewidywany koszt bez noclegu wyniesie ok. 55 z?. Nocleg jest zarezerwowany w schronisku PTSM w Toruniu. Koszt noclegu wynosi: w pokojach 2-3 os. – 18 z?, w pokajach 5-6-8 os. – 14 z?. Zg?oszenia przyjmuj? organizatorzy. Nale?y im wp?aci? zaliczk? w wysoko?ci 30 z?. do dnia 30 marca (obowi?zkowo!!!) – zaliczk? mo?na wp?aca? osobi?cie w klubie we wtorki, lub w inny spos?b po wcze?niejszym uzgodnieniu z organizatorami. Jednocze?nie poszukuje si? os?b chc?cych poopowiada? o trasie. ZAPRASZAMY!!!
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Fotki z autokar?wki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2005, 23:36:05 pm »

Moje fotki z drugiego dnia imprezy (kiedy uda?o mi si? naprawi? akumulator) s? dost?pne na http://wizard.prv.pl/SKPT/

Mo?na te? tam znale?? fotki z marcowego NORDICA - tym razem ju? pomniejszone do rozs?dnych rozmiar?w :)

Dla wygody fotki s? luzem albo spakowane razem w zipie - jak kto? chce ?ci?gn?? sobie na dysk ?eby wygodniej przejrze?.

Pozdrawiam,
Maciej
Zapisane
Gór i lasów mi mało...