Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)  (Przeczytany 3168 razy)

Duran

  • Wiadomości: 121
Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« dnia: Stycznia 19, 2009, 14:19:34 pm »

Dzindybry,

czy wiadomo coś o Balu Prezesa?
kiedy../gdzie../za ile../jaki temat przewodni...?

..tak pytam jeno...

Duran
Zapisane
Jasne, ze się uda!

Agnieszka Kunz

  • Gość
Odp: Bal prezesa
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:17:27 pm »

oj duran, wyprzedziłeś mnie parę godzin :D

KARNAWAŁOWY BAL PREZESA 31.01-01.02

W tym roku będziemy bawić się pod hasłem „Black&White”

W tę jedną jedyną noc świat przestanie być kolorowy, nie będzie nawet szary, ponieważ absolutnie wszystko będzie czarno-białe, począwszy od przebrań uczestników (co w tym roku nie powinno być trudne, więc liczę że nie będzie corocznych rodzynków;) Wybór jest duży – garnitury, sutanny, białe koszulki i czarne dżinsy, mała czarna…), poprzez dekoracje a na jedzeniu i napojach kończąc.
Przewidziany jest prawdziwy szwedzki bufet: sałatki, desery, przekąski ciepłe i zimne.
Jak co roku będzie poncz (oczywiście biały z białymi i czarnymi owocami) oraz dwa przewodnie drinki : Malibu z mlekiem oraz cuba libre  :)

Wszystkie informacje odnośnie miejsca, dojazdu oraz ceny zostaną podane już pod koniec tygodnia.

W tym roku pieniądze na bal będą zbierane tylko w dniu imprezy, w związku z czym będzie też obowiązywała jedna stawka dla wszystkich. Niemniej jednak, w miarę możliwości, proszę o informacje czy ktoś planuje się pojawić, abym mogła oszacować możliwą liczbę uczestników.
Jeśli ktoś chciałby dostarczyć muzykę, to najlepiej mp3 w klubie we wtorek 27.01 przed/na/po slajdach lub po wcześniejszym umówieniu się. Wszystkie pytania i sugestie oraz ZGŁOSZENIA:

Agnieszka Kunz  niziolek37@op.pl ; 696998433; gg 8292405
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Odp: Bal prezesa
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:19:02 pm »

Kurna chopie czytasz w moich myslach wlasnie wszedlem na forum z nadzieja ze sie czegos dowiem na ten temat.a tu cisza,grobowcem powiało..
a tu karnawał tzra pobrykac:)
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Odp: Bal prezesa
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:20:16 pm »

ja
Cie krece, ja tu pisze odpowiedz a tu pojawia sie info o Balu. jak mawia Czesio"zajebiaszczo":D
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Duran

  • Wiadomości: 121
Odp: Bal prezesa
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 19, 2009, 20:19:43 pm »

:D :D :D

widzę że wyprzedziłem was, oboje  :D


***********
<a tu był żart. Ale był tak głupi,że został skasowany>

Zapisane
Jasne, ze się uda!

Agnieszka Kunz

  • Gość
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 25, 2009, 13:30:17 pm »

Kochani, pozostałe informacje:

KARNAWAŁOWY BAL PREZESA 31.01-01.02

W tym roku będziemy bawić się pod hasłem „Black&White”

W tę jedną jedyną noc świat przestanie być kolorowy, nie będzie nawet szary, ponieważ absolutnie wszystko będzie czarno-białe, począwszy od przebrań uczestników :).

Miejsce: kwatera prywatna, Gdynia-Oksywie, ul. Muchowkiego 11

Start: 20.00 (proszę o w miare punktualne przybycie, gdyż zapewne Prezes chciałby powiedzieć kilka słów)

Koszt: 15 zł/osoba, w koszt wliczony jest szwedzki bufet: sałatki, desery, przekąski ciepłe i zimne, poncz (oczywiście biały z białymi i czarnymi owocami) oraz drinki : Malibu z mlekiem oraz cuba libre :).

Dojazd: SKM do Gdyni Głównej, następnie trzeba przesiąść się na autobus linii 150 lub 152 w stronę Oksywia, przystanek nazywa się „Hala Targowa”. Aby do niego dojść nalezy wyjść z dworca, minąć bank PKO, sąd i przejść przez targowisko aż do ulicy (Jana z Kolna). 150 jedzie 20 min. (trzeba wysiąść na przystanku „Muchowskiego”, zaraz za górką, na której stoi bardzo stary kościół), 152 - 16 min. (przystanek „Oksywie Górne”, najlepiej zapytać kierowcy).
Kiedy już wysiądziecie, są nadal 2 opcje: bus 150, koło sklepu w prawo i aż do końca ulicy. 152 - minąć hospicjum, na rozwidleniu w prawo, dojść aż do sklepu przy kościele gdzie znów w prawo aż do końca ulicy. UWAGA! Dzwonić na środkowy domofon i w razie zagubienia  :)


W tym roku pieniądze na bal będą zbierane tylko w dniu imprezy, w związku z czym będzie też obowiązywała jedna stawka dla wszystkich. Niemniej jednak, w miarę możliwości, proszę o informacje czy ktoś planuje się pojawić, abym mogła oszacować możliwą liczbę uczestników (tym bardziej, że będzie to dom, a nie wynajęta sala)
Jeśli ktoś chciałby dostarczyć muzykę, to najlepiej mp3 w klubie we wtorek 27.01 przed/na/po slajdach lub po wcześniejszym umówieniu się. Wszystkie pytania i sugestie oraz ZGŁOSZENIA:

Agnieszka Kunz  niziolek37@op.pl ; 696998433; gg 8292405
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 28, 2009, 10:29:26 am »

naLesnik - ciekawe jak Ty swój bursztynowy wyrób przemycisz na bal pt.: "Black&White" ;)
Zapisane

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 29, 2009, 18:01:47 pm »

hehe,jesli nie znajde czarnej butelki to uzyje spoosbow podpatrzonych na Medyce u "penamentnych turystow"z reklamowkami:D
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Jarek

  • Wiadomości: 53
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 01, 2009, 14:00:43 pm »

Pozwolę sobie zapoczątkować falę gratulacji jaka za ten Bal się należy!!
Było świetnie! Organizacja, wystój i pomysłowość strojów na medal (jak dla mnie zebra wygrała :) ).
Dzięki wszystkim za świetną zabawę!

Elwood  8)

ps. czekam na foty :D
Zapisane

Agnieszka Kunz

  • Gość
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 01, 2009, 15:00:46 pm »

Mam nadzieję że wszyscy bawili się co najmniej tak dobrze jak zamierzali :) a było nas 32 sztuki i uwaga... wszyscy, absolutnie wszyscy przebrani :)

Lista rzeczy zostawionych:
- korkociąg do wina niebieski
- karimata fioletowo-zielona
- siatka na zakupy ives rocher

Zapisane

Kasia K.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 43
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 01, 2009, 15:50:32 pm »

Dołączam się do podziękowań dla Organizatorki!

Bal uważam za bardzo udany (ledwo się mogę dziś ruszać, tak mnie od tańczenia wszystko boli :) ), a dekoracje, jedzenie, przebrania stworzyły świetną atmosferę!

Jake  8)
Zapisane
..::: keep smiling :::...

Gosia Å».

  • Wiadomości: 20
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 01, 2009, 20:53:56 pm »

Czyżby moje zdjęcia były pierwsze? :) Oto one:
http://picasaweb.google.pl/goszyg/BalPrezesa2009?feat=directlink
Zapisane
"Dyskusja to doskonały sposób, by przekonać samego siebie o słuszności tego, co się mówi."

AsiaRyba

  • Wiadomości: 35
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 02, 2009, 18:56:49 pm »

A ja jestem Ryba i w końcu coś powiem...:)

W pytkę Żdziszka było Aga,super impreza, pyszne jedzonko, piknie dzię-ku-je-my:*

No Prezes powinien Cię nosić na rękach,ale ja tam nic nie sugeruje ::)

A tu troszkę fotek tematycznych:)
http://picasaweb.google.pl/asiarybacka/BlackAndWhite#

Pozdrawiam, bul,bul:)

Zapisane
epidemia uśmiechu:)

Krzysztof

  • Gość
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 02, 2009, 19:02:41 pm »

Było super. Widać było zapał, zaangażowanie i dopracowanie imprezy w każdym detalu. Taki Bal wspomina się długo i z przyjemnością.
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2009, 20:39:17 pm »

Dawajcie zdjęcia z buchania!!!! ;D
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/