Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)  (Przeczytany 3165 razy)

Tomek

  • Wiadomości: 136
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2009, 23:40:58 pm »

Impreza przednia, organizacja wysmienita, towarzystwo doborowe:> czego chciec wiecej? chyba tylko tak samo udanego Balu za rok.. O noszeniu na rekach pomyslimy:) Podziekowania naleza sie wszystkim, a przede wszystkim Agnieszce.. 
Zapisane
quot;Bardzo lubie Cie"

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Karnawałowy Bal Prezesa (31 stycznia - 1 lutego 2009)
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 06, 2009, 02:02:13 am »

Ponieważ doszedłem już do siebie po imprezie :D, więc i ja napiszę parę słów.

Po pierwsze wielkie podziękowania dla Agnieszki za wspaniałe przygotowanie imprezy od strony organizacyjnej (można było poczuć klimat b&w), świetną miejscówę (tańce na rurze! :D), litry napitków (poncz!!) i furę jedzenia (żurek!!!).

Po drugie równie wielkie podziękowania za transport w obie strony dla moich Kierowców :* :D

Po trzecie - w Rugbusiu we wtorek padł pomysł, żeby w najbliższą sobotę w Autsajderze zrobić poprawiny/ciąg dalszy (czy też po prostu, ot tak sobie, pójść na imprezę :)). Ja się w każdym razie wybieram! (powiedzmy na 21)


Gwiezdny Chłopak


PS Zdjęcia pewnie też w niedalekiej przyszłości zamieszczę
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)