Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Koncert 2TM2,3  (Przeczytany 532 razy)

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Koncert 2TM2,3
« dnia: Marca 17, 2009, 00:32:29 am »

Gorąco zachęcam wszystkich do zobaczenia i posłuchania na żywo legendy polskiej sceny CCM - 2TM2,3, do czego nadarzy się okazja 30 marca (poniedziałek) o godz. 19. Koncert odbędzie się w moim kościele parafialnym ;) pw. Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie. Bilety za śmieszną cenę 10 zł.


Jeśli ktoś nie kojarzy 2TM2,3, to jest to zespół założony przez Litzę (Acid Drinkers, Turbo, KNŻ, Arka Noego), Budzego (Siekiera, Armia, Trupia Czaszka, solo - Tomasz Budzyński) i Maleo (Izrael, Moskwa, Houk, Maleo Reggae Rockers) jakoś w połowie lat 90. po mniejszym lub większym nawróceniu się tych muzyków. Od początku tworzy muzykę mocno eklektyczną - od folkowych klimatów, przez reggae i rock, aż po punk i metal. Teksty to głównie biblijne psalmy.

Zbliżający się koncert należy do tradycyjnej, corocznej, wielkopostnej akustycznej trasy koncertowej - więc jeśli kogoś bolą uszy od gitar elektrycznych, niech bez strachu przychodzi, bo tym razem ich nie będzie ;) Co więcej, podstawowy skład zespołu jest rozszerzony o saksofon i skrzypce (bracia Pospieszalscy), wokalistkę, kwartet smyczkowy i być może nawet Joszka Brodę na fujarkach ;D 2TM2,3 promować będzie ostatnią akustyczną płytkę Dementi.

Cóż, osobiście polecam całą mocą swego autorytetu :D

Informacje o koncercie: http://www.lastfm.pl/event/970605
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)