Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005  (Przeczytany 3912 razy)

maciex

  • Wiadomości: 6
    • http://www.zawodnicy.end.pl
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« dnia: Kwietnia 16, 2005, 10:23:04 am »

Mam dla was propozycje na d?ugi weekend majowy.
Od nas z GDAKK'a zorganizowano sp?yw, Adam i ja wpadli?my na pomys?, ?e organizujemy tras? rowerow? z wsp?lnym noclegiem z kajakarzami w 1 miejscu. Narazie pierwsze do?? og?lne info o wyje?dzie:

ROWERY

Sp?yw majowy - r?wnoleg?a trasa rowerowa.

Miejsce startu
Okolice Prabut, nad Jeziorem Dzierzgo?, szczeg??y u Agnieszki, startujemy z tego samego miejsca co sp?yw.

Dojazd
Trzeba by? nad tym Jeziorem w sobot? 30 kwietnia rano. Dok?adne szczeg??y dojazdu i godziny staru zostan? podane p??niej, my jedziemy najprawdopodobniej poci?giem SKM z Gdyni G??wnej w pi?tek o 18:30, z Gda?ska G??wnego o 19:14, wysiadamy w Tczewie albo w Malborku i dalej rowerem (konieczne o?wietlenie bo planujemy dojecha? do Prabut po p??nocy). Po drodze odwiedzimy miejscowo?? GDAKOWO. Istnieje r?wnie? mo?liwo?? dojazdu innymi wcze?niejszymi poci?gami, albo w og?le w sobot? rano. Wszystko jeszcze b?dziemy ustala? - sugestie mile widziane. Cena za bilet jakie? oko?o 6-9 PLN plus 5PLN za rower.

Trasa rajdu

(Pi?tek 29 kwietnia
Dojazd z Tczewa albo Malborka do Prabut, po drodze miejscowo?? Gdakowo. Dystans oko?o 50- 70km).

Sobota 30 kwietnia - na wsch?d
Z Prabut do Kamie?ca (przepi?kny pa?ac z po?owy XVIII wieku). Dalej pewnie w stron? Siemian nad Jeziorak, a po drodze nad Jezioro Jasne, kt?re robi niez?e wra?enie przej?ysto?ci? wody. Powr?t pewnie przez Piotrowo i mo?e Adamowo:) Nocleg tam gdzie sp?ywowicze - M?yn. Dystans oko?o 65km.

Niedziela 1 maja - na po?udnie
M?yn, Klecewo (jaki? pa?acyk), Jezioro Klecewskie, Nowa Wioska, Licze. B?dzie troche lichych dr?g. Dystans oko?o 50km. Albo zamist tego wypad do Grudzi?dza - dystans oko?o 90km - zobaczymy. Nocleg w okolicach Brokowa, razem ze sp?ywem, jak zawsze.

Poniedzia?ek 2 maja - na zach?d
Brokowo, Kwidzyn, zamek, przeprawa promowa w Korzeniewie, Opalenie, mo?e do Nowego a jak nie to od razu na zamek w Gniewie, przeprawa promowa przez Wis?? i na nocleg. Dystans oko?o 50km (jak skoczymy do Nowego to z 75km).

Wtorek 3 maja - na p??noc
Powr?t przez Kwidzyn, Korzeniewo, prawym brzegiem Wis?y przez Bia?? G?r? i Piek?o, ?luza Wis?a / Nogat. Dalej do Tczewa i do Gda?ska przez Krzywe Ko?o, Such D?b. Dystans oko?o 110km mo?na se w Tczewie w poci?g wsi??? i skr?ci? znacznie trase.

Planowane trasy (dni) niekoniecznie b?d? si? odbywa? we wskazanej kolejno?ci a i dystans mo?e si? troszk? zwi?kszy?, jak b?dziemy chcieli. Planowane tempo 17-20km/h jedziemy w 100% turystycznie i nie bedzie ?adnej wi?kszej rze?ni. Drogi r??nie: asfaltowe i gruntowe. Za to wzniesie? prawie nie b?dzie. Noclegi w namiotach razem z kajakarzami.

Ch?tnych na tras? rowerow? prosz? o zg?oszenie.

Kontakt (odno?nie trasy rowerowej):
Adam Piotrowski (505-931-883 adampiotrowski@poczta.fm GG. 725097),
Maciek Rynkiewicz (694-814-528 maciex@mlyniec.gda.pl GG. 603000).
Zapisane
Turystyka rowerowa to na??g. Kiedy jej raz spr?bujesz, nie b?dziesz chcia? przesta?!"

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:25:20 am »

Mam nadzieje ze nikt od nas sie nie skusi, mamy wtedy swoj rajd po Beskidzie Niskim:)

M.
Zapisane

MUZA

  • Wiadomości: 21
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2005, 15:44:04 pm »

dzi?ki za zaproszenie - oczywi?cie serdecznie zapraszamy na "sw?j" wypad w Beskid Niski w tym samym czasie jak napisa? Maciek

... a znajd? si? i tacy co nie b?d? mogli do??czy? ani tu ani tu (chlip, chlip)  :cry: ...
Zapisane

Stjepan

  • Gość
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 18, 2005, 21:10:59 pm »

Madziu, czy ja dobrze zrozumia?em...? :x
je?li nie jedziesz to kicha,nie ma co!!!!!!wyja?nij to natychmiast :twisted:  :wink:  :wink: pozdr
Zapisane

MUZA

  • Wiadomości: 21
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 20, 2005, 12:40:38 pm »

:wink: debaty w sprawie urlopu trwaj?
prosz? trzyma? kciuki !!! (mam nadziej? ?e sukces gwarantowany ;) )
Zapisane

MUZA

  • Wiadomości: 21
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 20, 2005, 16:03:03 pm »

:P  kochane cerkwie i Beskidy
jad? !!!
Zapisane

Maja

  • Wiadomości: 37
Rowery Spływ Lichą Drogą Maj 2005
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 22, 2005, 17:46:52 pm »

kochane dwulatki i ich matki... jesli zrobie projekt (no przynajmniej w 75%) to tez jade:):):):):):):)
Zapisane
A ja wolę na zielonej łące siedzieć..."