Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Rajd Nordic`10  (Przeczytany 3045 razy)

MaciejS

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • OInO 13/99/2008
Odp: Rajd Nordic`10
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 19, 2010, 19:01:37 pm »

Super zdjęcia, gratuluję udanej ekstremalnej wyprawy :)
Zapisane
Gór i lasów mi mało...

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Odp: Rajd Nordic`10
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 19, 2010, 21:05:15 pm »


Trochę mnie ciekawi, jak to jest skąpać się przy takim mrozie  ::)

Cóż, powiem szczerze, że dla widzących jest to chyba bardziej emocjonujące, niż kąpiących się. Woda była zdecydowanie cieplejsza od powietrza, więc nie było jakiegoś super ciągu żeby z niej wyskakiwać. Na szczęście my wpadliśmy mniej więcej po pas, więc np plecy były w większości suche. Potem też się rozgrzaliśmy wyciągając kajak na brzeg. Szybka przebiórka, ciepła herbata i najgorsze - pakowanie zamrożonych ubrać, zwłaszcza buciorów. No i potem płynięcie w krótkich butach, cienkich spodniach itp.
Podsumowując - jak już się skąpiesz, to sama stwierdzisz, że to nic strasznego:)

Pozdrawiam
Bodzio
Zapisane

karolina

  • Wiadomości: 25
Odp: Rajd Nordic`10
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 19, 2010, 21:44:44 pm »

Nigdy nie uczestniczyłam w żadnym Nordicu ale mam nadzieję, że kolejne będą równie udane jak ten. Pogoda zdecydowanie nam sprzyjała. Mimo tego, że wg niektórych relacji było -15 stopni słońce cudownie próbowało nas ogrzać ;D. Mieliśmy też parę sytuacji w których o mały włos nie wpadliśmy do wody - szczególnie jedno miejsce gdzie przeciskałam się pod drzewem a Łukasz przeszedł nad nim ;D  ;D Inni widząc nasze akrobacje postanowili przenieść kajaki lądem  ;D ;D
W przyszłym roku jeśli tylko będzie śnieg i znajdą się organizatorzy możemy zrobić trzy trasy: narciarską, pieszą i kajakową. Trzeba zapoczątkować nową świecką tradycję zimowego spływu kajakowego w wydaniu SKPT było naprawdę fantastycznie!!!
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Odp: Rajd Nordic`10
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 19, 2010, 23:54:30 pm »

A może jeszcze rowerową < to było poważnie>????
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Kasia K.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 43
Odp: Rajd Nordic`10
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 20, 2010, 18:24:49 pm »

ja się na rowerową piszę! <to było poważnie> :P chociaż w życiu po śniegu na rowerze nie jeździłam :)
Zapisane
..::: keep smiling :::...