Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Kwiatki, bratki i stokrotki:))))  (Przeczytany 2947 razy)

Stjepan

  • Gość
Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« dnia: Kwietnia 24, 2005, 18:06:39 pm »

Cze??,
Wiem, ?e ?ukasz D. pr?bowa? zrobi? stronk? z fotkami ro?lin g?rskich, przydatnych przy egzaminach, ale chyba nie powsta?a do ko?ca,a je?li kto? chce pozna?, co zaczyna w?a?nie kwitn??,b?d? b?dzie, taki internetowy atlas ju? powsta? w Kraku, bardzo ?adnie przygotowany:

http://www.skpg.e-gory.pl/php/album/index.php

pozdrawiam wiosennie.sz
Zapisane

macius

  • Wiadomości: 1
kwiatki i inne gady
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 26, 2005, 08:27:03 am »

Czesc! Co do zestawu wiosennych roslin gorskich to na BN 2001 zdaje sie przygotowalem 7 foliowanych mini-foto-przewodnikow, ciekawe czy one gdzies sa w klubie, mozna by je i teraz zabrac na Niski! A co do atlasu klubowego na www to ten z Krakowa niby ok ale mysle ze SKPT stac na wiecej - ja osobiscie moge dac duzo fotek i opisow ale na pewno nie bede miec czasu by calosc pociagnac, wiec moze ktos jest chetny w tym temacie cos tez zrobic (BO WARTO;-) Maciek
Zapisane
??nica mi?dzy badaniami naukowymi a Komitetem Bada? Naukowych jest mniej wi?cej taka jak mi?dzy krzes?em a krzes?em elektrycznym.

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 26, 2005, 21:52:05 pm »

Udalo sie znalezc jeden, pewnie sie spodobaly:)
Lukasz czesciowo zrobil stronke, ale teraz rzucil sie w wir pracy magisterskiej, wiec jej skonczenie zostaje odlozone w blizej nieokreslona przyszlosc. Ale mysle zeby nie zarzucac tematu, ja tez moglbym w miare mozliwosci wspomoc w przeniesieniu zdjec i opisow na strony.

Pozdrawiam
Maciek
Zapisane

Kasia

  • Wiadomości: 8
Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« Odpowiedź #3 dnia: Września 16, 2005, 13:28:54 pm »

Hej, temat skptowskiej strony z kwiatkami ma szczescie nie upad?. Troche fotografii przyby?o po wakacjach, ale jesli ktos dysponuje zdj?ciami ro?linek i chcia?by je udost?pni? to bardzo prosze o kontakt (takze zdj?cia "papierowe", bedziemy skanowa? jak sie uda). Strona techniczn? obieca? sie zaj?? ?ukasz,ale najpierw postaram sie zebrac jak?? przyzwoit? baz?
Kasia
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
zdj?tka
« Odpowiedź #4 dnia: Września 21, 2005, 19:42:46 pm »

My (z Paulin?) te? mo?emy udost?pni? kilka zdj??.\
Sprawa kalendarza wychodzi na ostani? prost? wi?c mo?e i trch? czasu znajdziemy...
Zapisane

Michał

  • Wiadomości: 7
    • http://www.skg.uw.edu.pl
Co sie sta?o z internetowym Atlasem Ro?lin G?rskich SKPG?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 02, 2005, 20:59:06 pm »

Hej,

Niestety jaki? czas temu zauwa?y?em ?e Atlas Ro?lin G?rskich SKPG znikn?? z ich strony (nic ju? nie ma pod linkiem podawanym przez Stjepana u g?ry tego w?tku). Mog?o to wynika? z problem?w z prawami do zdj??, cho? s? to tylko moje domys?y.
Na ostatnim spotkaniu Rady Przewodnictwa Studenckiego dyskutowali?my (m.in. z Ma?kiem) o mo?liwo?ciach wsp?lnego zebrania zdj?? przez Studenckie Ko?a Przewodnickie i wydanie drukowanego Atlasu Ro?lin G?rskich na nasze w?asne potrzeby. Skoro nie ma ju? dost?pnego  w internecie Atlasu SKPG mo?e warto by?oby pomy?le? o wsp?lnym zrobieniu takiego Internetowego Atlasu? Kilka os?b od nas z SKG deklarowa?o ?e udostepni swoje kolekcje zdj?? do wydania papierowego.

Na jakim etapie s? Wasze prace?

Pozdrawiam
Micha?   :mrgreen:
Zapisane
estem członkiem Studenckiego Klubu Górskiego z Warszawy i sympatykiem SKPT;-)

Kasia

  • Wiadomości: 8
Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« Odpowiedź #6 dnia: Października 16, 2005, 22:06:43 pm »

Nasza praca w fazie wstepnej...ale juz troszk? kwiatk?w mamy. Jak sie uzbiera jeszcze troche, to juz p?jdzie szybko.
Kasia
Zapisane

Stjepan

  • Gość
Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 16, 2005, 11:02:39 am »

Widzia?em t? stronk?,jest juz nie?le:)))
Gratulacje ju? takiego porz?dnego zbioru, trzymajcie tak dalej!!!
Zapisane

Łukasz

  • Wiadomości: 24
Re: Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 16, 2006, 16:10:33 pm »

Cytat: "Stjepan"
Cze??,
Wiem, ?e ?ukasz D. pr?bowa? zrobi? stronk? z fotkami ro?lin g?rskich, przydatnych przy egzaminach, ale chyba nie powsta?a do ko?ca


Ju? powsta?a !!! :)

Czytajcie:
http://skpt.xon.pl/forum/viewtopic.php?p=707#707

?ukasz
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Kwiatki, bratki i stokrotki:))))
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 01, 2007, 12:40:23 pm »

Troche odnawiam temat, bo dostalismy info z Grodu Kraka, że Atlas Roslinek ponownie pojawil sie na stronach SKPG, teraz juz ze wszystkimi prawami autorskimi do zdjec.
Nowy adres:
http://www.skpg.e-gory.pl/atlas/

Pozdrawiam
Maciek
Zapisane