Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)  (Przeczytany 3709 razy)

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« dnia: Listopada 16, 2010, 23:22:10 pm »

W tym roku na wyjazd sylwestrowy zapraszamy w Beskid Żywiecki!  

Baza noclegowa:  PTSM w Rycerce Kolonii - w samym centrum Worka Raczańskiego

Termin: 28.12.2010 – 2.01.2011 (wyjazd z Trójmiasta 27.12)
 
Koszt: obowiązuje jedna stawka dla wszystkich 26 PLN/noc (niestety nie ma ani zniżek studenckich ani grupowych) + stawka żywieniowa 14 PLN/os. (ewentualnie zrzutka na samą zabawę sylwestrową). Uwaga! Pierwsza dniówka (tj. 28.12.) płatna 4 PLN (tylko kolacja) ze względu na autokarówkę.

Ilość miejsc: 50

Przejazd: 27.12.2010 pociągiem do Bielska-Białej, powrót 1.01.2011 pociągiem tej samej relacji. Jak co roku czekamy na nowy rozkład jazdy PKP. Aktualne ceny: bilet normalny – 68 PLN, ulgowy – 42,84 PLN.


AUTOKARÓWKA: aby dojechać do Rycerki Kolonii ze stacji kolejowej, konieczne jest zorganizowanie transportu. Dlatego zdecydowałyśmy się pójść za ciosem i pierwszego dnia zorganizować AUTOKARÓWKĘ. Jak to ma wyglądać? Z pociągu przesiadamy się do autokaru, spędzamy dzień na zwiedzaniu, a wieczorem przyjeżdżamy do schroniska.

    Planowana trasa: Cieszyn, Żywiec (w tym zwiedzanie muzeum i browaru), Milówka, Koniaków (możliwe drobne modyfikacje)

    Koszt: w granicach 21-25 PLN/os.  (zależy od liczby osób, sam przejazd do schroniska to koszt 10 PLN, więc cena nie jest sporo wyższa a warto zobaczyć wymienione miejsca :) ) + 21 PLN wstęp do Browaru Żywiec (dla chętnych, musi uzbierać się 15 osób, aby było możliwe wejście)


W planach także: piesze wycieczki (m.in. Wielka Racza, Wielka Rycerzowa, Przegibek), możliwość skorzystania z wyciągów narciarskich. W samego Sylwestra impreza tematyczna „GANGSTA PARTY” - prosimy podejść poważnie do sprawy i już szykować przebrania :)


Na ZGŁOSZENIA czekamy w nieprzekraczalnym terminie 21 grudnia 2010 r. (godz. 23:59), wyłącznie drogą mailową agnieszka.kunz@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać:
•    imię i nazwisko
•    nr dowodu osobistego
•    adres zamieszkania
•    datę przyjazdu (ew. wcześniejszego wyjazdu)
•    chęć uczestnictwa w AUTOKARÓWCE/ ZWIEDZANIU BROWARU W ŻYWCU

Po przyjęciu zgłoszenia otrzymacie e-mail z nr konta, na które należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 PLN.

Pierwszeństwo zapisów mają klubowicze SKPT oraz tegoroczni kursanci (prosimy zaznaczyć w zgłoszeniu)!

Wszelkich informacji udzielają:
Agnieszka Kunz agnieszka.kunz@gmail.com 696998433
Ala Serafin serfing@wp.pl 514291899

Zapraszamy serdecznie :)
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2010, 23:23:01 pm »

Kto tam będzie oprócz mnie?

pozdr!
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

naLEsnik

  • Wiadomości: 82
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2010, 08:20:00 am »

no to Nowy Rok przywitamy ze hoho ::)
Zapisane
wloczega niespokojny duch..
 //do lasu nie jezdze balwana lepic!

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 28, 2010, 19:23:50 pm »

Je je je, będzie browar! :)
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

ukasz

  • Wiadomości: 17
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 29, 2010, 11:23:18 am »

Szykuje się dobra impreza  ;D
Zapisane

Paweł

  • Wiadomości: 332
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 29, 2010, 16:43:39 pm »

Najprawdopodobniej w tym tygodniu będę zamawiał mapy, szczegóły podam wkrótce, no chyba, że sytuacja się zmieni.
Zapisane

Paweł

  • Wiadomości: 332
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 30, 2010, 08:34:46 am »

Tak jak wspominałem wyżej będę kupował mapy, jeżeli ktoś jeszcze jest chętny to piszcie na pcwid@o2.pl. W tym wypadku chodzi o czas, dlatego czekam tylko do środy do północy (oczywiście tej najbliższej 1 grudnia), żeby jeszcze w tym tygodniu złożyć zamówienie (oby doszło przed świętami).

Do wyboru są dwie mapy w skali 1:50 000:

- Beskid Śląski w cenie 8,5 zł - mapa zwykła, z informatorem krajoznawczym na odwrocie, więcej info:  http://compass.krakow.pl/katalog-produktow/9/Beskid-Slaski/
- Beskid Śląski, Beskid Żywiecki w cenie 10 zł, mapa dwustronna, niby foliowana, na papierze enduro, więcej info:  http://compass.krakow.pl/katalog-produktow/159/Beskid-Slaski-Beskid-Zywiecki---papier-ENDURO/

Wysyłka powyzej 50 zł jest gratis, może uda się tyle uzbierać.

W zasadzie mapa Śląskiego powinna wystarczyć, chyba, że będzie mało śniegu i uda się pójść dalej. Druga mapa wydaje się być interesująca.
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 30, 2010, 22:39:23 pm »

Ja biorę biegówki. Ktoś jeszcze będzie brał?

pozdr
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Wiktor

  • Wiadomości: 11
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 05, 2010, 22:52:07 pm »

Cześć,

Pawle, ja rozbiłem w zeszłym roku zamówienie na mapy, jako termin ostateczny podałem bodajże 7 grudnia. 14 grudnia były już w klubie. Najwięcej osób zgłosiło się przed samym końcem zapisów i udało się przekroczyć 50zł. Dlatego, jeśli jeszcze nie złożyłeś zamówienia możesz przesunąć termin.

Jeśli chodzi o mapy toz tych dwóch polecam mapę Beskid Śląski i Beskid Żywiecki: opłaca się bo, jak napisałeś, jest na jednym arkuszu i jest dwustronna, a każde kolejne wydanie map compassu było lepszej jakości od poprzedniego.

Byłem u nich w wydawnictwie i przeglądałem ich koszyczek który mają dla tych którzy się osobiście do nich potrudzą - gdy wyjdzie nowe wydanie mapy, jeśli zostaną im jakieś egzemplarze ze starego to można je kupić z koszyczka za 1zł. Jeśli nie uda Ci się przekroczyć 50zł, może zadzwonisz i poprosisz by dopełnili Ci zamówienie czymś z koszyczka...
Zapisane

Paweł

  • Wiadomości: 332
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 16, 2010, 16:24:38 pm »

Mamy dwa pociągi do wyboru:

Gdynia Główna - Bielsko Biała
    18:14               6:05  (pociąg do Zakopanego)
    22:38               9:49  (pociąg do Wisły)

Który wybieramy? Chyba drugi jest bardziej zachęcający, bo do zakopca może jechać sporo osób.
Zapisane

karolina

  • Wiadomości: 25
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 16, 2010, 18:15:15 pm »

Ten drugi wydaje się zdecydowanie lepszy biorąc nawet pod uwagę że dziewczyny planują autokarówkę od razu pierwszego dnia.

Niech jednak Agnieszka z Alą zadecydują, w końcu to one organizują imprezę  :)
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 16, 2010, 20:35:20 pm »

A jak będzie z muzyką? Zapodajemy propozycję kawałków na bal sylwestrowy?
Ja będę bardzo smutny jak z pewną Koleżanką nie zatańczę przy tym szlagierze:
http://www.youtube.com/watch?v=46gQGsC3ZXo&feature=related

;)
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 16, 2010, 22:38:38 pm »

skoro Gangsta Party to pewnie gangsta rap jakiś

aga_k

  • Wiadomości: 9
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 17, 2010, 13:59:14 pm »

Pociągiem jedziemy późniejszym, bo nie chcemy być na dworcu w Bielsku-Białej o 6 rano no i nie chcemy aby pracujący biegli prosto z pracy na dworzec z wielkim plecakiem.

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe info, to pojawi się w niedzielę albo poniedziałek.

Muzyka? Ta, która jest na moim komputerze :P
Zapisane

aga_k

  • Wiadomości: 9
Odp: Sylwester SKPT - Rycerka Kolonia (28 grudnia - 2 stycznia 2011)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 21, 2010, 00:58:35 am »

Oto szczegóły wyjazdu sylwestrowego:

Przejazd: 27.12.2010 pociągiem relacji Gdynia Główna - Bielsko-Biała;

wyjazd 22:38 z Gdyni Głównej (Sopot 22:47, Gdańsk Oliwa 22:52, Gd. Wrzeszcz 22:57, Gd. Główny 23:04), przyjazd do Bielska-Białej o 9:49.
Cena biletu normalnego to 68 PLN. Każdy kupuje bilet na pociąg we własnym zakresie!


Autokarówka 28.12.2010
O godz. 10:00 ruszamy z dworca w Bielsku-Białej. Jedziemy do Cieszyna (Wzgórze Zamkowe, rynek, kościół ewangelicki), Żywca (park z zamkiem, rynek, zwiedzanie browaru) i Koniakowa, który słynie z wyrobu koronek.

Cena autokarówki: 27PLN + 21 PLN wstęp do browaru w Żywcu.

Uwaga! Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia na czas trwania autokarówki.
Śniadanie i obiad (na który będzie czas w Cieszynie), uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
Po przyjeździe do schroniska będzie za to wspólna kolacja.


Powrót do Trójmiasta 1.01.2011 (i 2.01 dla tych, którzy chcą zostać dłużej)
Są dwa pociągi:
Rajcza - Bieslko-Biała - Gdynia (bilet normalny 78PLN)
15:26 - 16:42/17:25 - 05:31
20:09 - 21:20/21:40 - 10:11
Przejazd do Rajczy lokalnymi busami.


31.12.2010 jak co roku o tej porze będzie miał miejsce Sylwester.
Tym razem bawimy się pod hasłem "Gangsta party". Liczymy na to, że nie tylko my się przybierzemy.
Pamiętajcie, że są Gangsta i Gangsta - kabury i czarne kapelusze vs. złote łańcuchy i czapki z daszkiem - interpretacja dowolna;)
Jeśli macie jakieś życzenia co do muzyki - zabierzcie własne nośniki.


Na koniec garść informacji co należy zabrać:
- śpiwór
- mały plecak do chodzenia
- zaimpregnowane buty
- termos!
- mapę
- latarkę
- buty na zmianę do szkoły
- dokumenty
- sztućce itp.
- byłoby miło gdyby ktoś wziął gitarę :)
- przebranie na Sylwestra ;)

 
Korzystając z okazji pragniemy życzyć Wesołych Świąt w gronie rodziny i przyjaciół.
Do zobaczenia na wyjeździe.

Agnieszka i Ala
Zapisane