Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)  (Przeczytany 23544 razy)

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #165 dnia: Marca 25, 2011, 21:20:15 pm »

Z 10 to nie było zejście tylko najście :)
A koło 16 byłem i jej nie znalazłem, musiałem świadomie stowarzysza łyknąć.

Zdejmowałem PK 16, który był na płasko na pniu ściętego drzewa na szczycie górki. Stowarzysza z kolei widziałem na płn - wsch od PK (następne rozleglejsze wzniesienie, patrząc od drogi).
Zapisane

Dagobah

  • Gość
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #166 dnia: Marca 26, 2011, 10:22:16 am »

Czy wiadomo coś o następnym Darżlubie? Informacja przekazana rano na sam koniec imprezy trochę mi zmroziła krew w żyłach  ??? Jakiego rodzaju problemy mogą stanąć na drodze orgom?

Pozdrowienia
Zapisane

Funt

  • Wiadomości: 157
    • Kawaler WieczorowÄ… PorÄ…
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #167 dnia: Marca 26, 2011, 12:47:06 pm »

Jakiego rodzaju problemy mogą stanąć na drodze orgom?
hmmm...brak Orgów? ;)
Zapisane
whatever you do - do it downhill

WŁADZIA

  • Gość
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #168 dnia: Marca 26, 2011, 15:52:43 pm »

HEJ!!! Może wiecie jaki były nagrody za pierwsz etrzy miejsca na trasie mało trudnej?  :)
Zapisane

KG

  • Gość
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #169 dnia: Marca 26, 2011, 19:57:38 pm »

Czy wiadomo coś o następnym Darżlubie? Informacja przekazana rano na sam koniec imprezy trochę mi zmroziła krew w żyłach  ??? Jakiego rodzaju problemy mogą stanąć na drodze orgom?

Mógłby ktoś napisać, jaka to była informacja? Niestety nie było nam dane zostać do zakończenia?
Zapisane

Trzomski

  • Gość
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 26, 2011, 22:02:09 pm »


Podziękowania za ciekawą wycieczkę, mapy i cenne porady.
Za dnia o wieeeeele łatwiej...

Z niecierpliwością czekamy na grudzień - miejsce w pierwszej dwudziestce
zostanie zdobyte :)

"Winozaury"


Zapisane

TJ-problem-z-logowaniem

  • Gość
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #171 dnia: Marca 26, 2011, 22:56:58 pm »

Czy wiadomo coś o następnym Darżlubie? Informacja przekazana rano na sam koniec imprezy trochę mi zmroziła krew w żyłach  ??? Jakiego rodzaju problemy mogą stanąć na drodze orgom?

Mógłby ktoś napisać, jaka to była informacja? Niestety nie było nam dane zostać do zakończenia?
Przecież Funt wyżej napisał - problemem jest brak organizatorów (precyzując - młodego chętnego narybka, który udźwignąłby imprezę na tym poziomie). Wiadomo, ze "starzy" wyjadacze raczej nie pozwolą na upadek imprezy, ale zabrzmiało pesymistycznie.
Zapisane

Czajek

  • Wiadomości: 5
    • czajek.net
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 27, 2011, 16:34:50 pm »

Zawsze podziwiałem organizatorów za bezinteresowne angażowanie się w przygotowywanie rajdu. Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę! Ilość zgłoszeń chyba mówi sama za siebie. Mam nadzieję, że rajd będzie odbywał się jak do tej pory. Jakby nie patrzeć, to obecnie ma chyba swój najlepszy czas. Szkoda byłoby gdyby przeszedł do historii.
Zapisane

Zbyś

  • Gość
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #173 dnia: Marca 27, 2011, 22:51:29 pm »

[quote author=TJ-problem-z-logowaniem
(...) Przecież Funt wyżej napisał - problemem jest brak organizatorów (precyzując - młodego chętnego narybka, który udźwignąłby imprezę na tym poziomie). Wiadomo, ze "starzy" wyjadacze raczej nie pozwolą na upadek imprezy, ale zabrzmiało pesymistycznie.
[/quote]

Przy niedostatku orgów, to chyba może być, tak jak kiedyś. Trzy trasy, zespoły dwuosobowe, ale już nie koniecznie w wersji "turystycznej".
Może do tego z pierwszeństwem w zapisach dla kursantów i członków SKPT.
Zapisane

Koper

  • Wiadomości: 51
Odp: XXXVII NMnO Manewry SKPT (19/20 marca 2011)
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 06, 2011, 12:03:33 pm »

Trochę to trwało ale dopiero teraz znalazłem czas. Postanowiłem się podzielić moja trasą marszu i moimi licznymi błędami popełnionymi podczas BT2.

Zapraszam do przeczytania mojej relacji:Manewry SKPT 19-20.03 – relacja z przejścia, trasa bardzo trudna

Będę wdzięczny za linka w relacjach:-)
Zapisane