Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20

Autor Wątek: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)  (Przeczytany 32323 razy)

TJ

  • Wiadomości: 152
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 17, 2011, 20:38:43 pm »

Zapraszamy na Darżluba 2012 :) Zapisy rozpoczną się za 365 dni 23 godz 25 min ... ;)
coś właśnie podobnego chciałem napisać. "Zapisy zakończą się za: 13 dni" ;)
Taa... Na przyszłość sugestia dla organizatorów, aby wrzucić wcześniej oficjalny komunikat, że zapisy REALNIE kończą się po kwadransie. Bo jak ktoś nowy jutro rano bedzie chciał się dopisać to odpadnie.
Zapisane
pozdrawiam
Tomasz 'TJ'

Lukasz Trzaskowski

  • Gość
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 17, 2011, 20:45:34 pm »

Ciekawe, do ilu uczestnikow by dobilo, gdyby zrobic nieograniczona ilosc miejsc:)

Kiedys bylo ~100 uczestnikow... Pamietam start na dworcu PKP w Redzie. Dzisiaj by nie bylo szans...
Zapisane

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 17, 2011, 20:56:06 pm »

Zapraszamy na Darżluba 2012 :) Zapisy rozpoczną się za 365 dni 23 godz 25 min ... ;)
coś właśnie podobnego chciałem napisać. "Zapisy zakończą się za: 13 dni" ;)
Taa... Na przyszłość sugestia dla organizatorów, aby wrzucić wcześniej oficjalny komunikat, że zapisy REALNIE kończą się po kwadransie. Bo jak ktoś nowy jutro rano bedzie chciał się dopisać to odpadnie.

Obawiam się, że kwadrans już jest nierealny. Jak tak dalej pójdzie, to następną razą 5 min może nie być wystarczające. To jest straszne... ;)
Zapisane

plebi

  • Wiadomości: 37
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 17, 2011, 21:05:20 pm »

Zostaly tylko rezerwowe ....
Zapisane

Jolka

  • Wiadomości: 6
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 17, 2011, 21:28:03 pm »

Nie smućcie się wać panny i mości panowie że nie upolowaliście Darżluba!
Wszakrze ktoś pod skrzydła swoje może jeszcze was przygarnąć , ochronę i towarzystwo zapewnić!

A wy szlachetni zdobywcy pilnujcie swoich sakiewek i miodu nie nadużywajcie żebyście w noc polowania trafili do zamku. Strzeszcie się upiorów, nieufajcie wiedźmom, ani tatarom.

Pamietajcie też, aby kamratów samych w lesie nie zostawiać, bo miecze ostre mamy i ścinać głowy za takie obyczaje będziemy. W dyby bedziemy zamykac i na pośmiewisko wystawiać zdrajców i nieprzyjaciół hetmańskich lasów!

Zapisane

waliant

  • Wiadomości: 45
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 17, 2011, 21:29:59 pm »

Już to kiedyś pisałem, że taki natłok chętnych zaczął się od momentu wprowadzenia startu i mety w bazie. A to oznacza, że można dojechać samochodem. Gdyby znowu powrócić do tras z innym startem i metą (jak turystyczna) to ilość chętnych po jednej imprezie drastycznie spadnie. Sam korzystam z samochodu, bo to wygodne, ale jak organizatorzy powrócą do starej koncepcji to też będę chodził :)
Jeszcze 10 lat temu człek przyjeżdżał na rozpoczęcie imprezy i się zastanawiał na jaką trasę by tu pójść, ech ;)
Zapisane

Kopi

  • Wiadomości: 204
  • I do it my way
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 17, 2011, 21:36:38 pm »

- Amen! - krzyknęła szlachta. - Do zabudowań i w las! Odnajdziem go! Hajże na zbója!
- Hajże! Hajże!
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 17, 2011, 21:36:49 pm »

W dyby bedziemy zamykac i na pośmiewisko wystawiać zdrajców i nieprzyjaciół hetmańskich lasów!

Tam dyby - na pal od razu!

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 17, 2011, 21:38:50 pm »

Zapraszamy na Darżluba 2012 :) Zapisy rozpoczną się za 365 dni 23 godz 25 min ... ;)
coś właśnie podobnego chciałem napisać. "Zapisy zakończą się za: 13 dni" ;)
Taa... Na przyszłość sugestia dla organizatorów, aby wrzucić wcześniej oficjalny komunikat, że zapisy REALNIE kończą się po kwadransie. Bo jak ktoś nowy jutro rano bedzie chciał się dopisać to odpadnie.
Organizatorzy oświadczają, że nie mieli pojęcia po jakim czasie REALNIE skończą się zapisy. Że będzie to szybko było jasne i nastawialiśmy na to uczestników poprzednich edycji. I chyba ogromna większość z nich była dobrze poinformowana
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

Koper

  • Wiadomości: 51
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 17, 2011, 21:46:26 pm »

W dyby bedziemy zamykac i na pośmiewisko wystawiać zdrajców i nieprzyjaciół hetmańskich lasów!

Tam dyby - na pal od razu!
Anegdotka:
Mając lat chyba z 11 czy 12 lat oglądałem z Tatą Pana Wołodyjowskiego. Leci scena kiedy wbijają Azję na pal...
-Tatooo, jak myślisz, jak oni nagrywali tą scenę?
Tata chwilę się zamyślił, po czym z bardzo poważną miną odpowiedział:
-pod znieczuleniem
Zapisane

Zbyszek

  • Wiadomości: 70
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 17, 2011, 21:49:08 pm »

Mateusz Odpowiedz #68 : Dzisiaj o 21:38:50
Organizatorzy oświadczają, że nie mieli pojęcia po jakim czasie REALNIE skończą się zapisy. Że będzie to szybko było jasne i nastawialiśmy na to uczestników poprzednich edycji. I chyba ogromna większość z nich była dobrze poinformowana


Zgadzam się z przedpiścą.  Najlepiej było to widać po tempie zapisów. A kto późno przychodzi sam sobie szkodzi. Zresztą w komunikacie startowym było cyt.: "(...) lub do wyczerpania limitów miejsc na poszczególnych trasach"
Zapisane

TJ

  • Wiadomości: 152
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 17, 2011, 22:22:11 pm »

Mateusz Odpowiedz #68 : Dzisiaj o 21:38:50
Organizatorzy oświadczają, .............
Zgadzam się z przedpiścą.  Najlepiej było to widać po tempie zapisów. A kto późno przychodzi sam sobie szkodzi. Zresztą w komunikacie startowym było cyt.: "(...) lub do wyczerpania limitów miejsc na poszczególnych trasach"

mi tego nie oświadczajcie. Zapisałem się jako pierwszy na BT1.
Uważam tylko, że byłoby fair wobec NOWYCH uczestników, aby wraz z informacją o terminie zapisów znalazł się komunikat typu: "nowych uczestników informujemy, że zapisy na poprzedniej edycji zakończyły się po 30 minutach, bądźcie czujni". A to akurat po poprzedniej edycji wiemy, prawda? To nie przytyk tylko sugestia.
Zapisane
pozdrawiam
Tomasz 'TJ'

k a s i a

  • Wiadomości: 3
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 17, 2011, 22:27:31 pm »

jutro???? :( ja byłam na basenie i chciałam się wpisać 1.5 godziny poźniej!!! i aż mi się płakać zachciało :((
Zapisane

Jowisz

  • Gość
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 17, 2011, 22:30:20 pm »

Cóż, nie udało się, pewnie w przyszłym roku wezmę urlop, bo w pracy nie mam niestety czasu na  "czatowanie" przy kompie. Komentarz w stylu "A kto późno przychodzi sam sobie szkodzi" pozostawiam bez komentarza, chociaż jak ktoś lubi kopać leżącego...  :-\
Zapisane

TJ

  • Wiadomości: 152
Odp: XXXVI NMnO Darżlub (03/04 grudnia 2011)
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 17, 2011, 22:36:39 pm »

Niestety winę za tę sytuację ponosimy my, UCZESTNICY. Bo wiedząc o limitach zapisujemy się od razu o godzinie "zero". Z kolei trudno, by limity zniesiono - patrząc na popularność imprezy - jak "przerobić" tysiąc z kawałkiem uczestników? Prysłaby kameralność, niespodzianki lokalizacji itepe.
Zapisane
pozdrawiam
Tomasz 'TJ'
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20