Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXIX Dar?lub "Na wied?mi?skim szlaku"  (Przeczytany 11530 razy)

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXIX Dar?lub "Na wied?mi?skim szlaku"
« dnia: Listopada 26, 2004, 11:12:26 am »

Serdecznie wszystkich zapraszam.

Termin: 4/5 grudnia 2004 roku

Kierownictwo: Piotr Tacza?a, Berenika Podrucka
Czas i miejsce zbi?rki: sobota 4 grudnia 2004 roku o godzinie 17.30 na dworcu w Wejherowie
Mapy: skala 1 : 25 000, czarno-bia?e, cz??ciowo nieaktualne

Trasy:
1 trudna - "Chrzest ognia" (10 pkt, 16 km)
2 trudna - "Cos cie konczy, cos sie zaczyna" (10 pkt, 17 km)
3 bardzo trudna - "Granica mozliwosci" (12 pkt, 21 km)
4 ekstremalna - "Droga, z kt?rej sie nie wraca" (15 pkt, 26 km)

Wpisowe: 10 z? od osoby, (cz?onkowie SKPT oraz uczestnicy kursu - 8 z?)
Zespo?y: dwuosobowe, przynajmniej jedna osoba w zespole musi by? pe?noletnia
Ubezpieczenie: we w?asnym zakresie
Wyposa?enie:
latarka, kompas, mapnik (folia na map?), przybory do pisania, dobre buty,
obuwie (kapcie) na met?.
warto mie? ?piw?r, karimat? i kie?bas? na ognisko.

?wiadczenia organizator?w:
atrakcyjne nagrody,
dyplomy dla zwyci?zc?w,
dla wszystkich za? - potwierdzenie punkt?w do odznaki InO,
ognisko z godzin? "stopczasu" na trasie,
k?t do spania w warunkach turystycznych (szko?a),
gor?ca herbata na mecie.
Zapisane

Giovanni

  • Wiadomości: 111
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 03, 2004, 16:48:03 pm »

Wybieram si? tam jak zwykle z Maciejem S.
Jak w niedziele wr?c? to napisze jak by?o fajnie i dlaczego wygrali?my.
ps. pytanie do organizator?w: dlaczego nie ma trasy "Krew Elf?w"? :wink:
Zapisane
"Za dobrych czasów liczyłem wakacje według ilości ognisk, liczyłem wakacje według ilości nocy przespanych pod namiotem." - Giovanni Paolo II

http://picasaweb.google.pl/zyciejestswietem/

Łukasz

  • Wiadomości: 24
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 04, 2004, 14:29:05 pm »

Cytat: "Giovanni"
Wybieram si? tam jak zwykle z Maciejem S.
Jak w niedziele wr?c? to napisze jak by?o fajnie i dlaczego wygrali?my.
[...]


To b?dziesz musia? pertraktowa? z Bodziem, bo te? ma ch?tk? na pierwsze miejsce ;)
Zapisane

Anonymous

  • Gość
Jak by?o na Dar?lubie?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2004, 11:20:49 am »

No mo?e kto? napisze jak by?o na Dar?lubie?? Chyba bardziej wiosennie ni? zimowo.
Zapisane

go?

  • Gość
Kiedy wyniki?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2004, 22:29:37 pm »

Totalna pora?ka, ale fajnie by?o.
Czy kto? wie kiedy beda wyniki?
Zapisane

go?

  • Gość
Kiedy wyniki?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2004, 22:30:36 pm »

Totalna pora?ka, ale fajnie by?o.
Czy kto? wie kiedy beda wyniki?
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 06, 2004, 22:42:58 pm »

Jak tylko dostane od Piotra wyniki, beda na stronie, mysle ze w srode rano najpozniej.

M.
Zapisane

Diamond

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 08, 2004, 10:35:07 am »

A gdzie i kiedy beda zdjecia z XXIX Dar?lubia ?


________________
Wygralo sie bardzo trudna :P
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 08, 2004, 11:01:42 am »

Jesli chodzi o wyniki, to przepraszam bardzo, ale z przyczyn niezaleznych ode mnie ich opublikowanie troche sie opozni. Czekam az organizatorzy je opracuja.
Jesli chodzi o zdjecia, nie wiem kto robil, i czy udostepni, jesli tak, wrzuce na jakas strone.

M.
Zapisane

Anonymous

  • Gość
jak zwykle ?ciema z wynikami
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 08, 2004, 14:14:13 pm »

:(  Szybko?? w podawaniu wynik?w ?wiadczy o poziomie organizacji imprezy.
W zwi?zku z tym organizacj? Dar?lubia nale?y oceni? jako s?ab?, zobaczymy za par? dni, czy nie nale?y zmieni? tej wst?pnej oceny na bardzo s?ab?.
Pozdrawiam oczekuj?c na wyniki! :(
Swoj? drog?, mo?e kto? z forumowicz?w pokusi si? o jaki? cho?by skromny opis tego co si? wydarzy?o na Dar?lubiu?
Zapisane

Diamond

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 08, 2004, 17:39:47 pm »

Ja powiem jedno.. na b. trudnej bylo bagniscie pod koniec co dobilo moje buty i spodnie(po kolana) :P reszta trasy bardzo lajtowa i stosunkowo latwa... ale ognisko ze stopczasem to jest bajka :) na kazdych dluzszych zawodach cos takiego powinno byc :P
Zapisane

Łukasz

  • Wiadomości: 24
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 08, 2004, 21:45:24 pm »

Cytat: "Diamond"
A gdzie i kiedy beda zdjecia z XXIX Dar?lubia ?
[...]


Kilka zdj?? jest na stronie S?awka:
http://www.gdynia.mm.pl/~spolciu/darzlub/
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Re: jak zwykle ?ciema z wynikami
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 09, 2004, 08:17:41 am »

Cytat: "Anonymous"
:(  Szybko?? w podawaniu wynik?w ?wiadczy o poziomie organizacji imprezy.
W zwi?zku z tym organizacj? Dar?lubia nale?y oceni? jako s?ab?, zobaczymy za par? dni, czy nie nale?y zmieni? tej wst?pnej oceny na bardzo s?ab?.
Pozdrawiam oczekuj?c na wyniki! :(
Swoj? drog?, mo?e kto? z forumowicz?w pokusi si? o jaki? cho?by skromny opis tego co si? wydarzy?o na Dar?lubiu?


Jedna uwaga: Dar?lubie, nie Dar?lubiu:)
Pozwole sie z Tob? nie zgodzic, mysle ze akurat ta impreza byla niezle zorganizowana, choc z wynikami rzeczywiscie wtopa, z tym ze akurat na to nie mam teraz wplywu. Moge tylko obiecac, ze na wiosennych Manewrach wyniki sie pojawia zanim czesc uczestnikow zdazy wrocic do domu i odespac.
A opis?
No coz, bylo troche zamieszania z kim ostatecznie pojde, w koncu szedlem z kolega, ktory jest znany z szybkiego pokonywania trasy. Troche sie balem, czy wytrzymam, zwlaszcza ze sciegna ostatnio szwankuja. Ale chyba go za bardzo nie spowalnialem.
Poszlismy na bardzo trudna, i juz na pierwszym punkcie wtopa. Spisalismy lampiona neptunowskiego, pech chcial, ze byl dokladnie tak samo umiejscowiony jak ten nasz, z tym ze na sasiednim grzbiecie, na szczescie udalo sie nam tez sciagnac za chwile ten wlasciwy. Potem juz poszlo niezle, choc od ogniska ciagnely sie jakies bagniska, ktore ominelismy dosc sporym lukiem. No i kolejna wtopa przy (chyba) szostce. Zle policzylismy drogi, i szukalismy slupka przy niewlasciwej. Niestety, jak na zlosc, byla tam i szukana przez nas granica kultur, i jakis inny slupek:(
Kiedy szlismy na kolejny punkt, nagle zauwazylismy ze wszyscy z naszej trasy ida z innej strony, no i sie skapowalismy ze cos jest nie tak, i na szczescie znow sciagnelismy ten wlasciwy:)
Z 7 na 8 to juz tragedia. Noc byla tak ciemna, ze wogole nie widzielismy nic poza droga i ciemna sciana lasu, praktycznie wogole nie probowalismy kierowac sie rzezba, gdyz nic nie widzielismy. Chcialbym zobaczyc zarejestrowana trase na GPS, jak zesmy szli:) W kazdym razie kiedy zrezygnowalismy z 8 i 9 szlismy juz na 10, po kilku minutach wyszlismy prawie na 9:) Sciagnelismy ja, i dalej juz bez problemow, choc na 12 nam sie nie oplacalo isc, i nie poszlismy.
Sporo ekip lapalo sie i nie wpisywalo numerow punktow, za co dostawali -10, ale mysle ze na Manewrach beda juz pamietac.
Mi osobiscie bardzo doskwieral na trasie brak mapy, jedna na ekipe to troche malo, postaramy sie tak przygotowac Manewry, aby jednak kazdy uczestnik mial swoja.

M.
Zapisane

TJ

  • Wiadomości: 152
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 09, 2004, 12:43:31 pm »

Witam wszystkich,

na pocz?tek uwaga do Anonima. Wyniki owszem wskazuj? na jako?? imprezy, lecz po?lizg kazdemu sie moze zdarzyc - wybaczmy Organizatorom - to raz. A dwa - anonimowo to mozesz wpisa? si? do LPRu.

No a teraz pare s??w ode mnie. Poszed?em z zamiarem nauczenia si? od lepszych i uda?o sie. Mam sporo wniosk?w, widzialem w kt?rych momentach wybra?bym inne warianty i czym by to skutkowa?o. Pope?niam wci?? sporo b?ed?w, no ale trzeba ?wiczy? g??wk? (i nie tylko). Bo nieu?ywane mi??nie zanikaj?.

Aha. Jak policzy?em p??niej z kurwimetrem po mapie, dystans m?j wyni?s? jakie? 29,7 km, a odliczaj?c stopczas, ?rednia (czas liczony z namierzaniem punkt?w) wysz?a 4,72 km/h. Chyba, ?e si? waln??em w co w?tpi?.

Obtar? brak, p?cherzy brak. Jednak dobre i rozchodzone buty rz?dz? ;)

pozdr?wka dla wszystkich, Organizator?w w szczeg?lno?ci
Zapisane
pozdrawiam
Tomasz 'TJ'

Kg

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 09, 2004, 13:33:26 pm »

Witam
Nam?wiony przez koleg? wzi??em udzia? w tych zawodach i nie zawiod?em si?. Mimo, jak to bywa na tego typu imprezach potkni?? organizacyjnych, wydaje dobr? ocen? i postaram si? wpa?? za rok.

Pozdrawiam
Kg
Grupa Tr?jmiasto
Zapisane