Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXIX Dar?lub "Na wied?mi?skim szlaku"  (Przeczytany 11531 razy)

Kg

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2004, 13:33:43 pm »

Witam
Nam?wiony przez koleg? wzi??em udzia? w tych zawodach i nie zawiod?em si?. Mimo, jak to bywa na tego typu imprezach potkni?? organizacyjnych, wydaje dobr? ocen? i postaram si? wpa?? za rok.

Pozdrawiam
Kg
Grupa Tr?jmiasto
Zapisane

Anonymous

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 09, 2004, 13:36:48 pm »

Cytat: "Kg"
Kg Grupa Tr?jmiasto

Witaj,
bieg?e? czy szed?e??
Zapisane

Kg

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 09, 2004, 14:38:58 pm »

To by? taki lightowy marszobieg, czemu pytasz?
Zapisane

Łukasz

  • Wiadomości: 24
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2004, 15:05:32 pm »

Cytat: "Kg"
[...] wydaje dobr? ocen? i postaram si? wpa?? za rok.

Pozdrawiam
Kg
Grupa Tr?jmiasto


Zapraszamy szybciej - ju? w marcu odb?d? si? (jak co roku) Manewry SKPT :)
Zapisane

TJ

  • Wiadomości: 152
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2004, 16:28:49 pm »

Cytat: "Kg"
To by? taki lightowy marszobieg, czemu pytasz?


a bo skojarzy?o mi si? z podpisem pewnym na napieraju i dobrze mi sie skojarzy?o z tego co widze.
Zapisane
pozdrawiam
Tomasz 'TJ'

Kg

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 10, 2004, 07:51:28 am »

dobrze dobrze
zapraszam 9:15 sobota AWFiS

Pozdr.
Kg
Zapisane

tomek

  • Gość
kiedy wyniki???????????????
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 10, 2004, 20:13:14 pm »

moim zdaniem pisanie, ?e og?oszenie wynik?w "nieco si? op??ni" jest ju? przegi?ciem..
Zapisane

TJ

  • Wiadomości: 152
Re: kiedy wyniki???????????????
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 10, 2004, 20:42:40 pm »

Cytat: "tomek"
moim zdaniem pisanie, ?e og?oszenie wynik?w "nieco si? op??ni" jest ju? przegi?ciem..


1. lepsza z?a informacja ni? jej brak
2. sugestia. mo?naby poda? cho?by dat?, bo ja wchodz? co 1,5 godziny z ci?nieniem, oby tylko znowu si? nie znale?? na ostatnim punktowanym miejscu, jak rok temu  :lol:
Zapisane
pozdrawiam
Tomasz 'TJ'

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 10, 2004, 21:40:14 pm »

Pierwsze informacje jakie dostalem od organizatorow mowily, ze wyniki dostane we wtorek wieczorem, chcialem wiec zamiescic w srode rano. Teraz informacje sa, ze mam to dostac dzis (piatek) wieczorem, wiec czekam tak samo jak Wy.

M.

Jak sie okazalo, w piatek tez nie dostalem wynikow:(
Dzis, czyli w sobote, na pewno sie nie pojawia z przyczyn technicznych - jestem poza miastem.
Zapisane

Henryk

  • Wiadomości: 29
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 12, 2004, 14:00:58 pm »

Hmm, to ciekawe z wynikami. Jeszcze przed er? komputer?w wyniki mia?em na bie??co. Pewnie zagin??y w eterze :wink: .

Ciekawe czy jeszcze kiedy? wystartuj? w Dar?lubie, czy Manewrach. Coraz mniej chce mi si? ?azi? po nocy. Staro??...
No chyba, ?e Manewry gdzie? w okolicy L?borka si? skusicie, to jest nadzieja.
Wiadomo ju? kto robi Manewry?

P.S. Kg - nam?w reszt? towarzystwa z GT
Zapisane

Biedak

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 12, 2004, 16:54:11 pm »

Na Dar?lubie by?em po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni. Zar?wno ja, jak i 2 pozosta?e osoby z mojej dru?yny, poszli?my na tras? ekstremaln? z zamiarem dobrej zabawy, przej?? ca?ej si? nam zwyczajnie nie chcia?o (po 9 punkcie poszlismy na met?), ale ja przynajmniej by?em zadowolony z tej wyprawy i nie ?a?uj?, ?e si? tu zjawi?em.
A co do organizacji imprezy to nie powiem, ?eby nale?a?a do najlepszych. Rozstawienie niekt?rych punkt?w kontrolnych by?o co najmniej dziwne. Rozumiem, ?e to trasa ekstremalna, ale mimo wszystko powinno si? chyba je rozstawia? w miejscach charakterystycznych, a tego nie mo?na o niekt?rych z nich powiedzie? (tym bardziej, ?e by? to rajd nocny).
Ale pomijaj?c ju? powy?sze w?tpliwo?ci, jestem "nieco" zirytowany faktem nie umieszczenia mojego nazwiska w zestawieniu wynik?w... dziwne to tym bardziej, i? ca?a moja dru?yna zapisywa?a si? i p?aci?a razem. Nie chc? ju? pisa? o op??nieniu w publikacji wynik?w, ale ?eby mie? a? taki ba?agan to ju? chyba lekka przesada... Co ja jestem, anonimowy sponsor imprez na orientacj??? Ale nie chc? dr??y? tego tematu i jakie? reklamacje sk?ada?. Co? mi tylko m?wi, ?e je?li za rok p?jd? na Dar?luba, to nie zap?ac? ani grosza. Bo i jak? mam pewno??, ?e sytuacja si? nie powt?rzy??

pozdrawiam uczestnik?w rajdu

Biedak
GDAKK
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 12, 2004, 17:55:17 pm »

Cytat: "Biedak"
A co do organizacji imprezy to nie powiem, ?eby nale?a?a do najlepszych. Rozstawienie niekt?rych punkt?w kontrolnych by?o co najmniej dziwne. Rozumiem, ?e to trasa ekstremalna, ale mimo wszystko powinno si? chyba je rozstawia? w miejscach charakterystycznych, a tego nie mo?na o niekt?rych z nich powiedzie? (tym bardziej, ?e by? to rajd nocny).
Ale pomijaj?c ju? powy?sze w?tpliwo?ci, jestem "nieco" zirytowany faktem nie umieszczenia mojego nazwiska w zestawieniu wynik?w... dziwne to tym bardziej, i? ca?a moja dru?yna zapisywa?a si? i p?aci?a razem. Nie chc? ju? pisa? o op??nieniu w publikacji wynik?w, ale ?eby mie? a? taki ba?agan to ju? chyba lekka przesada... Co ja jestem, anonimowy sponsor imprez na orientacj??? Ale nie chc? dr??y? tego tematu i jakie? reklamacje sk?ada?. Co? mi tylko m?wi, ?e je?li za rok p?jd? na Dar?luba, to nie zap?ac? ani grosza. Bo i jak? mam pewno??, ?e sytuacja si? nie powt?rzy??

pozdrawiam uczestnik?w rajdu

Biedak
GDAKK


Jesli chodzi o trase ekstremalna, to sie nie wypowiem, bo szedlem na bardzo trudnej. Narzekan na punkty chyba jednak nie bylo.
Jesli chodzi o nazwisko na liscie, prosze o kontakt mailowy lub na GG, (dane w profilu).

Pozdrawiam
Maciek
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 12, 2004, 18:04:05 pm »

Cytat: "Henryk"
No chyba, ?e Manewry gdzie? w okolicy L?borka si? skusicie, to jest nadzieja.
Wiadomo ju? kto robi Manewry?


Miedzy innymi ja, chociazby po to, zeby sie tlumaczyc za niedociagniecia swoje, a nie innych:)
Oczywiscie nie wiemy jeszcze, gdzie beda, ale na pewno odpuscimy okolice Wejherowa, teren jest juz nieco zmeczony jesli chodzi o takie imprezy:)

M.
Zapisane

Henryk

  • Wiadomości: 29
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 12, 2004, 18:18:03 pm »

Cytat: "mbogda"
Miedzy innymi ja, chociazby po to, zeby sie tlumaczyc za niedociagniecia swoje, a nie innych:)
M.


Nono, gratuluj?, na tyle czasu przed imprez? wiedzie?, kto j? robi. Dawno tego nie by?o :D .
Czy organizatorzy Dar?luba nie maj? dost?pu do internetu? By?oby pro?ciej, ?eby mogli odpowiada? bezpo?rednio.

Proponuj? na Manewry teren na po?udniowy zach?d od L?borka - dawno tam nic nie by?o, chyba :roll: .

A tak przy okazji - 189 uczestnik?w to chyba rekord?
Zapisane

Anonymous

  • Gość
XXIX Darżlub "Na wiedźmińskim szlaku"
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 12, 2004, 18:24:32 pm »

Cytat: "Biedak"
jestem "nieco" zirytowany faktem nie umieszczenia mojego nazwiska w zestawieniu wynik?w...

Przepraszam, a czy wyniki wreszcie gdzie? si? pojawi?y. Bo ja ich nadal nie mog? znale??.
Pzdr
Zapisane