Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)  (Przeczytany 34337 razy)

KW

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 04, 2012, 21:20:33 pm »

Prawie jakbym czytał relację z naszego przejścia...  :) nawet stowarzysza wzięliśmy tego samego... na szczęście to był jedyny błąd. Najbardziej zmarudziliśmy przy 10, co do której już nie miałem cierpliwości i byłem niemal pewny, że finalnie spisaliśmy PS, w tym miejscu się z Wami nawet minęliśmy (Wy już schodziliście z punktu a my go dopiero staraliśmy się znaleźć). Finalnie 1 PS i w limicie podstawowym. Plany przed wyprawą mieliśmy równie ambitne jak Wy, tzn. przejść na zero... ale ostatecznie uznaliśmy, że osiągnęliśmy sukces i w grudniu chyba spróbujemy o kategorię wyżej... Wy w zasadzie też powinniście, bo de facto zajęliście miejsce 8 a nie 19... czyli w pierwszej 10... więc może na jesieni spotkamy się jednak na Trudnej?
Zapisane

eMGieBe

  • Wiadomości: 140
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 06, 2012, 12:11:39 pm »

[...]w grudniu chyba spróbujemy o kategorię wyżej... Wy w zasadzie też powinniście, bo de facto zajęliście miejsce 8 a nie 19... czyli w pierwszej 10... więc może na jesieni spotkamy się jednak na Trudnej?

Ja jeszcze wybieram się w tym roku na Kaszubską Włóczęgę (prawie jak Twój nick - "KW"). Tam chyba wybiorę się na trasę 15km, bo jest bliższa MT w imprezach SKPT... i jeśli pójdzie dobrze, to zastanowię się jesienią na Darżlubie nad zmianą trasy. Tyle, że mnie nie koniecznie kręci "dłuższa trasa" co "mniej oczywista". Więc bardziej zastanawiam się nad "Z" niż "T"... Ale cóż - pożyjemy, zobaczymy... może jednak poczekam na "rzeczywiste miejsce w pierwszej 10tce"? ;)

Pozdrawiam!
MG

PS: Cieszę się, że ktoś przeczytał i nawet mu się spodobało. Już się bałem, że zostanę zjechany za spamowanie "aż tak długimi relacjami"... ale, z drugiej strony, częściowo również po to jest przecież ten wątek FORUM. ;)
Zapisane

"All You Have To Decide Is What To Do With The Time, That Is Given To You"
(Gandalf / J.R.R. Tolkien's "The Lord Of The Rings")

Villagemaster

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #272 dnia: Września 20, 2012, 08:51:10 am »

Czy Orgom wiadomo już w który dokładnie weekend odbędzie się tegoroczny Darżlub? Ja podejrzewam że 1 grudnia.
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #273 dnia: Września 20, 2012, 19:33:12 pm »

na razie to chyba nawet orgów nie ma :)

eMGieBe

  • Wiadomości: 140
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #274 dnia: Września 20, 2012, 22:35:31 pm »

Czy Orgom wiadomo już w który dokładnie weekend odbędzie się tegoroczny Darżlub? Ja podejrzewam że 1 grudnia.

Ja już nie mogę się doczekać! :D
Zapisane

"All You Have To Decide Is What To Do With The Time, That Is Given To You"
(Gandalf / J.R.R. Tolkien's "The Lord Of The Rings")

Lucyna P.

  • Wiadomości: 58
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #275 dnia: Września 23, 2012, 17:05:07 pm »

Marsze marszami, ale dla nas najważniejszym wydarzeniem na razie jest start nowego Kursu Przewodnika Beskidzkiego i to na tym staramy się skupić całe swoje siły, ponieważ nie należy zapominać, że to właśnie przewodnictwo górskie jest podstawową statutową działalnością SKPT.

Wszystkich Sympatyków Darżlubów i Manewrów zapraszamy serdecznie na nasz Kurs Przewodnicki. Bardzo by nam było miło, gdybyście zasilili kiedyś szeregi członków naszego Koła.
Szczegółów wypatrujcie tutaj:
http://www.skpt.gdansk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=620&Itemid=210

Pozdrowienia:)
Zapisane

bumelant

  • Gość
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #276 dnia: Września 28, 2012, 13:17:19 pm »

A ja chciałbym się zgłosić na budowniczego jakiejś trudniejszej trasy na Darżlubie  :) Byłem na 15 Darżlubach i najwyższy czas zrobić coś dla innych. Pozdrawiam, Krzysiek Nowak, moje gg - 12088578.
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #277 dnia: Września 28, 2012, 20:19:22 pm »

A ja chciałbym się zgłosić ..(..)..Krzysiek Nowak, moje gg - 12088578.

jeśli nie jesteś trzecią osoba którą znam o tym imieniu i nazwisku to już dałem cynk do zarządu że jest chętny to trasy BT/E ;)

Hania

  • Wiadomości: 223
Odp: XXXVIII NMnO Manewry SKPT (17/18 marca 2012)
« Odpowiedź #278 dnia: Października 03, 2012, 22:19:35 pm »

Marsze marszami, ale dla nas najważniejszym wydarzeniem na razie jest start nowego Kursu Przewodnika Beskidzkiego i to na tym staramy się skupić całe swoje siły, ponieważ nie należy zapominać, że to właśnie przewodnictwo górskie jest podstawową statutową działalnością SKPT.


Baner kursowy pierwsza klasa!

Najbardziej mnie wzruszył fragment z ,,rozbawimy Cię do łez" ;-)
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)