Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Kiedy planujecie wypad? :D  (Przeczytany 1494 razy)

Martka

  • Gość
Kiedy planujecie wypad? :D
« dnia: Czerwca 12, 2005, 21:07:30 pm »

Hej wszystkim !

Jestem Marta i jestem tu nowa. Moi rodzice kiedy? do SKPT nale?eli i teraz mi si? to marzy. Uwielbiam chodzi? po g?rach i je?dzi? po nich ko?mi, niestety jako jedyna ze wszystkich moich znajomych :( A czasy, kiedy takie wyprawy z rodzicami sprawia?y mi szalenie wielk? przyjemno??, min??y..

Bardzo chcia?abym pojecha? z jak?? zorganizowan? grup? w g?ry nied?ugo :) Tylko nie mi?dzy 7 a 15 lipca, bo wtedy mam egzaminy na studia :D

Kiedy planujecie wyjazdy?

Pozdrawiam
Zapisane

Bodzio

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 420
Kiedy planujecie wypad? :D
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 13, 2005, 14:56:09 pm »

Witamy kontynuatorke rodzinnych tradycji:)

Gdzies na poczatku lipca ruszy przejscie w Beskidach Zachodnich, nie wiem jak w Beskidach Wschodnich, bo sa plany przeniesienia na sierpien.
Innych klubowych wypadow raczej na razie nie bedzie, bo kazdy ma swoje plany. Chyba ze ktos bedzie robil jakis wyjazd otwarty i da tu znac.


No chyba ze masz ochote na rowerowy wypad na Biwak Familijny SKPT - szczegoly biwaku Slawek wrzucil chyba w imprezy, szczegoly rowerkow nie sa jeszcze znane:)

BTW, to z nowa matura sa jeszcze egzaminy na studia?

Pozdrawiam
Maciek
Zapisane

Martka

  • Gość
Kiedy planujecie wypad? :D
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 13, 2005, 22:59:19 pm »

Na biwaku familijnym b?d? razem z Dank? Janiak i Kasi? Knoll bo moi rodzice s? teraz w Tatrach ;D

Tak, s? egzaminy, na medycyn? jest "test na inteligencj?" czyl logiczne my?lenie i sprawdzanie bogatego s?ownicta, a na biotechnologi? MU egzamin usty po ang z biologii ;DD

Pozdrawiam :D
Zapisane

Krzysztof

  • Gość
ciut p??niej
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 14, 2005, 09:52:18 am »

mog? zproponowac wyjazd mi?dzy 18 a 31 lipca...
Zapisane