Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT  (Przeczytany 1330 razy)

wrygiel

  • Wiadomości: 5
Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« dnia: Września 20, 2012, 10:40:06 am »

Hej,

Niedawno wprowadziłem się do Gdańska. Dość często jeżdżę w góry z warszawskim SKPB, ale od kiedy mieszkam tutaj, wydawałoby się sensowniejsze poznawanie ludzi tutejszych, a nie tylko warszawiaków. ;) Tylko, że jak tak patrzę na kalendarz Waszych imprez, to jest dość pustawo w porównaniu z SKPB. Chętnie bym się z Wami gdzieś wybrał, ale wygląda na to, że nic się akurat nie dzieje?

Czy nie planujecie może jakiegoś wypadu namiotowego w góry na jesień, którego brak w kalendarzu na stronie? ;)

Albo może jacyś gdańszczanie chcieliby się przyłączyć do rajdu "Połoniny" SKPB? Np. tutaj :) http://skpb.waw.pl/wyjazdy/poloniny/2012/trasy/2276.html

W ostateczności, czy istnieją w Gdańsku jakieś inne kluby, które zajmują się organizacją rajdów górskich? Być może grzebię nie w tym forum co trzeba? ;)
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2012, 19:30:57 pm »

Cześć Wojtek!

Z tego co ja wiem to nie ma w trójmieście klubów organizujących tylko rajdy górskie. Akk Gdakk i Fify jeżdżą tylko zimą albo na  sylwestra w góry, czasem na majówkę, a KWT Trójmiasto jest bardziej wspinaczkowe, niż trekkingowe.

Chciałem jechać na Połoniny ale niestety wpakowałem się organizację konferencji i przeprowadzkę. Kilku starszych członków może się wybierze - może np. Marek który był z nami 4 lata temu w Sudetach

Zosia P

  • Wiadomości: 14
Odp: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« Odpowiedź #2 dnia: Września 21, 2012, 12:58:28 pm »

Hej hej, w niedzielę (najpóźniej w niedzielę) o 18.30 wsiadam w pociąg do Krakowa i jadę w Bieszczady. Plan mam taki dość niesprecyzowany, będzie co będzie (Lutowiska, troszkę posiedzę nad Sanem, Caryńska, Tarnica, Polana Beniowska - jeszcze nie wiem (tam będą ryczały jelenie, a może będą żubry?), potem na zachód). Jadę sama, bo lubię. Ale towarzystwo też lubię, zwłaszcza wieczorem i w ciemnym borze :) Najprawdopodobniej wracam około 4go - jutro powinnam móc dokałdnie okreslić. Fajnie by było ustalić co i jak (no, żeby potem nie żałować tego towarzystwa: każdy włóczęgostwo uprawia według uznania, bywa różnie - ja lubię swobodę!) jeśli miałbyś ochotę dołączyć, na całość lub na chwilkę - 883 163 448 to mój numer telefonu - od niedzieli raczej smsowo :) Pogoda zapowiada się super. Zapraszam.
Zapisane

wrygiel

  • Wiadomości: 5
Odp: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« Odpowiedź #3 dnia: Września 21, 2012, 13:41:19 pm »

Hubert, dzięki za info.

Zosia, rykowisko też chcę odwiedzić! :) Na razie nastawiam się na SKPB, bo jednak w kupie raźniej. O której niedzieli mówisz, tej za 2 dni?
Zapisane

Zosia P

  • Wiadomości: 14
Odp: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« Odpowiedź #4 dnia: Września 21, 2012, 17:11:39 pm »

Tak, chodzi o tą niedzielę. o tą i kolejną :) troszke zazdroszczę Ukrainy, ale dla mnie to odrobinę za późno - w kolejny weekend pewnie bede musiała być już w Gdansku. A ryczec pewnie będą tez na Ukrainie :)
no ale jakby co to dawaj znać
Zapisane

Zosia P

  • Wiadomości: 14
Odp: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« Odpowiedź #5 dnia: Września 21, 2012, 17:26:47 pm »

właśnie ogladam starą, przedwojenną mapę WIGowską Bieszczad - naprawdę ciekawe! Wioska na wiosce...
to jest link strony, z której całkiem legalnie można stare mapy pobrać: http://www.mapywig.org/  okolice zbliżająceo się rajdu SKPB też na pewno są (ta strona to superdzieło pewnego Marka z Londynu, naprawdę godna uznania, wielka sprawa!)Polecam!
Zapisane

Szymon

  • Wiadomości: 54
Odp: Rajd Połoniny i parę ogólnych pytań o SKPT
« Odpowiedź #6 dnia: Września 21, 2012, 19:02:41 pm »

Cześć, na jesień w góry i z namiotami jeździmy zwykle w okolicach 11.11. Póki co nie ma zbyt wielu szczegółów, ale jak będą to komunikat pojawi się m.in. na forum.
Zapisane